Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Spalarea hainelor care nu au fost...

Recomandarea vacanta in Romania

Comarnic-bombardament cu pietre
 Cat de lung sa fie biroul meu?

Scutire impozit angajati industri...

Citire schema instant apa calda

Tv vs Consola
 dobandire licenta de taxi

Solutii incarcare telefon ce vine...

Intrebare op anaf

Redirectionare apeluri... de iesi...
 palmier areca

M-am culcat cu instructorul de la...

smartwatch LTE

Recomandare boxa portabila dintre...

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra cu Snapdragon 888

- - - - -
  • Please log in to reply
217 replies to this topic

Florin7334

Florin7334

Junior Member

• Grup: Junior Members

View PostCezu, on 09 februarie 2022 - 19:24, said:

Varianta cu Snapdragon este complet compatibilă pentru România? Mă refer aici la 5G, WiFi calling, etc.
WiFi calling este disponibil in funcție de operatorul de telefonie mobilă. Telekom nu oferă această funcție... acelasi telefon cu un sim orange, funcționează perfect

View PostkNN, on 15 februarie 2022 - 12:36, said:

As dori sa iau cadou un s21+. Merita in comparatie cu s22 -> facand abstractie de pret - sunt 200 de euro intre ele..?. Au probleme cu bateria cum tot citesc? Cu senzorii de amprenta..? Cu Android 12..?
S22 nu am testat dar s21+ am... bateria rezistă o zi fără probleme iar senzorul de amprentă nu a dat rateu niciodată.

kNN

kNN

Member

• Grup: Members

Florin7334, on 16 februarie 2022 - 13:55, said:

WiFi calling este disponibil in funcție de operatorul de telefonie mobilă. Telekom nu oferă această funcție... acelasi telefon cu un sim orange, funcționează perfect

S22 nu am testat dar s21+ am... bateria rezistă o zi fără probleme iar senzorul de amprentă nu a dat rateu niciodată.

Got one! E un telefon misto. Merge impecabil.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate