Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Relatie serioasa 2021 ?

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#19
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Sfatul meu pt tine.Barbatul  bun e acela cu care poti face  echipa, a aduce flori vin e pistol cu apa pe linga ce-ti ofera viata

#20
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View PostJayanti, on 17 februarie 2021 - 21:31, said:

Ai luat un like, gata.

ai fi putut sa mai insiri vreo 2-3 epitete. te-ai zgarcit ca englezii la caldura.

#21
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View PostbvygKLM, on 17 februarie 2021 - 21:26, said:

Pentru ca le trateaza bine, ele se gandesc ca pot ceva si mai bun.

FIX asta a fost si concluzia mea in urma unei conversatii cu el. Chiar asa proaste sa fie femeile insa ?

View PostPhobos, on 17 februarie 2021 - 21:26, said:

Parca ai vorbi despre un câine, asa te exprimi. "Bun de luat acasa, specimen, etc".

Si te mai miri ca femeile nu stiu ce vor! Posted Image

Ei hai , e prietenul meu nu e catelul meu. Am incercat sa fiu cat mai distanta si sa dau suficiente informatii ca sa va faceti o idee cat de cat.

#22
iuzera

iuzera

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 11.01.2004
Eh, eu o stiu pe ea :)
37 ani, e frumusica si desteapta si-si cauta partener de.. 20 de ani. A cunoscut diversi dar din ce imi povesteste is toti numai dubiosi. Incepe sa creada ca toti "aia buni" s-au luat deja :))

So... Posted Image

#23
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View Postciine, on 17 februarie 2021 - 21:33, said:

Sfatul meu pt tine.Barbatul  bun e acela cu care poti face  echipa, a aduce flori vin e pistol cu apa pe linga ce-ti ofera viata
Nu toate albinele au mentalitatea asta.

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Daca este cum zici, tocmai ca se prea ofera pe tava. All in. Asta-i defectul lui.

#25
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View PostEekstein, on 17 februarie 2021 - 21:27, said:

Femeile intotdeuna au nevoie de un lider. Un barbat, un preot sau o alta femeie (feminista).
Nu pare genul catelus sau cel putin nu mi-a lasat impresia asta . Stii doar ca as fi zis din start daca era :D

View PostJayanti, on 17 februarie 2021 - 21:27, said:

Nu știu care sunt realitățile curente și crunte de pe piața relațiilor din capitala noastră, dar am și eu o mândrețe de tip - rudă de fapt, am crescut împreună, care este singur de mulți ani - și mă mai întreb uneori în ce sac au intrat tipele bune. E deștept, netraumatizat și fără cerințe gogonate. Arată ghine.
Shoot , vorbim de acelasi tip ? :lol:
Si al meu tot mandrete de baiat e , daca nu eram aici sigur as fi pus laba pe el.

View PostDeathRipple, on 17 februarie 2021 - 21:29, said:

e troll, nu raspundeti.
bashti de aici , nu ma mai da de gol :P

#26
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View Postiuzera, on 17 februarie 2021 - 21:35, said:

Eh, eu o stiu pe ea Posted Image
37 ani, e frumusica si desteapta si-si cauta partener de.. 20 de ani. A cunoscut diversi dar din ce imi povesteste is toti numai dubiosi. Incepe sa creada ca toti "aia buni" s-au luat deja Posted Image)

So... Posted Image

daca ai zis frumusica e clar...girl next door at best.

#27
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,572
  • Înscris: 12.06.2010
Bravo, in loc sa-i prezinti o gagica ai deschis un topic pe sp. Acest topic o sa-l ajute la fel de mult ca masina de pompieri care a venit cu intarziere. Topicul va genera discutii interminabile si el tot singur o sa fie. Cel mult poate o sa-i friga obrajii, ca-l vorbeste lumea. Asta e ghinionul lui, ca e baiat bun.

#28
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Stiti si voi prea bine ca asta cu baiat bun nu tine in 2021.
Cristi, ai legatura. Posted Image

View Postlucianburjuiul, on 17 februarie 2021 - 21:36, said:

....Cel mult poate o sa-i friga obrajii, ca-l vorbeste lumea.....
Sughite si nu stie de ce.

Edited by MembruAnonim, 17 February 2021 - 21:43.


#29
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,657
  • Înscris: 08.03.2011
Al meu nu cred că le pune pe piedestal dar tot e ceva dubios. E prea corect. Dar nu se îndrăgostește, de pe la 26-27, nu are de cine. Și nu stă ca leprosu, se plimbă, iese cu prieteni, are lucruri care îl interesează și de care se preocupă.

#30
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
io v-am zis ca e troll.

#31
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View Postciine, on 17 februarie 2021 - 21:33, said:

Sfatul meu pt tine.Barbatul  bun e acela cu care poti face  echipa, a aduce flori vin e pistol cu apa pe linga ce-ti ofera viata
Interesant sfat si bun dar nici cu mana in cur nu te poti duce la o gagica nu ? Ideea era ca tipul nu e prostul satului si nici cel mai urat din curtea scolii nu e :)

View Postiuzera, on 17 februarie 2021 - 21:35, said:


Eh, eu o stiu pe ea Posted Image
37 ani, e frumusica si desteapta si-si cauta partener de.. 20 de ani. A cunoscut diversi dar din ce imi povesteste is toti numai dubiosi. Incepe sa creada ca toti "aia buni" s-au luat deja Posted Image)

So... Posted Image

Ii combinam pe amandoi ?

#32
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,657
  • Înscris: 08.03.2011

View PostDeathRipple, on 17 februarie 2021 - 21:36, said:

daca ai zis frumusica e clar...girl next door at best.

Păi și ce, trebuie să fie sex bomb?

#33
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View Postlucianburjuiul, on 17 februarie 2021 - 21:36, said:

Bravo, in loc sa-i prezinti o gagica ai deschis un topic pe sp. Acest topic o sa-l ajute la fel de mult ca masina de pompieri care a venit cu intarziere. Topicul va genera discutii interminabile si el tot singur o sa fie. Cel mult poate o sa-i friga obrajii, ca-l vorbeste lumea. Asta e ghinionul lui, ca e baiat bun.
Topicul l-am deschis pentru mine sa inteleg ce se mai intampla cu femeile din Buc nu pentru el. Lui i-am zis sa ''culce'' tot ce prinde si daca iese o relatie bine , daca nu iese , sa nu dispere ca poate nu s-a nascut inca tipa potrivita pentru el.

View PostJayanti, on 17 februarie 2021 - 21:38, said:

Al meu nu cred că le pune pe piedestal dar tot e ceva dubios. E prea corect. Dar nu se îndrăgostește, de pe la 26-27, nu are de cine. Și nu stă ca leprosu, se plimbă, iese cu prieteni, are lucruri care îl interesează și de care se preocupă.
Eu cred ca vorbim de acelasi tip . Si al meu e la fel , de aia nu pricep de ce mama ma-sii nu e combinat si insurat deja.

#34
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Cand esti prea prost si te comporti prea frumos cu ele isi iau lumea in cap si te abandoneaza. Posted Image  Femeile vor unul care sa le puna la respect, sa se comporte urat cu ele, mai cate o palma... doar asa se indragostesc si nu te mai lasa. Posted Image

#35
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

View PostNoua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:44, said:

Topicul l-am deschis pentru mine sa inteleg ce se mai intampla cu femeile din Buc nu pentru el. Lui i-am zis sa ''culce'' tot ce prinde si daca iese o relatie bine , daca nu iese , sa nu dispere ca poate nu s-a nascut inca tipa potrivita pentru el.


Eu cred ca vorbim de acelasi tip . Si al meu e la fel , de aia nu pricep de ce mama ma-sii nu e combinat si insurat deja.

este imposibil, va cunosc pe amandoua si nu vorbiti despre mine.

#36
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View PostMembruAnonim, on 17 februarie 2021 - 21:36, said:

Daca este cum zici, tocmai ca se prea ofera pe tava. All in. Asta-i defectul lui.

Asta ar fi unul din motive. Nu vad nimic rau in asta insa. De cand a devenit sinceritatea si dorinta de a avea o relatie cu cineva o problema?

View PostDeathRipple, on 17 februarie 2021 - 21:47, said:

este imposibil, va cunosc pe amandoua si nu vorbiti despre mine.

Te mai alinti mult ? :lol:

View PostTruculMagic, on 17 februarie 2021 - 21:47, said:

Cand esti prea prost si te comporti prea frumos cu ele isi iau lumea in cap si te abandoneaza. Posted Image  Femeile vor unul care sa le puna la respect, sa se comporte urat cu ele, mai cate o palma... doar asa se indragostesc si nu te mai lasa. Posted Image
Nope , femeile normale nu isi doresc asa ceva.
Vor sa fie curtate , bibilite , vor sa li se faca cadouri , vor sa stie ca-s iubite si apreciate. Ca nu ofera acelasi lucru inapoi e alta treaba dar majoritea femeilor nu-s masochiste cum zici tu mai sus.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate