Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Fosta mea prietenă se culcă cu șeful meu

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#37
Nicolas5991

Nicolas5991

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.04.2022

View Posttakis, on 30 aprilie 2022 - 21:18, said:

Fără facultate, probabil fără bac, doar cu liceul la 21 de ani, păi e candidata ideală pentru un post politic. La ce te aștepți la una ca asta, decât să-și desfacă picioarele prin fața vreunui șefuț mai tupeist. Și încă o nelămurire am: dacă ai adus-o tu in complex, nu are voie să o ardă nimeni, doar tu? Nu vă mai faceți gagici de-astea, fraților, că se folosesc de voi și le vedem Doamne ferește pe la Ministerul Turismului...

Eram impreuna, nu o ardeam... E o fata faina. Cred ca profita de ea

#38
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View PostBlueKing-69, on 30 aprilie 2022 - 21:37, said:

Doar a zis, dar nu o vede, doar si-o inchipuie!

Si a incerca sa o priveasca mai obiectiv nu inseamna sa ii caute doar partile negative, ci sa o priveasca si sa o ia asa cum e, CU BUNE SI CU RELE Posted Image
Omul e inca indragostit. Fata e perfecta si il iubeste pe el, dar monstrul ala de sef nu o lasa.

#39
represor

represor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 05.04.2007
e intimidat ca nu are curaj sa puna piciorul in prag ... daca resursele umane nu fac nimic, chiar nu aveti nici un colt dosit pe acolo sa ii verificati dintii daca v-a atacat in mod personal si eventual va injura ? cum dracu va suportati cand acceptati sa fiti jigniti bai nene ? chiar toti sunteti niste mamaligi, niste gaini caraitoare sau e postul ala asa de banos de merita sa suporti injosiri zilnice pt el ? man the fuck up si nu te mai plange la mamica pe forum.

cam de seama ta eram cand am avut un director din asta care, in conceptia lui, considera ca ne motiveaza si ne face sa lucram bine sub stres ... pe urma a sarit calul si a trecut la jigniri, m-am dus la el in birou si i-am spus ca-i fac laptopul guler si ii mut gura la ceafa si poate pe urma sa se duca sa ma reclame unde vrea el ca il mai bat o data si de fata cu politia ... si i-a trecut talentul ... ba chiar dupa ceva timp m-a promovat si m-a propus si in locul lui cand a plecat.

uita-te bine in oglinda si pe urma hotaraste-te ce vrei sa vezi.

#40
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Hai mai taiati, ca nici cand ne uitam la filme nu credem de-astea...

#41
cattavencu

cattavencu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,774
  • Înscris: 19.09.2006

View PostNicolas5991, on 30 aprilie 2022 - 18:48, said:

O vad mai mult decat perfecta, cu toate ca sigur nu e. Am adorat-o. Si nu pricep de ce s-a dus la cineva care trateaza oamenii ca pe gunoaie

Lasa-ma sa ghicesc: ea e zodie Rac?

Edited by cattavencu, 30 April 2022 - 23:37.


#42
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,746
  • Înscris: 30.07.2006

View Postcattavencu, on 30 aprilie 2022 - 23:36, said:

Lasa-ma sa ghicesc: ea e zodie Rac?

Cred ca da. Si seful, peste.

#43
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostNicolas5991, on 30 aprilie 2022 - 18:04, said:


Noi ne-am despartit si acum am aflat de la colegi ca se culca cu tipul ala...

Așa și?

#44
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,113
  • Înscris: 29.06.2005
Asta seamana izbitor de mult cu userul care voia sa invite o fata de la munca la cafea, iar aia nu voia decat "relatie" la munca.
O fi aflat intre timp de ce voia doar la munca - in privat e cu alfa.....

Solutiile sunt diverse, unele chiar simple:
- alt job - varianta cea mai buna, scapi de hartuirea lui alfa si o sa uiti de domnita
- alta femeie - sa te "iubeasca" nebun noptile - uiti de domnita si o sa fii prea obosit la munca ca sa te enerveze alfa.
- mergi la sala - dupa vreo 2 ani de fiare si "suplimente" anabolizante, o sa devii (pari, cel putin) si tu alfa
- etc.

#45
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 27.01.2016
Pai si cand i-o trage o tratează rau? Vezi ca s-ar putea sa-i placă așa tratată putin rau. Dar ce face cu ea, o leaga de pat si-i da la poponet inainte sa i-o tragă?

#46
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,040
  • Înscris: 31.03.2015
Initiatorule, tu ai dat mai multe informatii despre seful tau, decat despre pustoaică.
Asta inseamna ca te deranjeaza faptul ca o tipa frumoasa, faină si feminina s-a cuplat cu lupul cel rău.
In mintea ta, o astfel de gagică ar trebui sa se cupleze cu un baiat bun. In realitate chiar asa si este; fetele cu adevarat bune sunt atrase de baieti buni. Iar tipa despre care ai pomenit nu este chiar atat de grozava pe cat o vezi tu. E chiar infiorator de banală...

Ești faptele tale, ești preferintele tale, te insoțești cu cine te asemeni. E, afirmatia i se aplica prietenei tale - mai e atat de faină, pură si nevinovată? Ai spus ca domnisoara e credulă si naiva; e pe naiba. Tipa e smkerita cum nu se poate, stie ce vrea si cum sa obtina. Pe tine te-a fraierit din vorbe, iar pe sef l-a sedus cu farmecele-i femeiești. Seful beneficiaza doar de placerea sexului, insa ea pe langa sexul cu masculul preferat, are parte si de alte beneficii pe care le poate oferi un sef. ;)

#47
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,786
  • Înscris: 12.01.2018

View PostCr1spy, on 30 aprilie 2022 - 20:08, said:

Doh, toti oamenii care se despart o fac fiindca se vad rau unul pe altul?
se despart de bine și din mare iubire

#48
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,121
  • Înscris: 03.12.2005

View PostNicolas5991, on 30 aprilie 2022 - 21:39, said:


Eram impreuna, nu o ardeam... E o fata faina. Cred ca profita de ea
cool story, bro...

View Postflorinel, on 01 mai 2022 - 05:44, said:

Asta seamana izbitor de mult cu userul care voia sa invite o fata de la munca la cafea, iar aia nu voia decat "relatie" la munca.
fiindca e acelasi karax... scuze, user....

#49
ilorac

ilorac

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 27.09.2020

View PostNicolas5991, on 30 aprilie 2022 - 18:49, said:

Da, sunt si ma tot gandesc de ce se culca cu el.

Nu ai de ce să fi gelos pe șef.

De ce se culcă ea cu ăla ?

Că face și rămâne cu o față de tâmpă și mirată și poate șocată în timp ce se culcă cu ăla și după aia.

Femeile cam asta vor, păcat că tu la 26 de ani nici nu știi asta și nici nu cred că poți să faci femeile să aibă față de șocate când se culcă cu tine.

#50
Melteanu

Melteanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,105
  • Înscris: 28.02.2022
Femeia vrea o viata mai buna si e dispusa sa faca orice compromis pentru asta.Ca tie iti pute faptul ca de la tine a trecut la acela ce va persecuta pe toti,e alta poveste.Incearca sa ajungi sa ai pozitia lui si vei avea si tu ratacite d-astea ca acea fata.

#51
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,490
  • Înscris: 21.04.2014

View Postericmario, on 01 mai 2022 - 01:10, said:


Așa și?

Si ne minunam cum de o fatuca cu 12 clase si fara experienta in domeniu ajunge de la spalat podele si pus marfa in rafturi la supermarket la invirtit hirtii si date legate de securitatea mediului (in era digitalizarii, sic !:P), in timp ce domnul inginer - om cu facultate, e nevoit sa lucreze zi de zi intr-un mediu de teroare ?! :D

Si ar mai fi niste frici inchipuite legate de drobul de sare, care ar putea pica in capul copilului nenascut inca din relatia consumata intre subalterna naiva si seful terorist. Dar despre asta vom discuta pe un nou topic, care o sa apara peste vreo 9 luni: "Copil din flori - seful refuza sa ia mama de nevasta si sa-i plateasca pensie alimentara". :lol:

#52
petit_christian

petit_christian

    Homo mirabilis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,833
  • Înscris: 15.08.2014
@initiator poate ca seful se poarta frumos cu femeile in particular
-poate ca se poarta urit si ei ii place, habar n ai cit de diversa e sexualitatea umana
- cum adica erati impreuna dar nu o ardeai ? Nu faceai dragoste cu ea ? Pai in cazul asta ce pretentii mai ai ? Sa stea fata sa faca paianjenii pina ti se scoala tie ?
- treci mai departe ça mai sunt femei pe lumea asta

#53
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,628
  • Înscris: 06.03.2005
Nu intelegeti ala nu este sef, este paznic, este seful paznicilor, nu are functie de conducere in companie, se ocupa cu paza si securitate.
Daca compania are un astfel de departament sigur are proceduri, regulamente.
Fara nici o legatura cu implicatiile sentimentale, daca vrei sa il faci pe ala de la paza, cauta regulamentul si vezi ca sigur incalca unele articole.Astia de la paza nu sunt foarte inteligenti si nici ei nu stiu exact regulile si indatoririle.
Strangi dovezi cu incalcarea regulamentului si il reclami peste tot nu doar la HR, sa iasa scandal la toate nivelele.

#54
SfaturiFaraTroleala

SfaturiFaraTroleala

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 12.05.2021
asta este si visul meu ca la 30 si ceva de ani sa o ard cu fete de 20 :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate