Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

De ce le place tinerilor din ziua de azi muzica de proasta calitate?

* * - - - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
62 replies to this topic

#55
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,076
  • Înscris: 24.02.2011
S-au șmecherit hartiștii, mai nou fac reclamă la alcool și păcănele în videoclipurile lor.

#56
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
Eu nu am incercat, am auzit, mi se pare.... tipic romanesc.

#57
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,224
  • Înscris: 24.07.2022
de unde si de cand a aparut cuvantul asta "trap"? jur ca pana acum 1 an maxim nu am auzit si nici acum nu inteleg ce vrea sa fie. pt mine e o mizerie, nici beat nici voce....un fel de manele hip-hop parca.

#58
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004
Păi cam asta e, o manea. Eu numesc gunoiaile muzicale care nu-s teoretic manele, dar sună ca una pop(ou)-manele.
K-Gula (care a fost şi la R.A.C.L.A.) e vecin de cartier cu mine. Anul trecut s-a dus la "Mega Image" şi avea multe discuri de vinil. Raperii aveau un minim de cultură muzicală, pufilicii de acum nein, nu au.

#59
republicall

republicall

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 26.02.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MBpyuYgfCWA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

"N’oubliez jamais". Biologic vorbind, pentru natura nu exista risc mai mare decat stagnarea. Si asta se rasfrange asupra tinerilor, cel mai mare cosmar pentru tineri este sa stagneze in relatia cu parintii lor. Chiar daca singura alternativa pentru variatie este dezastrul, ei il vor imbratisa.

#60
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,028
  • Înscris: 31.07.2007

View Postvio69a, on 14 august 2022 - 19:40, said:

Nu mai exista un Florian Pitis sau un Sava care sa formeze gusturile...

Exista, doar n-ai auzit tu de formatiile alea. :D Da' tinerii au mai auzit si de Implant pentru refuz, Coma, Altenosfera, chiar Dirty Shirt si multi altii.

#61
RossePoulet

RossePoulet

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.08.2022
Eu ascult mult rap și îmi plac la nebunie jocurile de cuvinte dar gangsta rap-ul ăsta e o mare porcărie!
Trapul e un fel de gangsta rap care a revenit la originile lui doar că a fost îmbunătățit cu tehnologia asta nouă.
Nu sunt fan gangsta dar unele piese vechi sunt ok, te mai învață ceva.Trapul însă e doar mizeria de pe ceaun.
Toți prietenii mei ascultă, dar mie nu-mi place.
Așa e moda! Va dispărea la un moment dat. Va dispărea și va apărea ceva care să-l înlocuiască. Moda se schimbă mereu.
Sper că se va schimba în bine!

#62
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004

View Postrepublicall, on 16 august 2022 - 09:41, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MBpyuYgfCWA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

"N’oubliez jamais". Biologic vorbind, pentru natura nu exista risc mai mare decat stagnarea. Si asta se rasfrange asupra tinerilor, cel mai mare cosmar pentru tineri este sa stagneze in relatia cu parintii lor. Chiar daca singura alternativa pentru variatie este dezastrul, ei il vor imbratisa.

De ce să stangeze? Din cauza muzicii?    :huh:

#63
KotOR3

KotOR3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 22.05.2009
Hai ca unii mai fac si atmosfera
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/__hl-xVPe9o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate