Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plata cu cardu si bacsisu

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 A fost lansat MX Linux 23.3

Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte
 

Mutare cont de facebook

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,715
  • Înscris: 08.10.2015
Salutare!

In primul rand imi cer scuze pentru rubrica pe care am postat dar va rog sa ma credeti ca nu am stiut unde sa o incadrez. Am nevoie de ajutorul vostru iar aici ma refer in privinta facebook-ului. Detin o pagina de facebook (oficiala) pe care o administrez prin intermediul contului meu personal de facebook si as vrea ca pagina de facebook sa o administreze altcineva dar cu contul lui personal de facebook iar mie pur si simplu sa-mi ramana separatdoar contul meu personal. Cum procedez ? Va multumesc!

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,253
  • Înscris: 05.01.2006
Se muta de pe aria win cum nu are treaba cu sistemul de operare - vezi pe aceasta arie ca este si subiect dedicat.
Ref intrebare - daca-mi aduc aminte doar il faci admin pe acea pagina si tu, daca vrei sa nu mai ai treaba, rogi noul admin sa te stearga...

Edited by Ravy, 27 May 2021 - 16:26.


#3
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Corect. Din setările paginii adaugi un admin, după aia te poți șterge singur din administratori.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate