Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Romania - Coreea de Sud: 0 - 4

- - - - -
  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#19
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004
unde mai pui ca Radoi nu a avut la dispozitie cei mai buni jucatori, cluburile nu-s asa interesate de olimpice iar nimeni nu-i poate obliga

#20
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Sunt antrenori care pot face bici din rahat. Dar cu amaratul de Rãdoi ce sã faci. Ce cacat de experiențã are unul care a jucat doar la Steaua și a ieșit la pensie din campionatul arabesc? Atât conține CV ul lui...
La nu știu ce întâlnire europeanã a oamenilor de fotbal prin Franța, ãia strãini vorbeau de tactici și transferuri, iar ai noștri intrebau de cazinouri și curve.

Edited by daniMMM, 25 July 2021 - 18:18.


#21
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004
si neamtul ala Daum parca ce-a facut?

inca a mai plecat si cu un sac de bani clauza, ca Bechtel :)

#22
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Taci naibii, te pricepi și tu la fotbal cum sunt eu campion la popice.

#23
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
In sinea lui totusi scorul nu e o problema, ca nah, cateodata o mai iei in barba la scor cu cate o echipa, problema care o vad eu e ca asta e nationala U23 , deci astia la anu sunt de nationala mare , si astia vin din spate , sigur nu ajuta nici faptul ca te antreneaza idioti ca Radoi.
Dar asta ne e nivelul, un campionat slab , si echipe care au doar pretentii, pretentii de titlul cica si ei sunt ciuca batailor in Conference league  :)))

#24
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
A fost amical sau ce?

#25
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

View Postericmario, on 25 iulie 2021 - 18:22, said:

A fost amical sau ce?

Olimpiada de la Tokyo.

#26
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Dacă era amical luau 8

#27
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004
testare de jucatori pt Cupa Davis

#28
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007

View PostFriskey, on 25 iulie 2021 - 18:10, said:

Iar va mirati? De parca pana sa vina Mirel a fost altceva?
Nu intelegeti ca n-aveti cu cine? Poa' sa vina si Murinio, tot asta va fi si pace.

se mira, pentru ca le place sa fie mintiti. de fapt, nu stiu cat le place sa fie mintiti si cat e lene intelectuala.
in fotbal e ca in politica: nu conteaza trecutul, nu conteaza calitatea omului si efortul depus;  putem crede si spera orice - speranta e cel mai ieftin drog.

au aparut in politica tot felul de agarici si au promis unul mai mult ca altul.  o mare parte din romani au crezut si au votat, ca doar ce motive au sa nu creada, nu?! au crezut ca partide infiintate ieri vor taia in carne vie - cu dintisorii lor de lapte, ca vor desfiinta pensii speciale si vor propulsa Romania dincolo de kuiper belt. acum, ca aia nu au facut ce au promis e cum e, dar mai nasol e ca i-au excitat pe oameni dincolo de asteptari rationale( lucruri pe care candidatii/antrenorii cinstiti nu le fac) si acum nu-i mai multumeste nimic. indiferent ce se face, cat de mult sau de putin, nu e bun, pentru ca nu e epurarea promisa, nu e nivelul asteptat. de unde pretentiile astea? pai, li s-a promis, nu?!

asa-i si fotbalul, ori suntem campioni de canapea ori ne bagam organul in el, nu exista cale de mijloc.

la naiba, iar mi-am spurcat gandurile, iar trebuie sa-mi clatesc sufletul.

Edited by morenno, 25 July 2021 - 18:31.


#29
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postmarius87ism, on 25 iulie 2021 - 18:23, said:

Olimpiada de la Tokyo.
Ok.
Dar cum vine asta?
Rădoi e antrenorul echipei olimpice?
Că eu aveam impresia că ...

#30
MKdens24kw

MKdens24kw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,859
  • Înscris: 02.02.2014
Csf?  Ncsf... Daca facem catedrale si nu stadioane...ntz-ntz

#31
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010
Ce mai cauta Radoi la nationala, este zero.

#32
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

View Postericmario, on 25 iulie 2021 - 18:28, said:

Ok.
Dar cum vine asta?
Rădoi e antrenorul echipei olimpice?
Că eu aveam impresia că ...

Nu e , insa s-a oferit cumva sa se duca cu nationala. Probabil a vrut sa ajunga si el in Japonia ca sa faca niste shopping pe acolo insa nu ar fi mers pe banii lui pentru ca pe langa ca e semi-analfabet, nea Mirel e si zgarcit.

#33
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004

View Postericmario, on 25 iulie 2021 - 18:28, said:

Ok.
Dar cum vine asta?
Rădoi e antrenorul echipei olimpice?
Că eu aveam impresia că ...
.... ca e la paralimpici? :)

#34
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postodastramosilor, on 25 iulie 2021 - 18:33, said:

.... ca e la paralimpici? Posted Image
La ce moacă conduce...

View Postmarius87ism, on 25 iulie 2021 - 18:31, said:

Nu e , insa s-a oferit cumva sa se duca cu nationala. Probabil a vrut sa ajunga si el in Japonia ca sa faca niste shopping pe acolo insa nu ar fi mers pe banii lui pentru ca pe langa ca e semi-analfabet, nea Mirel e si zgarcit.
Dar la Urus nu s-a zgârcit.

#35
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Tsunnnami, ai dreptate ca infrangerea e usturatoare, dar puteai sa te opresti la treaba cu incompetenta lui si a echipei (desi au venit la olimpiada fix aia de care se puteau dispensa cluburile, in mare parte rezervele rezervelor, mare lucru nu facea nici alt antrenor). Si nu e ca si cum avea cineva asteptari sa castige Romania olimpiada la fotbal, come on.

Aia cu masina luata din banii romanilor e o mare mizerie, mai ales din partea ta. Ala conduce masini de lux de ani buni, a facut peste 17 milioane numai de la arabi (a luat 3 milioane pe sezon in cele 5 sezoane cat a jucat la primul club, apoi inca 1.2 milioane pe sezon pt 2 sezoane jucate la al doilea club de acolo), chiar crezi ca a stat el sa-i intre salariul de la FRF pe card ca sa-si ia masina? Ai exagerat pana si la pret, un Urus nu e jumate de milion, e cam 215k nou. Pana sa-si ia Urus conducea un Bentley pe care-l cumparase inainte sa vina la nationala, dar nu cred ca nu stiai asta, la ce pasiune pare cai dezvoltat pt el Posted Image
Plm, se stie ca ai o problema cu Radoi, dar nici chiar asa, sa mintim doar de dragul de a arunca cu noroi in unul care oricum nu sta bine la capitolul imagine.

Edited by Lowrider, 25 July 2021 - 18:44.


#36
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View PostLowrider, on 25 iulie 2021 - 18:38, said:

... sa mintim doar de dragul de a arunca cu noroi in unul care oricum nu sta bine la capitolul imagine.

Pfuai, ce mila mi s-a facut de Radoi! :D Oh, imaginea lui... :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate