Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?
 Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom
 Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 

VREAU SI EU!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
151 replies to this topic

#37
Taw

Taw

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,084
  • Înscris: 14.11.2003
Stephon, Stephon, lasa femeile in pace ca tu esti ca si insurat...:D :D :D

mery, da date despre tine (inaltime, greutate) ca sa stim daca te luam sau nu...Dc ai 1,90 de ex eu nu pot sa te iau pe a mea, poti merge mai usor pe un choppper de ex..

Edited by tau_xxx, 07 September 2006 - 13:10.


#38
mery

mery

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 03.04.2006

View Posttau_xxx, on Sep 7 2006, 14:09, said:

Stephon, Stephon, lasa femeile in pace ca tu esti ca si insurat...:D :D :D

mery, da date despre tine (inaltime, greutate) ca sa stim daca te luam sau nu...Dc ai 1,90 de ex eu nu pot sa te iau pe a mea, poti merge mai usor pe un choppper de ex..
:lol:  :lol:  :lol:
limba noastra are mai multe intelesuri ...
nu stiai???????  
defineste "te iau pe a mea "  si poate mai vorbim  
  :P

#39
Taw

Taw

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,084
  • Înscris: 14.11.2003

View Postmery, on Sep 8 2006, 17:45, said:

:lol:  :lol:  :lol:
limba noastra are mai multe intelesuri ...
nu stiai???????  
defineste "te iau pe a mea "  si poate mai vorbim  
  :P

Nu, nu stiam ca limba voastra are mai multe intelesuri..:)

Si daca tot vorbim de intelesuri, cred ca ti-am lasat impresia unui gagiu disperat sa cucereasca femei cu ajutorul motocicletei..Ai fi uimita sa stii cat de putin suntem interesati noi motoristii, de femei atunci cand suntem calare..(pe motociclete, sa fie clar)
Poate mai vorbim, poate nu...asa cum s-a oferit si stephon, m-am oferit si eu "sa te fac o tura" (ca sa ai de ce sa te legi in reply), ca de', asa suntem noi motociclistii, stim cat de tare e senzatia pe 2 roti..

Aah, si btw, mersul e mai comod fara pasagera sa stii, e mai usoara motocicleta.. :console:

P.S. "A mea" = avatar, acum are alte culori.

Edited by tau_xxx, 12 September 2006 - 11:31.


#40
ipman

ipman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,810
  • Înscris: 16.05.2004
Neah, nu mereu e bine fara pasager. Citeodata e prea puternica si rupe aderenta pe spate fara pasager.
Evident, depinde si de moto si de drum.

#41
mery

mery

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 03.04.2006

View Posttau_xxx, on Sep 12 2006, 12:29, said:

Nu, nu stiam ca limba voastra are mai multe intelesuri..:)

Si daca tot vorbim de intelesuri, cred ca ti-am lasat impresia unui gagiu disperat sa cucereasca femei cu ajutorul motocicletei..Ai fi uimita sa stii cat de putin suntem interesati noi motoristii, de femei atunci cand suntem calare..(pe motociclete, sa fie clar)
Poate mai vorbim, poate nu...asa cum s-a oferit si stephon, m-am oferit si eu "sa te fac o tura" (ca sa ai de ce sa te legi in reply), ca de', asa suntem noi motociclistii, stim cat de tare e senzatia pe 2 roti..

Aah, si btw, mersul e mai comod fara pasagera sa stii, e mai usoara motocicleta.. :console:

P.S. "A mea" = avatar, acum are alte culori.

nu cred ca ar fi mare diferenta.. sunt destul de slaba ... deci, e ca si cum nu as exista ...
intelegi???    :D

#42
ipman

ipman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,810
  • Înscris: 16.05.2004

View Postmery, on Sep 14 2006, 12:32, said:

nu cred ca ar fi mare diferenta.. sunt destul de slaba ... deci, e ca si cum nu as exista ...
intelegi???    :D

Atunci e clar, poti sa o iei linistit de oriunde, pentru ca oricum nu exista  :P

#43
dannnnny29

dannnnny29

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 30.05.2006

View Posttau_xxx, on Sep 12 2006, 05:29, said:

cat de putin suntem interesati noi motoristii, de femei atunci cand suntem calare..(pe motociclete, sa fie clar)

Intradevar, cand esti calare nu te gandesti neaparat la femei, dar sa fim seriosi ca foarte multe femei sunt atrase de tipi pe motociclete. Eu cand am invatat sa merg si mi-am luat prima motocicleta, aveam in gand doar sa agat. Ca m-am maturizat pe parcurs, si si mai repede a inceput si sa imi placa la nebunie, partea a doua, dar pana la urma, din pacate, barbatii facem de multe ori orice ca sa dam bine la tinere domnisoare "bine"

Edited by dannnnny29, 15 September 2006 - 13:26.


#44
Digibrain.

Digibrain.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 28.06.2006

View Postdannnnny29, on Sep 15 2006, 14:25, said:

Intradevar, cand esti calare nu te gandesti neaparat la femei, dar sa fim seriosi ca foarte multe femei sunt atrase de tipi pe motociclete. Eu cand am invatat sa merg si mi-am luat prima motocicleta, aveam in gand doar sa agat. Ca m-am maturizat pe parcurs, si si mai repede a inceput si sa imi placa la nebunie, partea a doua, dar pana la urma, din pacate, barbatii facem de multe ori orice ca sa dam bine la tinere domnisoare "bine"

si-ai reusit pana la urma sa-ti indeplinesti primul vis?  :w00t:

#45
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,740
  • Înscris: 23.11.2005
mare grija cand va ridicati pe 2 roti sa nu omorati fetite de 12 ani de pe trotuar  :death:

#46
ipman

ipman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,810
  • Înscris: 16.05.2004

View PostInTech, on Sep 18 2006, 06:26, said:

mare grija cand va ridicati pe 2 roti sa nu omorati fetite de 12 ani de pe trotuar  :death:

Evident un altul care e off-topic. Mergi omule si te impusca, sa nu dea vreun motociclist peste tine. Sau poate cade vreun avion exact peste tine.

#47
Colonelu'

Colonelu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.12.2003
eventual pe 1 roata dar ce mai conteaza...

#48
allias

allias

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 12.09.2006
daca esti din bucuresti du-te pe la arcul de triumf unde se intilnesc motociclistii.sau in ETRUSCO un bar frecventat de motociclisti

#49
suzu

suzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 07.07.2006

View Postmery, on Sep 14 2006, 12:32, said:

nu cred ca ar fi mare diferenta.. sunt destul de slaba ... deci, e ca si cum nu as exista ...
intelegi???    :D

mery draga, te-ai plimbat pana la urma cu motorul?

Edited by suzu, 20 September 2006 - 10:43.


#50
ipman

ipman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,810
  • Înscris: 16.05.2004
Daca nu, fa ceva repede ca vine frigul si fara echipament de piele ma tem ca o sa-l cam simti pe piele.

#51
Taw

Taw

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,084
  • Înscris: 14.11.2003

View Postallias, on Sep 19 2006, 12:23, said:

sau in ETRUSCO un bar frecventat de motociclisti

...alcoolisti de obicei...o data am fost..rugat de cineva, a 2-a oara nu ma mai duc.:)

#52
ipman

ipman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,810
  • Înscris: 16.05.2004
Asa e, am auzit ca la Etrusco sint struguri si cine n-ajunge la ei zice ca-s acri. Sigur, e alegerea ta, dar depinde de om. Acolo se intilnesc prieteni vechi.

#53
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002

View Posttau_xxx, on Sep 20 2006, 19:56, said:

...alcoolisti de obicei...o data am fost..rugat de cineva, a 2-a oara nu ma mai duc.:)
subscriu, am fost o singura data la bodega aia si am gasit o gasca de drojdieri posesori de motociclete.

#54
allias

allias

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 12.09.2006
atunci arcul de trimuf ramane solutia.mery si ia ti o geaca groasa :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate