Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Shiba Inu (SHIB)

  • Please log in to reply
280 replies to this topic

#271
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Este imposibil de anticipat exitul dar graficul ala iti arata cum a fost in ciclurile anterioare, cat a durat un bearmarket si cat a durat un bullmarket... personal, cred ca orice exit dupa toamna 2024 poate fi ok, chiar daca nu nimeresti varful dar repet ca nimeni nu stie daca va fi doar in toamna/iarna 2024 primul bull run nebun (ar putea aparea mai multe bull run-uri in acest ciclu cripto, asa cum s-a intamplat si in cel anterior in care au fost doua varfuri importante).
Matic, Mana, Sand, Vet, Xlm, Shiba, Avax, Sol , Dot am si eu in portofoliu... deocamdata doar pe SOL am 10X si vad ca a ajuns pe locul 2 in clasament, ca suma/valoare (pentru portofelele descentralizate, la care nu umblu deocamdata, am o aplicatie care imi arata in timp real balantele)
Cam pe astea de mai jos ma bazez dar mai am si altele in aplicatiile centralizate... acolo nu mai tin evidenta cu aplicatia asta dedicata deoarece mai cheltui cu cardul si chiar mai cumpar ceva cripto deci este activate aproape zilnica

Attached Files


Edited by rz, 01 March 2024 - 21:44.


#272
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
da nu ne areți și ce ascunde ochiu? :)
Ce frumos crește SHIB Posted Image

#273
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,621
  • Înscris: 13.03.2005
Probabil pentru că unii vom zice că e mărunțiș portofoliul, și alții ar zice că e salariul pe mai multe luni/ani.

Edited by wertyck, 02 March 2024 - 11:36.


#274
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
In 2022 as fi putut merge in: Antarctica, Groenlanda, Bora Bora, Islanda, Japonia, Australia (10-12 zile in fiecare locatie) dar am preferat sa bag banii in cripto... asa am sanse la inca cateva zeci de destinatii pe langa cele enumerate deja.

Deci nu e chiar maruntis insa nici suma peste 100K $ (deocamdata)

Eu zic sa revenim la subiect... observ ca pe langa SHIB mai sunt si alti ''caini'' care performeaza... si nu ma refer la Doge ci la Floki!.
https://www.cryptoco...ki/overview/USD
Bine, vorbim despre meme (si mai sunt o gramada care se misca) deci este momentul lor, daca se poate spune asa

Edited by rz, 02 March 2024 - 16:01.


#275
Livia2021

Livia2021

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 07.09.2021
Putem discuta aici poate sunt persoane interesate.
Fara nici un fel de obligatie.
Si fiecare face ceea ce considera in final si isi asuma.
Fara suma x sau y doar ca idee daca cineva care urmareste sau citeste afla mai multe lucruri legate de o anumita moneda .
Sau chiar atunci la lansare habar nu am .


#276
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Sunt curios dacă SHIB va atinge valorile maxime avute. deocamdată untem pe la jumate..

#277
atreyyu

atreyyu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 28.05.2008
Jumate ? Nici macar la un sfert nu a ajuns.

#278
Livia2021

Livia2021

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 07.09.2021
Fata de unde am intrat eu pe shib avand in vedere pretul de acum da pot zice ca a depasit un sfert dar nu a recuperat jumatate.
Nu a ajuns inca la jumatate.

#279
vandemm

vandemm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 05.05.2009

Eu am o suma de 5k eur pt inceput , am stat tot așteptând btc sa ia dip din ian-feb și nu am pus .
Ce ai baga in momentul asta pls?

Pt suma asta ,până în 10k eur nu cred că merită ledger, Turist wallet ar fi ok sper iar restul in Binanace, că restul par mai puțin safe

 rz, on 02 martie 2024 - 15:57, said:

In 2022 as fi putut merge in: Antarctica, Groenlanda, Bora Bora, Islanda, Japonia, Australia (10-12 zile in fiecare locatie) dar am preferat sa bag banii in cripto... asa am sanse la inca cateva zeci de destinatii pe langa cele enumerate deja.

Deci nu e chiar maruntis insa nici suma peste 100K $ (deocamdata)

Eu zic sa revenim la subiect... observ ca pe langa SHIB mai sunt si alti ''caini'' care performeaza... si nu ma refer la Doge ci la Floki!.
https://www.cryptoco...ki/overview/USD
Bine, vorbim despre meme (si mai sunt o gramada care se misca) deci este momentul lor, daca se poate spune asa


#280
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Este decizia fiecaruia... unele noi pot merge ok acum (meme-urile si ai-urile de ex.) si apoi gata cum la fel unele cu vechime nu merg ok acum dar bubuie in momentul de maxim bullrun/bullmarket.
Da, e ok si Trust sau Exodus pentru sume sub 10K... poti de ex. sa intalezi aceste portofele pe un telefon mai vechi si apoi deconectezi complet telefonul de la date/wi-fi (il reconectezi doar pentru actualizari soft sau vizualizare balanta)

Edited by rz, 11 March 2024 - 09:26.


#281
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,845
  • Înscris: 05.10.2007

 Livia2021, pe 02 martie 2024 - 22:38, a scris:

Putem discuta aici poate sunt persoane interesate.
Fara nici un fel de obligatie.
Si fiecare face ceea ce considera in final si isi asuma.
Fara suma x sau y doar ca idee daca cineva care urmareste sau citeste afla mai multe lucruri legate de o anumita moneda .
Sau chiar atunci la lansare habar nu am .

Las eu un proiect interesant :  Pigli.io.
Pentru cei interesati sa investească in prima faza, cea de strangere de fonduri, o puteti face incepand de maine pe platforma celor de la Herity.
https://herityseed.i...s/details/44051

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate