Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Site ROVACCINARE

- - - - -
  • Please log in to reply
151 replies to this topic

#127
TheWarrior

TheWarrior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 16.10.2007

View Postgeorgica, on 15 martie 2021 - 13:55, said:

Mai merge din când în când câte 10 minute, am reușit să intru și deja erau cam 1600-2200 de înscriși la fiecare centru din București.
Cam pe la toamna ar trebui sa ne vina randul.

#128
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Dacă aveți posibilități, faceți programare în altă localitate.

Edited by mrfe, 15 March 2021 - 14:25.


#129
TheWarrior

TheWarrior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 16.10.2007
Eu ma calific abia la lista de asteptare.
Si nu prea am avut de ales decat din oras.

#130
Villefort

Villefort

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 22.04.2016
no vad ca au raspuns la telefon si sunt in waiting line Posted Image

#131
EliodorDoru

EliodorDoru

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 23.02.2021
Eu ma inscrisesem pe lista de așteptare la un centru de vaccinare din Bucuresti-City Mall.m au anunțat azi ca s au eliberat locuri și m am programat cu Pfizer

#132
liviudami13

liviudami13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 639
  • Înscris: 02.02.2013

View PostEliodorDoru, on 21 martie 2021 - 20:39, said:

Eu ma inscrisesem pe lista de așteptare la un centru de vaccinare din Bucuresti-City Mall.m au anunțat azi ca s au eliberat locuri și m am programat cu Pfizer
Super! Pentru ce data esti programat la prima doza?

#133
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,209
  • Înscris: 08.12.2006
Cineva mi a zis ca pot vedea pe ce loc sunt la programare...nu reusesc sa vad locul, m am programat la un centru, dar nu am confirmarea in tab ul de Programarile mele...cum se poate vedea pe ce pozitie sunt?

#134
liviudami13

liviudami13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 639
  • Înscris: 02.02.2013

View Postcuculea, on 22 martie 2021 - 19:52, said:

Cineva mi a zis ca pot vedea pe ce loc sunt la programare...nu reusesc sa vad locul, m am programat la un centru, dar nu am confirmarea in tab ul de Programarile mele...cum se poate vedea pe ce pozitie sunt?
Buna intrebare. Si eu sunt interesat de treaba asta. Ne ajuta cineva cu un raspuns? Multam!

Edited by liviudami13, 22 March 2021 - 19:54.


#135
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,209
  • Înscris: 08.12.2006
Se pare ca , chiar daca iti alegi centru de vacinare , asta nu insemana ca esti si programat, ci doar esti pe o lista de asteptare. Eu asta inteleg odata ce nu am nimic in tabul de programari, plus ca atunci cand mi am ales centrul, nu m a pus sa imi aleg o zi si o ora. Doar ma recunoaste ca , cica, mi am facut o programare. Cam ciudatel site ul,asta, nu e foarte intuitiv...sau sunt eu balalau si nu inteleg  ce e pe acolo.

Edited by cuculea, 22 March 2021 - 20:04.


#136
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,537
  • Înscris: 05.06.2009

View Postliviudami13, on 22 martie 2021 - 19:54, said:


Buna intrebare. Si eu sunt interesat de treaba asta. Ne ajuta cineva cu un raspuns? Multam!

A spus Gheorghita zilele trecute ca din aprilie se va vedea pe platforma pe ce poziție se afla fiecare, ce vaccin folosește fiecare centru, precum și estimarea duratei pana la vaccinare.
https://www.google.c...tru-413397.html

#137
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,209
  • Înscris: 08.12.2006

View Postcorinadaniela, on 22 martie 2021 - 20:35, said:



A spus Gheorghita zilele trecute ca din aprilie se va vedea pe platforma pe ce poziție se afla fiecare, ce vaccin folosește fiecare centru, precum și estimarea duratei pana la vaccinare.
https://www.google.c...tru-413397.html
Am un amic care el zice ca deja isi vede pozitia la vaccinare, nu am vzut personal, dar el asa zice. La mine nu se vede. In fine, luam de buna spusele lu don Gheorghita.

Edited by cuculea, 22 March 2021 - 20:58.


#138
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,537
  • Înscris: 05.06.2009
Poate amicul e înscris la un centru unde deja au început programarile pentru etapa a 3a? Face parte dintr-o categorie cu prioritate? Și-a făcut cont pe platforma sau a fost înscris de angajator?
Adineauri am verificat și eu platforma, nici vorba despre ce zice amicul tău. Sa facă o poza ecranului și să-ți trimită pe mail sau whatsapp.

Edited by corinadaniela, 22 March 2021 - 21:08.


#139
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,209
  • Înscris: 08.12.2006

View Postcorinadaniela, on 22 martie 2021 - 21:06, said:

Poate amicul e înscris la un centru unde deja au început programarile pentru etapa a 3a? Face parte dintr-o categorie cu prioritate? Și-a făcut cont pe platforma sau a fost înscris de angajator?
Adineauri am verificat și eu platforma, nici vorba despre ce zice amicul tău. Sa facă o poza ecranului și să-ți trimită pe mail sau whatsapp.
Nu, nu face parte din nicio categorie speciala care ar avea intaietate. Cand ma mai vad cu el, o sa il rog sa imi arate, din pura curiozitate



#140
Floryn

Floryn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 03.03.2004
Momentan aceste informații nu se regăsesc în contul de pe platforma ROVACCINARE, însă accesând link-ul https://vaccinare-co...rma-programare/ puteți vedea Harta centrelor de vaccinare COVID-19. Această hartă a fost actualizată astfel încât acum arată locurile disponibile, numărul de persoane înscrise pe lista de așteptare precum și tipul de vaccin.

Pentru a vedea această hartă actualizată este necesar ca memoria cache a navigatorului web să fie golită/curățată.
(probabil că  vor forța o actualizare astfel încât toată lumea să poată vedea aceste schimbări)

Am atașat o poză cu un centru luat aleatoriu.

Edited by Floryn, 22 March 2021 - 23:19.


#141
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Am luat și tura 2. Dar pe site actualizarea se face bănuiesc după 24h.
Ce este ciudat, pe site centrul este plin inclusiv cu persoane în așteptare(câteva mii) dar la fața locului am fost doar 4 in cca 25 minute..

#142
EliodorDoru

EliodorDoru

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 23.02.2021

View Postliviudami13, on 22 martie 2021 - 19:43, said:


Super! Pentru ce data esti programat la prima doza?
salut.am avut pe 24 martie prima doza.posibil sa fi avut noroc,m am pus pe lista de asteptare la un centru ce tocmai apăruse in aplicație,cel de la City mall

#143
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Azi s-a actualizat și contul și apare finalizat.
Acum am descărcat pdf-ul cu semnătură digitală de pe https://adulti.renv.ro
este aceeași chestie cu ce se printează la rapel. Doar în format pdf și color.

#144
asddd1000

asddd1000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 14.05.2015
Aveți idee daca as putea schimba centrul de vaccinare pt rapel? Este moderna.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate