Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Intrebari si raspunsuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1372 replies to this topic

#55
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005

View Postbamse04, on Aug 20 2006, 03:31, said:

daca pierzi..(deci miza iti e returnata) nu mai ai treaba cu rulatu
Si daca virgula castig, de ce sa rulez un pariu reusit la care eu n-am nici un avantaj de la ei?

#56
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
pt ca astea sunt conditiile lor...''sefu face regulile''..oricum mie mi se pare o mana intinsa..de care voi profita..

#57
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Cu toate ca nu prea am inteles... am sa bag si eu niste bani pe mana lor intinsa ... sa castig acum si voi vedea eu cum ii rulez... :D

#58
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postbamse04, on Aug 19 2006, 17:59, said:

da am fost la mare  cu banii din pariuri ..10 zile al vama veche cu prietenii..banii facuti in saptamana precedenta plecarii..a fsot o saptaman buna aia..foarte buna

Fain, cat ai castigat si cat ai mizat? (daca nu sunt prea indiscret). Eu cred ca ma plictiseam in vama 10 zile, sunt orele alea pe la pranz cand efectiv nu prea ai ce face. Scuze de offtopic, dar ma simteam dator de un reply de ieri. :)

#59
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
la pranz dormeam pe la umbra in general..sau la vreo terasa..aveai ce face..eu personal nu m  am plictisit...si as mai fi stat..dar s au termiant banii:P..

#60
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Sal, am o noua problema, dupa cea rezolvata cu bonusul ala :)
Am un amic care stiu sigur ca s a inscris pe gb de pe linkul meu, si pana acum a facut printre altele 2 pariuri cu mize de peste 5 euro si cu cote peste 1,2 si as vrea sa l imprumut acum cu 20 ron(fiindca a avut ghinion si a pierdut deja 100 ron) pt a l face si pe al treilea. Problema e ca nu s a inscris la 2 sapt dupa ce mi am facut eu cont, ci cam peste o luna. Conteaza lucrul asta, sau nu? Pe alt site mi s a raspuns ca da, amicul meu s a inscris degraba, ar fi trebuit mai repede. Voi ati primit in general bonusul asta de referal sau ati intampinat probleme?

#61
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005
Nu cred sa conteze lucrul asta, insa nu sunt sigur pentru ca eu n-am trecut prin asa ceva...
Insa stiu ca bamse04 a primit pentru referral, dar o sa-ti zica el sigur cum sta treaba maine cand vine, ca acum e plecat...

#62
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Pot sa fac mai multe bilete de pariu pe gamebookers?
Eu am un singur pariu in desfasurare,pe un singur meci.
Dar mai vreau sa pariez independent,adica sa mai pariez pe niste meciuri,dar daca nu le nimeresc sa nu-mi influenteze primul pariu simplu.

#63
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Da, poti sa faci, cu conditia sa pui miza la single sau, mai bine le joci unul dupa altul. ai pus primul pariu la single, ai dat confirm si dupa confirmare stergi biletul si pui urmatorul pariu.

#64
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Si pot paria pe acelasi meci mai multe rezultate?Adica fac 3 pariuri diferite cu rezultatele diferite pe acelasi meci de pe contul meu?

#65
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postherlino, on Aug 22 2006, 13:17, said:

Si pot paria pe acelasi meci mai multe rezultate?Adica fac 3 pariuri diferite cu rezultatele diferite pe acelasi meci de pe contul meu?

Poti paria si astfel, dar depinde la ce te referi cu "rezultate": 1,x,2 sau scor corect? Daca pui 3 scoruri finale diferite fiecare pe un bilet ai sanse bune sa iesi in castig per total. Daca joci fie 1, fie x, fie 2, indiferent de cat ai miza, iesi in pierdere.

#66
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005

View Postmaktub, on Aug 21 2006, 12:36, said:

Nu cred sa conteze lucrul asta, insa nu sunt sigur pentru ca eu n-am trecut prin asa ceva...
Insa stiu ca bamse04 a primit pentru referral, dar o sa-ti zica el sigur cum sta treaba maine cand vine, ca acum e plecat...

bonusul de refferal  e valabil  doar daca pers care s a inregistrat de    pe linkul de reffral  foloseste optiunea ''cine va recomandat'' la  maxim 14 zile de la  inregistrare,in  caz ca  nu s a inregistrat direct   de pe link. in cazul tau e prea tarziu.

View Postherlino, on Aug 22 2006, 10:44, said:

Pot sa fac mai multe bilete de pariu pe gamebookers?
Eu am un singur pariu in desfasurare,pe un singur meci.
Dar mai vreau sa pariez independent,adica sa mai pariez pe niste meciuri,dar daca nu le nimeresc sa nu-mi influenteze primul pariu simplu.


poti pune cate pariuri   vrei,pe ce meciuri vrei ,de cate ori vrei, la orice ora vrei.   fiecare pariu e independent de celelalte,numai bani sa ai  in  cont....si inspiratie...bafta.

#67
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005

View Postcarpenihil, on Aug 21 2006, 00:07, said:

Am un amic care stiu sigur ca s-a inscris pe gb de pe linkul meu, si pana acum a facut printre altele 2 pariuri cu mize de peste 5 euro si cu cote peste 1,2 si as vrea sa l imprumut acum cu 20 ron(fiindca a avut ghinion si a pierdut deja 100 ron) pt a l face si pe al treilea. Problema e ca nu s-a inscris la 2 sapt dupa ce mi am facut eu cont, ci cam peste o luna. Conteaza lucrul asta, sau nu? Pe alt site mi s a raspuns ca da, amicul meu s a inscris degraba, ar fi trebuit mai repede. Voi ati primit in general bonusul asta de referal sau ati intampinat probleme?


View Postbamse04, on Aug 22 2006, 19:42, said:

bonusul de refferal  e valabil  doar daca pers care s a inregistrat de    pe linkul de reffral  foloseste optiunea ''cine va recomandat'' la  maxim 14 zile de la  inregistrare,in  caz ca  nu s a inregistrat direct   de pe link. in cazul tau e prea tarziu.
Uite ce zice gamebookers despre referral:

Quote

Dacă o persoană accesează linkul dvs. de referință și se înregistrează la gamebookers, sunteți automat marcat ca fiind referința lui! Odata ce prietenul dvs. a pus al treilea pariu, veți primii banii.
Dacă prietenul dvs. nu a folosit linkul de referință, încă puteți fi înregistrat ca referința lui, dacă după înregistrare prietenul dvs. folosește linkul Cine v-a recomandat . Această operatiune trebuie făcută nu mai târziu de 14 zile de la înregistrare.
Eu cred ca daca i-ai dat link-ul de referral... nu sunt probleme...
Alea 2 saptamani erau daca se inregistra independent pe gb si-apoi ar fi vrut sa te bage pe tine ca l-ai recomandat...
Sau nu? :D

#68
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006

View Postmaktub, on Aug 22 2006, 20:39, said:

Uite ce zice gamebookers despre referral:
Eu cred ca daca i-ai dat link-ul de referral... nu sunt probleme...
Alea 2 saptamani erau daca se inregistra independent pe gb si-apoi ar fi vrut sa te bage pe tine ca l-ai recomandat...
Sau nu? :D

S ar putea sa ai dreptate, asa ar fi logic din formularea lor. Deci stiu sigur ca s a inscris direct de pe linkul meu, nu independent.  Si totusi, si Bamse si alt user de pe alt site mi au raspuns ca nu se mai poate. Eu oricum o sa incerc saptamana asta, o sa ma duc la banca sa depun 20 ron (ca sa mai faca al 3 lea pariu de 5 euro) pt el, sper sa nu se uita aia ciudat la mine. :)

#69
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
carpenhil ..eu credeam ca nu s a inscris  de pe linkul tau.. daca e cum zici tu si s a inscris  direct de pe linkul tau atunci nu sunt probleme...face pariurile si iei banii..ce ziceam eu cu 14 zile e valabil daca s a inscris normal si folosea linkul cina va recomandat .concluzie:dupa ce face el banii vei primi banii.ca sa verifici daca s a inregistrat de le linkul tau fa asa:dupa ce te loghezi ai pe prima pagina..''programul de statistici'',sub ''membri de argint''.apoi in dreapta sus ai ''verifica statisticile'',iar acolo ar trebui sa apara nr lui de id..si suma de 700 mii(sau 20 euro) ..pending...daca e totu in regula...oricumd e fapt vei primi doar 10 euro..asta pt ca  a depus sub 50 euro...

#70
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Da, ai dreptate, acum am vazut si eu chestia asta pe site, pana acum nu stiam de rubrica asta. Se pare ca totul e in regula, sunt buni si aia 35 ron cat o sa i primesc. Mersi mult pe ajutor, Bamse, ieri era gata sa renunt la ideea asta cu referalul , dar acum joi sau vineri o sa merg la banca si o sa mai depun pt amic inca 20 ron. Era chiar culmea sa ti impuna ei termen de 2 sapt sa raspandesti linkul personal pe la toti cunoscutii.
   :cheers:

Attached Files



#71
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
De 2 zile ma confrunt cu o problema inedita la gb: un pariu pus de mine continand 2 meciuri, unul de fotbal si unul de baseball, ale caror rezultate au iesit aceleasi cu cele puse de mine pe bilet, este inca in pending de 2 zile si nu stiu ce pot sa fac! E ciudat ca la pariuri in desfasurare imi apare biletul doar cu meciul de fotbal iar cand vizualizez toate operatiunile imi apare biletul normal asa cum l am pus eu cu ambele meciuri. Si mai straniu e ca la optiunea pariuri validate nu imi apare deloc. Ca sa intelegeti mai usor am adaugat si 2 imagini. Mai mult ca sa fac o proba, ieri am mai pus un pariu (pierdut de data asta) tot cu 2 meciuri, si totul s a derulat normal.Voi ati intalnit vreodata  problema asta? Va multumesc anticipat.

Attached Files



#72
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
probabil e o greseala..trimite un mail la   [email protected]  si spune le de situatie..ataseaza si astea 2 poze...iti vor rezolva problema:P

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate