Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 

NOKIA 6280 VS MOTOROLA RAZR V3X

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
lulisz82

lulisz82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 03.03.2006
As vrea sa postatzi daca se poate pareri.Se pot decoda aceste tel in Romania?Multam fain!

#2
kapp

kapp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 10.02.2006
Motorola Razr e o mare decetie. In afara de itunes nu are nimic. Si care itunes il poti pune si pe un moto e398 si gata.
Cat despre Nokia cred ca se poate decoda

#3
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
din cate stiu eu, nokia 6280 nu se poate decoda la noi, cica doar undeva in Cehia... nu sunt sigur, dar stiu ca exista doar o singura persoana care poate decoda acest telefon... oricum, intre razr v3x si 6280, vad 6280 clar superior!

#4
boschetarul

boschetarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 28.07.2005
6280 nu se decodeaza nicaieri in lume. doar bb5 vechi gen 6680/6630...se fac in serbia.
intre 6280 si v3x mai bine alegi v3x, si asta nu din cauza ca 6280 nu se poate decoda,poate si pt ca v3x este mai bun

#5
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
V3x are un design mai frumos si e si mai reusit la soft.Cred ca are in minus doar ca nu filmeaza vga in rest e mai bun ca 6280.

#6
o0o

o0o

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.04.2006
Am un V3x si e spectaculos! Arata bestial, se aude beton, interfata e super si poate fi configurata. In plus, gaseshti tot felul de resurse pe net - firmware-uri noi, skin-uri, etc

#7
popartakis

popartakis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 05.10.2005

 kapp, on Apr 9 2006, 10:45, said:

Motorola Razr e o mare decetie. In afara de itunes nu are nimic. Si care itunes il poti pune si pe un moto e398 si gata.
Cat despre Nokia cred ca se poate decoda
nu deocamdata nu se poate decoda 6280!stii macar de ce telefon vorbesti?"razr"-sper ca nu confunzi v3x cu v3!!
v3x e un telefon superb!l-am testat acum 2 zile  :w00t:  personal as alege v3x!cat despre decodarea acestui model am inteles ca a ajuns sa coste 50RON...

#8
DiMarco

DiMarco

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.04.2006

 lulisz82, on Apr 6 2006, 02:47, said:

As vrea sa postatzi daca se poate pareri.Se pot decoda aceste tel in Romania?Multam fain!
momentan in tara nu se pot decoda, desi in comert au aparut chia rla media galaxi . dar in italia da se pot debloca la agazinele unde se vand la subdealerii retelei tre cu cca 20 euro . eu am cumparat unul miercuri trecut, l`am deblocat acolo si sincer acum aici merge . am pus mig33 pe el si intru si pe messanger . foto face frumos la utilizarea zoom-ului apar problemele dar .... in rest este super . calitatea sunetului in schimb este cam slaba .

#9
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
Eu cred ca se merita motorola pentru ca arata foate bine si in afara de rezolutia video nu are mai putine dotari ca nokia 6280.Amandoua au aceeasi rezolutie la ecran si la poze dar Moto cred ca e mai bun.

#10
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
eu merg spre nokia, motorola v3 asta nu mi se pare deloc un super telefon ....  eu as merge spre nokia zilele care vine ma voi juca si eu un pic cu un 6280 si daca vrei atunci am sa-ti spun mai multe.

#11
mike22

mike22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 06.07.2004
Design: Motorola
Display & camera: Motorola

Usurinta in utilizare: Nokia
Fiabilitate: Nokia

#12
Vicentziu

Vicentziu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.01.2007
salz. vreau sa imi iau un RAZR V3x....e bun?
cum face pozele???cum se aude???care e mai bun?? RAZR asta sau sony ericsson k610i??? ast rasp voastre:P :peacefingers:  ast sa ma sfatuiti ce sa imi iau.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate