Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Relatie serioasa 2021 ?

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#1
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,867
  • Înscris: 26.01.2010
Hi there,

Zilele trecute vorbeam cu un prieten despre relatii serioase si am avut supriza neplacuta sa descopar ca femeile nu stiu ce vor. Ma rog , stiam asta ca doar sunt femeie dar cand vine vorba de alegerea unui partener am impresia ca stiu exact ce vreau.
Long story short , prietenul in cauza e din Buc , are 33 sau 35 de ani daca imi amintesc bine , are job stabil , are casuta lui , i-as da un 8 din 10 la fizic , e amuzant , are priza la femei dar nu pare sa aibe succes la relatii serioase.
Culmea , tipul chiar isi doreste o relatie serioasa dar majoritatea tipelor cu care intra in contact par sa se rezume la cateva zbenguieli in pat dupa care trec mai departe. Tipul e genu care trateaza femeia frumos , care cumpara flori si vin cand se duce la ea , iese in weekend sa viziteze diverse , nu e couch potato si e cam mana larga cand vina vorba de bibilit gagica.
Nope ,  nu am iesit niciodata cu el si nu stiu exact cum se comporta in preajma tipelor dar il cunosc de ceva ani de zile si tipul pare genu bun de luat acasa. Nu e bad boy dar nici nerd nu lasa impresia ca ar fi , e un specimen masculin cat se poate de normal.

Inteleg feminismul si dorinta femeilor de a fi libere si neconstranse dar nu inteleg de ce d-zeu nu spun direct ce vor si prefera sa duca tipul cu zaharelul. E ceva in neregula cu mine ca gandesc asa sau ce naiba se intampla mai nou?

Ca sa nu fie nevoie sa intrebati , nu , nu stiu cat de bun e la pat dar avand in vedere ca-l vad si a doua , a treia oara , probabil tipul presteaza suficient de bine.

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 Noua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:17, said:

Ca sa nu fie nevoie sa intrebati , nu , nu stiu cat de bun e la pat dar avand in vedere ca-l vad si a doua , a treia oara , probabil tipul presteaza suficient de bine.
De ce nu iti rezolvi curiozitatea, sau deja ai probe temeinice ?

Edited by pasilla, 17 February 2021 - 21:26.


#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu stiu daca-i sexu. Din „esperienta”  multe femei pot trece peste testul patului atata timp cat barbatul ofera altceva. Spre deosebire de barbat, in cazul caruia sexul conteaza mai mult.
O fi ceva in comportamentul lui. E genul prea dragastos, prea tipla. Prea vrea sa puna lucrurile in linie si da impresia ca nu ar fi natural?! This:

Quote

Tipul e genu care trateaza femeia frumos , care cumpara flori si vin cand se duce la ea , iese in weekend sa viziteze diverse , nu e couch potato si e cam mana larga cand vina vorba de bibilit gagica.

Edited by MembruAnonim, 17 February 2021 - 21:27.


#4
bvygKLM

bvygKLM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 07.01.2021
Pentru ca le trateaza bine, ele se gandesc ca pot ceva si mai bun.

#5
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,051
  • Înscris: 23.09.2005
Parca ai vorbi despre un câine, asa te exprimi. "Bun de luat acasa, specimen, etc".

Si te mai miri ca femeile nu stiu ce vor! :D

#6
Eekstein

Eekstein

    White Supremacist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,056
  • Înscris: 28.10.2016
Femeile intotdeuna au nevoie de un lider. Un barbat, un preot sau o alta femeie (feminista).

#7
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011
Nu știu care sunt realitățile curente și crunte de pe piața relațiilor din capitala noastră, dar am și eu o mândrețe de tip - rudă de fapt, am crescut împreună, care este singur de mulți ani - și mă mai întreb uneori în ce sac au intrat tipele bune. E deștept, netraumatizat și fără cerințe gogonate. Arată ghine.

#8
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 Phobos, on 17 februarie 2021 - 21:26, said:

Si te mai miri ca femeile nu stiu ce vor! Posted Image
Nu se mira, doar afirma :)

#9
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
e troll, nu raspundeti.

#10
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,051
  • Înscris: 23.09.2005
A, no asa da... :)

#11
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 Jayanti, on 17 februarie 2021 - 21:27, said:

...
Poate-i gay?! :D

#12
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 08.10.2004
cu cat te porti mai frumos  cu atat ai mai putin succes... da..e total counterintuitive..da asta e...

#13
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

 Jayanti, on 17 februarie 2021 - 21:27, said:

Nu știu care sunt realitățile curente și crunte de pe piața relațiilor din capitala noastră, dar am și eu o mândrețe de tip - rudă de fapt, am crescut împreună, care este singur de mulți ani - și mă mai întreb uneori în ce sac au intrat tipele bune. E deștept, netraumatizat și fără cerințe gogonate. Arată ghine.

suntem rude?

#14
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,867
  • Înscris: 26.01.2010

 pasilla, on 17 februarie 2021 - 21:25, said:

De ce nu iti rezolvi curiozitatea, sau deja ai probe temeinice ?
Ai vazut ca am zis ca e prietenul meu ? :P
Plus , eu-s deja combinata si nici in Buc nu sunt.

 MembruAnonim, on 17 februarie 2021 - 21:25, said:

Nu stiu daca-i sexu. Din „esperienta”  multe femei pot trece peste testul patului atata timp cat barbatul ofera altceva. Spre deosebire de barbat, in cazul caruia sexul conteaza mai mult.
O fi ceva in comportamentul lui. E genul prea dragastos, prea tipla. Prea vrea sa puna lucrurile in linie si da impresia ca nu ar fi natural?! This:
Pai asta vreau sa aflu si eu , de aia am zis deschis topic ca mie una mi se pare super misto tipul. Ce fel de femeie nu-i convine sa fie bilita la o adica ?

#15
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,051
  • Înscris: 23.09.2005

 DeathRipple, on 17 februarie 2021 - 21:29, said:

e troll, nu raspundeti.

Pai amu deja am raspuns, asa ca acuma lasa lucrurile sa curga, las-o mai ca merge-asa... :)

#16
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

 DeathRipple, on 17 februarie 2021 - 21:30, said:

suntem rude?

Ai luat un like, gata.

#17
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 Noua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:31, said:

...
Pai asta vreau sa aflu si eu , de aia am zis deschis topic ca mie una mi se pare super misto tipul. Ce fel de femeie nu-i convine sa fie bilita la o adica ?
E prea bun si de asta da de gandit. Daca-i criminal in serie?

#18
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 Noua_pe_site, on 17 februarie 2021 - 21:31, said:

Ai vazut ca am zis ca e prietenul meu ? Posted Image
Pacat. Asta se poate schimba usor. Depinde exclusiv de tine :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate