Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...
 

Play Radio Constanța

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
661 replies to this topic

#595
numerci

numerci

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 30.12.2012
Sigur ai net? la mine merge bine merci.

#596
cruyff

cruyff

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 03.05.2008
merge foarte bine pe internet ...

#597
dxvidelegeo

dxvidelegeo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 23.08.2020
banca de muzica pentru dedicatii slaba..60 pagini doar ?
pai slabut..va laudati ca aveti muzici cu miile de melodi..unde..mai incarcati
ce sa aleg..ingusta oferta voastra la dedicatii..selectii
plus ca nu se zice de la cine e melodia..e chestie de respect..macar cine vrea melodia si de unde cere..orasul
fara whatsapp..pe voce dedicatii ? in urma rau..invechit..ca si muzica..redusa

Zu va de lectii la interactivitate..luati exemplu zu..

Edited by dxvidelegeo, 10 December 2023 - 16:06.


#598
SVI96

SVI96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,695
  • Înscris: 22.10.2018

 dxvidelegeo, on 10 decembrie 2023 - 16:06, said:

banca de muzica pentru dedicatii slaba..60 pagini doar ?
pai slabut..va laudati ca aveti muzici cu miile de melodi..unde..mai incarcati
ce sa aleg..ingusta oferta voastra la dedicatii..selectii
plus ca nu se zice de la cine e melodia..e chestie de respect..macar cine vrea melodia si de unde cere..orasul
fara whatsapp..pe voce dedicatii ? in urma rau..invechit..ca si muzica..redusa

Zu va de lectii la interactivitate..luati exemplu zu..
O să încarce vreo 10 pagini cu manele să ai de unde să alegi...������

#599
wolfydRg

wolfydRg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,038
  • Înscris: 20.06.2005
Felicitări, va ascult de ceva timp. S-o țineți tot așa!

#600
dxvidelegeo

dxvidelegeo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 23.08.2020
slab program de sarbatori..o placa..o caseta..rasuflata..un radio mort..nimic viu la el..pustiu
sunt rau stiu..dar e doar parearea mea..mi o exprim liber..cu critici dupa

#601
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,631
  • Înscris: 30.07.2003
Asteapta pana in vara cand e public bilantul contabil. Pentru ca doar el conteaza.

Edited by neagu_laurentiu, 27 December 2023 - 12:35.


#602
marsel90

marsel90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,897
  • Înscris: 20.12.2012
Sustin Geooo...

#603
marsel90

marsel90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,897
  • Înscris: 20.12.2012
Nu vreau sa fiu offline, a zis Geo la un moment dat de un post de radio online care e pe genul lui Play... pentru un radio online nota 10, zau daca va mint !!!!

Edited by marsel90, 29 December 2023 - 22:56.


#604
SVI96

SVI96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,695
  • Înscris: 22.10.2018
Play radio mult peste Magic fm la capitolul muzică retro. Am comparat cele două posturi întrucât au cam același spectru muzical.

#605
SVI96

SVI96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,695
  • Înscris: 22.10.2018
Frumoasă emisiunea de aseară de la ora 18.00 denumită " Paranghelia". Poate mai multă muzică grecească nu strica ținând cont de titlul emisiunii. Am ascultat cu colegii pe vas la Mangalia în larg.

#606
dxvidelegeo

dxvidelegeo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 23.08.2020
Ma mir..
Stiam ca va da bromura pe vapor...
Sa va distrati cu radio pe vas..inseamna ca esti pe vas de pescuit..sau de agrement nah
sa asculti pe telefon pe aplicatie radio..leganat..cred ca te platesc astia sa i asculti

#607
SVI96

SVI96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,695
  • Înscris: 22.10.2018

 dxvidelegeo, on 13 ianuarie 2024 - 08:35, said:

Ma mir..
Stiam ca va da bromura pe vapor...
Sa va distrati cu radio pe vas..inseamna ca esti pe vas de pescuit..sau de agrement nah
sa asculti pe telefon pe aplicatie radio..leganat..cred ca te platesc astia sa i asculti
Geo, încearcă să fii mai bun . Nici una, nici alta din ce bați câmpii. Dacă ascult Play Radio o fac din plăcere, chiar îmi place muzica lor, dacă postul nu este pe placul tău, nu te ține nimeni legat de această frecvență. Fiecare este liber să asculte ce vrea, iar ascultători chiar au după mesajele pe WhatsApp. Nu mă interesează activitatea ta profesională, ce job ai așa cum ar trebui să nu te intereseze despre munca mea. A Asculta puțină muzică când ești la muncă nu înseamnă distracție.Răutățile ce le spui pe aici legat de munca mea nu cred că face obiectul discuțiilor pe acest topic. Să ai o zi frumoasa.

Edited by SVI96, 13 January 2024 - 10:27.


#608
numerci

numerci

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 30.12.2012

 dxvidelegeo, on 13 ianuarie 2024 - 08:35, said:

Sa va distrati cu radio pe vas..inseamna ca esti pe vas de pescuit..sau de agrement nah
Daca este sa pun in context ce a zis mai demult nu as zice ca este nici pe vas de pescuit si nici de agrement. As mege mai repede pe Agentia de Salvare pe mare sau Paza de Coasta.... dar este offtipic.

 SVI96, on 13 ianuarie 2024 - 10:23, said:

ar trebui să nu te intereseze despre munca mea
Corect

#609
dxvidelegeo

dxvidelegeo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 23.08.2020
e ok baieti
scuze
dar si eu mai ascult play..de pe net
dar da..unele programe nu mi plac deloc..unele melodii nu mi plac deloc..insa dar..ascult..sunt muzici la ei care imi plac
ce ziceam eu este pasiunea asta nebuna dupa play a lui sv..de parca pana acum nu aveai snergy bg..care nah e sus fata de play
admir pasiunea ..uite la masina mea..cine mai are antene pe o masina fara antena..doar eu..nebun si eu dupa fm
cu sv..n am contre..te apreciez si doamne ajuta..dar vorba olteanului pare ca lauzi zi de zi..e ok..face un an postul..si tu tot pupi..

#610
SVI96

SVI96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,695
  • Înscris: 22.10.2018

 dxvidelegeo, on 13 ianuarie 2024 - 15:58, said:

e ok baieti
scuze
dar si eu mai ascult play..de pe net
dar da..unele programe nu mi plac deloc..unele melodii nu mi plac deloc..insa dar..ascult..sunt muzici la ei care imi plac
ce ziceam eu este pasiunea asta nebuna dupa play a lui sv..de parca pana acum nu aveai snergy bg..care nah e sus fata de play
admir pasiunea ..uite la masina mea..cine mai are antene pe o masina fara antena..doar eu..nebun si eu dupa fm
cu sv..n am contre..te apreciez si doamne ajuta..dar vorba olteanului pare ca lauzi zi de zi..e ok..face un an postul..si tu tot pupi..
Nu sunt supărat pe tine,  dar comentariile care de multe ori sunt jignitoare la adresa muncii mele care până la urmă nu știi cu ce se mănâncă sau reproșurile la ceea ce ascult sunt duse în derizoriu. Fratele meu, prin munca mea am salvat poate sute de oameni de la pieire care mulți și în ziua de astăzi mă sună să îmi mulțumească, iar ceea ce ascult, ce radio ascult, ce muzică ascult este alegerea mea, nu laud pe nimeni, cei de la Play Radio difuzează muzică care mie îmi place, muzică cu care am copilărit, am fost adolescent, iar muzica anilor 80-90 pentru mine reprezintă mult. Mulți dintre voi cei care jigniți sau criticați acest gen de muzică poate nici nu erați născuți sau erați foarte mici să înțelegeți fenomenul muzicii anilor 80. Ți-am repetat de multe ori, nu-ți place Play Radio, nu te obliga Fratele meu nimeni să îi asculți, sunt atâtea alternative. Cu asta cred că mi-am spus părerea, comentarii  de la mine nu vor mai fi, sunt mulți oameni extraordinari pe aici chiar dacă personal nu ne cunoaștem dar sunt și rebuturi care cu tot respectul nu prea au ce căuta pe aceste topicuri. Cei care m au apreciat le urez tot binele, celorlalți, să fie sănătoși. Cu asta am încheiat capitolul comentarii, nu veți mai auzi de mine.

Edited by SVI96, 13 January 2024 - 17:12.


#611
dxvidelegeo

dxvidelegeo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 23.08.2020
e lasa..modestia..esti putin suparat acum dar iti va trece
esti pasionat radio..tre sa scri pe forum, esti de al nostru te apreciem..dar ai parut ca si cum pupi play..atata tot..inchid si eu asta..salut

#612
numerci

numerci

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 30.12.2012

 SVI96, on 13 ianuarie 2024 - 17:10, said:

nu veți mai auzi de mine.
Sper sa iti treaca repede si sa te razgandesti. :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate