Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

INES Live TV

- - - - -
  • Please log in to reply
181 replies to this topic

#37
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 06.09.2010
După cum scrie pe sait pachetul Adult se poate achizitiona doar cu Plus si Premium si costa suplimentar 1,19 euro.
P.S. Ar trebui mutata discutia pe topicul Ines Live.

#38
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,736
  • Înscris: 20.10.2015
Trebuia sa fie 5,8 și 11 euro ala maxim.
La 16 euro greu se abonează cineva.


#39
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005
ma gandeam sa ma abonez si eu acum ca am ajuns acasa dar din ce am vazut aici e o mizerie..daca voi nu faceti diferenta dintre sweet.tv pe care dau 5 lei /luna si mult laudatul ines nu se vede wow de ce as da 80 lei /luna sau mai mult ? nici macar nu au toate canalele... deci un fas..mai astept sa vad cum evolueaza situatia dar momentan din grila pe care o vad si comentariile voastre se pare ca e super scumpa petru ceea ce ofera! ia spune daniel1976 de ce limiteaza banda pe ines live? nu tu laudai si ii pupai peste tot pe ines...

#40
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005
ma gandeam sa ma abonez si eu acum ca am ajuns acasa dar din ce am vazut aici e o mizerie..daca voi nu faceti diferenta dintre sweet.tv pe care dau 5 lei /luna si mult laudatul ines nu se vede wow de ce as da 80 lei /luna sau mai mult ? nici macar nu au toate canalele... deci un fas..mai astept sa vad cum evolueaza situatia dar momentan din grila pe care o vad si comentariile voastre se pare ca e super scumpa petru ceea ce ofera! ia spune daniel1976 de ce limiteaza banda pe ines live? nu tu laudai si ii pupai peste tot pe ines...
ma abonez la ines live cand o sa fie calitatea oferita prin fibra proprie si acelasi nr de canale!! vreau calitate si multe multe canale! sa ma faca sa renunt la antena satelit!

Edited by djmaxx, 10 August 2023 - 00:38.


#41
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,265
  • Înscris: 30.03.2019
Cine s-a abonat poate să pună mai multe poze cu Simfonica TV, please? E un canal pe care chiar voiam să-l văd.

#42
yogipiti75

yogipiti75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 05.02.2009
A fost pusa o intrebare despre Parental Control pe celalalt topic de pe IPTV.
Parental Control foate fi setat apasand mai mult butonul OK de pe telecomanda dispozitivului Android TV, in cazul meu Nvidia Shield.
Am incercat mai multe pin-uri clasice (0000, 1234), dar nu am reusit sa il dezactivez.
Am trimis email la Suport tehnic pentru a primi pin-ul initial.

LE: am primit email de la Suportul tehnic, codul initial e 7744.

Edited by yogipiti75, 10 August 2023 - 08:39.


#43
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006

View Postdjmaxx, on 10 august 2023 - 00:34, said:

... ia spune daniel1976 de ce limiteaza banda pe ines live? nu tu laudai si ii pupai peste tot pe ines...
cine a spus ca se limiteaza banda pe iNES live?
Din cate stiu eu, la iNES live singura limitare este oferita de conexiunea la internet pe care o ai acasa...

#44
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006

View Postdjmaxx, on 10 august 2023 - 00:37, said:

ia spune daniel1976 de ce limiteaza banda pe ines live? nu tu laudai si ii pupai peste tot pe ines...
ma abonez la ines live cand o sa fie calitatea oferita prin fibra proprie si acelasi nr de canale!! vreau calitate si multe multe canale! sa ma faca sa renunt la antena satelit!
Asa cum ti-am raspuns la acelasi mesaj pe topicul iptv, calitatea este data si de conexiunea la internet de la domiciliul clientului...
Cand o sa ai si pe iNES live acelasi numar de canale ca si pe fibra proprie te pregatesti sa platesti 50 Eur pe luna cel mai probabil...
PS: ar trebui mutata discutia de pe topicul iptv aici, ca sa nu facem sesiuni de Q&A repetate si reluate gen cangrena3 Posted Image

#45
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,736
  • Înscris: 20.10.2015
Daca vrei sa anulezi abonamentul după o luna cum poti sa o faci?

#46
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Simfonica. Inca nu imi dau seama daca e HD sau SD.

Attached Files



#47
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 06.09.2010
Destul de slabă oferta la cât cer pe abonament. Lipsesc programe de bază, Antenele, B1, Clever, History, CI. Stau prost și pe partea de sport. Au classica, djazz și festival 4k dar lipsește iconcerts. Probabil că RAI-urile au conținutul pentru exterior codat.

#48
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Văd că figurează și iConcerts https://ineslive.ro/grila-canale/

#49
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,396
  • Înscris: 02.06.2020
Dacă v-ați abonat careva, nu puneți poze cu canalele Rai (1, 2, 3 și News 24)?

#50
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,736
  • Înscris: 20.10.2015
Am găsit unde poti anula abonamentul.
Dai pe “Dezactivează” .
Și dacă in 30 de zile nu te reabonezi la serviciu ti se șterge contul automat,ceea ce e o mare prostie.
Nu puteau sa facă un buton cu dezactivare abonament și când vrei sa te reabonezi direct fără sa faci cont iar cu e și la alți operatori.

Edited by dorindorin10, 10 August 2023 - 10:55.


#51
gabrielfane

gabrielfane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,501
  • Înscris: 21.02.2009
Nu au si iei oferte ,cum ar fi vizionare 7 zile gratis sau platesti o luna si a doua gratuit

#52
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006

View PostOvidiu333, on 10 august 2023 - 10:32, said:

Destul de slabă oferta la cât cer pe abonament. Lipsesc programe de bază, Antenele, B1, Clever, History, CI. Stau prost și pe partea de sport. Au classica, djazz și festival 4k dar lipsește iconcerts. Probabil că RAI-urile au conținutul pentru exterior codat.
cangrenele si cleveristii au aplicatiile lor proprii ...
daca nu e History evident nu e si C&I - din cate stiu eu (poate gresesc)  sunt din acelasi trust , oricum C&I nu a fost niciodata la iNES ...
- da, Rai-uri cand au transmisiuni sportive si anumite filme si seriale etc sunt black screen...

si mai sunt si alte lipsuri etc - pentru mine cele mai importante sunt Mtv-urile si Hbo-urile ..
probabil cu timpul si pe masura ce aplicatia are mai multi abonati etc o sa vina si acestea , si apoi , ce sa zic, mai sunati la ei cu solicitari sau sugestii de programe noi , ce numai eu sa fac toata treaba asta Posted Image  - cred ca la chestia asta sunt satui de mine, cred ca e de ajuns sa spui numele meu si se inflameaza pe acolo Posted Image Posted Image Posted Image

#53
Nugget

Nugget

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 16.05.2022
Simfonica cica ar fi HD, dar parca e filmat cu VHS-ul, fețe arse, zgomot-purici. Sunetul e execrabil, inregistrat cu microfunul de la camera. Camera pusa pe un trepied ieftin. Sunetul nu e Dolby de vreun fel Posted Image.

Attached File  IMG_20230810_135104.jpg   292.2K   41 downloads

Attached File  IMG_20230810_135115.jpg   352.62K   34 downloads

Edited by Nugget, 10 August 2023 - 12:58.


#54
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006

Quote

Ne propunem ca în viitorul apropiat să adăugăm noi funcţii serviciului iNES Live şi să dezvoltăm servicii complementare.” declară dl Cătălin Cuturela – Director Operaţiuni, iNES GROUP.

Link: https://www.zf.ro/ev...e-prin-22071622

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate