Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Relatie serioasa 2021 ?

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#37
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:44, said:

Topicul l-am deschis pentru mine sa inteleg ce se mai intampla cu femeile din Buc nu pentru el. Lui i-am zis sa ''culce'' tot ce prinde si daca iese o relatie bine , daca nu iese , sa nu dispere ca poate nu s-a nascut inca tipa potrivita pentru el.
Se cam poartă să ți se nască iuby pe când tu ai deja 20-30 de ani și să o întâlnești pe la "după jumătatea vieții"  :lol:


View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:44, said:

Eu cred ca vorbim de acelasi tip .
Hai că n-o fi numai unu.

#38
In_sunetul_muzicii

In_sunetul_muzicii

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 30.07.2019
Pare  boring.

#39
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View PostJayanti, on 17 februarie 2021 - 21:51, said:

Se cam poartă să ți se nască iuby pe când tu ai deja 20-30 de ani și să o întâlnești pe la "după jumătatea vieții"  Posted Image

hai nu 20, da' 15.

#40
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu existã decât în matematicã

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,686
  • Înscris: 24.11.2015

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:50, said:

Nope , femeile normale nu isi doresc asa ceva.
Vor sa fie curtate , bibilite , vor sa li se faca cadouri , vor sa stie ca-s iubite si apreciate. Ca nu ofera acelasi lucru inapoi e alta treaba dar majoritea femeilor nu-s masochiste cum zici tu mai sus.

Vor cam multe, ele in schimb ce ofera ? Posted Image
Stiu din proprie experienta. Femeile iubesc barbatii smecheri, rai. Posted Image

#41
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View PostTruculMagic, on 17 februarie 2021 - 21:55, said:

Stiu din proprie experienta. Femeile iubesc barbatii smecheri, rai. Posted Image

tu pe care parte joci? :)

#42
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,627
  • Înscris: 12.06.2010
@new
Topicul l-am deschis pentru mine sa inteleg ce se mai intampla cu femeile din Buc nu pentru el.

Cand afli, daca afli, rog ilumineaza-ne si pe noi. Eu sunt curios pe Constanta, dar o sa iau de bune si concluziile pt Bucuresti.

#43
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View Postlucianburjuiul, on 17 februarie 2021 - 22:00, said:

Cand afli, daca afli, rog ilumineaza-ne si pe noi. Eu sunt curios pe Constanta, dar o sa iau de bune si concluziile pt Bucuresti.

s-ar putea sa gresesti. te cam avanti cu astfel de analogii :)

#44
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
Tipul asta al tau s-ar putea sa aiba un singur defect: sa nu stie sa-si aleaga femeile. Tu ne povestesti cum le trateaza. Dar ele, cum sunt ele? Pentru ce sunt? Vrea relatie de lunga durata, familie, copii? Ele vor? Nu ca ar fi ceva gresit in a face sex in stanga si-n dreapta, dar inteleg ca nu asta e problema lui / a ta. Daca tu vorbesti despre insuratoare, banuiesc ca asta e si obiectivul lui (altfel vorbim ca sa ne aflam in treaba despre lucruri pe care oricum nu le cunoastem - ca nu-si gaseste unul femeie in timp ce altii sunt demult la casa lor nu e mare tragedie in univers, nici chestiune de dezbatut pe forum, decat pentru cine se plictiseste raaau de tot). Deci daca vrea sa se insoare, a cautat fata de insuratoare? S-a comportat cu ele ca unul care vrea sa fie sotul lor, nu doar sa le babardeasca de cateva ori si gata? Tu zici ca el saracutul e parasit dupa cateva partide (si incerci sa ne convingi ca n-are o problema in pat, desi nu stim,  nici tu, nici noi), poate ca stiu ele ce stiu, nu crezi? Fie nu vor sa mearga spre casatorie, si e dreptul lor, ca doara nu mai sunt sub opresiunea patriarhatului blablabla *insert feminist bullshit*, fie vor casatorie, dar poate nu cu unul ca el, si aici te las pe tine (si pe el, ca totusi, daca trebuie sa-i rezolve problemele o femeie, are o problema mult mai mare decat ce ai descris tu) sa-ti dai seama despre ce e vorba...

#45
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,683
  • Înscris: 22.01.2015
Ce stiu si am vazut e ca dupa o anumita varsta nu mai alegi.  Culegi!  Si baiatul asta de care zici numai ce a inceput Campania de recoltare.  >>> 30 ani.

#46
mariuss24

mariuss24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 28.07.2010

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:17, said:

Ca sa nu fie nevoie sa intrebati , nu , nu stiu cat de bun e la pat dar avand in vedere ca-l vad si a doua , a treia oara , probabil tipul presteaza suficient de bine.
De unde ai dedus ca daca il vad a doua, a treia oara au facut sex?

#47
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:40, said:

Interesant sfat si bun dar nici cu mana in cur nu te poti duce la o gagica nu ?

Eu am zis ca te apleci la fenta

#48
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,038
  • Înscris: 26.01.2010

View Postmariuss24, on 17 februarie 2021 - 22:12, said:

De unde ai dedus ca daca il vad a doua, a treia oara au facut sex?

Ca l-am intrebat si mi-a raspuns ? :D

#49
mariuss24

mariuss24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 28.07.2010

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 22:21, said:

Ca l-am intrebat si mi-a raspuns ? Posted Image
Acum m-am linistit! Vezi ca si eu am castigat la loto, acum ca ti-am zis, ma crezi?Posted Image

#50
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
Noua, probabil subiectul discuţiei pescuieşte mereu şi mereu din aceeaşi baltă. Dacă-s doar broaşte acolo, de unde puii mei să pice la undiţă o ştiucă?

#51
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

View PostMembruAnonim, on 17 februarie 2021 - 21:25, said:

Nu stiu daca-i sexu. Din „esperienta”  multe femei pot trece peste testul patului atata timp cat barbatul ofera altceva. Spre deosebire de barbat, in cazul caruia sexul conteaza mai mult.


Ei da, ai ramas in urma, asta o fi fost acu 30 de ani, ptr astea de acum sexul conteaza mai mult ca ptr barbat.
Stii aia, o femeie e mai greu de satisfacut in pat decat un barbat.

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:17, said:


. Tipul e genu care trateaza femeia frumos , care cumpara flori si vin cand se duce la ea ,

Prea cliseistic.

#52
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,038
  • Înscris: 26.01.2010

View PostMichidoo, on 17 februarie 2021 - 22:06, said:

Tipul asta al tau s-ar putea sa aiba un singur defect: sa nu stie sa-si aleaga femeile. Tu ne povestesti cum le trateaza. Dar ele, cum sunt ele? Pentru ce sunt? Vrea relatie de lunga durata, familie, copii? Ele vor? Nu ca ar fi ceva gresit in a face sex in stanga si-n dreapta, dar inteleg ca nu asta e problema lui / a ta. Daca tu vorbesti despre insuratoare, banuiesc ca asta e si obiectivul lui (altfel vorbim ca sa ne aflam in treaba despre lucruri pe care oricum nu le cunoastem - ca nu-si gaseste unul femeie in timp ce altii sunt demult la casa lor nu e mare tragedie in univers, nici chestiune de dezbatut pe forum, decat pentru cine se plictiseste raaau de tot). Deci daca vrea sa se insoare, a cautat fata de insuratoare? S-a comportat cu ele ca unul care vrea sa fie sotul lor, nu doar sa le babardeasca de cateva ori si gata? Tu zici ca el saracutul e parasit dupa cateva partide (si incerci sa ne convingi ca n-are o problema in pat, desi nu stim,  nici tu, nici noi), poate ca stiu ele ce stiu, nu crezi? Fie nu vor sa mearga spre casatorie, si e dreptul lor, ca doara nu mai sunt sub opresiunea patriarhatului blablabla *insert feminist bullshit*, fie vor casatorie, dar poate nu cu unul ca el, si aici te las pe tine (si pe el, ca totusi, daca trebuie sa-i rezolve problemele o femeie, are o problema mult mai mare decat ce ai descris tu) sa-ti dai seama despre ce e vorba...
Sigur ca e dreptul lor sa nu se casatoreasca si intamplator fac parte din categoria femeilor care nu vad rostul unei casatorii.

Ce nu inteleg eu si motivul pentru care am deschis topicul este de ce zic ca vor o relatie cand defapt cauta doar sex. Obiectivul lui nu e insuratoarea dar nici schimbatul femeilor ca pe ciorapi nu este. Vrea sa aibe o relatie cat de cat de durata nu doar 1-2-3 saptamani si urmatoarea la rand.

Nu stiu cum e la pat dar like I said , daca era prastie , nu-l mai cautau si a doua oara nu ? Cel putin asa as proceda eu , daca nu mi-a placut cum a prestat tipul m-as face ca i-am pierdut numarul sau i-as spune in fata ca nu ne potrivim si gata.

#53
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

View Postiuzera, on 17 februarie 2021 - 21:35, said:

Eh, eu o stiu pe ea Posted Image
37 ani, e frumusica si desteapta si-si cauta partener de.. 20 de ani. A cunoscut diversi dar din ce imi povesteste is toti numai dubiosi. Incepe sa creada ca toti "aia buni" s-au luat deja Posted Image)

De luat clar s-au luat la varsta asta.
Si clar ceva dubios este si la ea. Daca cunoaste numai dubiosi.

Edited by axisborn, 17 February 2021 - 22:35.


#54
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,038
  • Înscris: 26.01.2010

View Postlucianburjuiul, on 17 februarie 2021 - 22:00, said:

@new
Topicul l-am deschis pentru mine sa inteleg ce se mai intampla cu femeile din Buc nu pentru el.

Cand afli, daca afli, rog ilumineaza-ne si pe noi. Eu sunt curios pe Constanta, dar o sa iau de bune si concluziile pt Bucuresti.

Nu pare sa am sanse sa aflu nimic nu vezi ?
Tu ce probleme ai de nu gasesti o sirena sa te ademeneasca ?

View Postmariuss24, on 17 februarie 2021 - 22:24, said:

Acum m-am linistit! Vezi ca si eu am castigat la loto, acum ca ti-am zis, ma crezi?Posted Image
De ce nu l-as crede ? Nu are niciun   motiv sa ma minta

View PostYoda, on 17 februarie 2021 - 22:27, said:

Noua, probabil subiectul discuţiei pescuieşte mereu şi mereu din aceeaşi baltă. Dacă-s doar broaşte acolo, de unde puii mei să pice la undiţă o ştiucă?
Balta nepotrivita s-ar putea sa fie un motiv dar daca te gandesti , eu l-am pescuit pe Leon pe Tinder asa ca nu stii de unde sare stiuca :)

View Postaxisborn, on 17 februarie 2021 - 22:33, said:

Prea cliseistic.

No , o floare si o sticla de vin nu se mai poarta zilele astea ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate