Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Sosoaca in SOS propriu

* * * - - 17 votes
  • This topic is locked This topic is locked
3257 replies to this topic

#3205
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,992
  • Înscris: 17.10.2003
Sa-și spună simplu: Diana
😀

#3206
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,179
  • Înscris: 05.05.2003
Dirty Diana Posted image

Nu sunt rau... ma gandeam doar la melodia lui Michael Jackson

https://youtu.be/q3X...d0Ux3JF2u6pQz3i

#3207
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,765
  • Înscris: 13.10.2003
Am impresia ca Lady Diana fosta Sosoaca este in cadere libera dpdv politic si familial.
Nu ca-mi pare rau, individa e o idioata prin excelenta, ca sa zic asa.
La cum se prefigureaza lucrurile, ea si SOS - partiduletul ei nu vor conta la urmatoarele alegeri.
Am inteles ca in AUR nu a avut loc sa se desfasoare de Simion si Simion de ea insa faptul ca si-a pus barbatul la punct in felul asta, excluzandu-l, umilindu-l, etc i-a fost fatal.

#3208
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,604
  • Înscris: 01.08.2005
Vrem sosoaca presedinteeee! :D
https://www.facebook...447656414353203

#3209
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,604
  • Înscris: 01.08.2005
Șoșoacă spune că e „agresată fizic și emoțional” de soț. A cerut ordin de protecție și brățară de monitorizare pentru Silvestru Șoșoacă

Trebuie sa cititi articolul, este delicios! :D
https://www.digi24.r...sosoaca-2745001

Diana Șoșoacă a fost aspru criticată de blonda cu care s-a afișat zilele trecute soțul ei, Silvestru Șoșoacă. Femeia a ieșit la atac împotriva senatoarei, semn că nu vrea să se lase călcată în picioare.
"Tu: grasă, 136 kg în viu, cu partid construit de soț, urâtă, mincinoasă, frustrată, PETROMUL, NĂSTASE, DIJMARESCU.
EU: frumoasă, deșteaptă, sexy, empatică, slăbuță, numai bună de măritat, cu partid construit pe forțe proprii. Nu am vândut PETROMUL, nu am fost în guvernul Năstase, nu am fost în nicio funcție a statului român."
Blonda, pe numele ei Elena Valentina Cioancă, o acuză pe senatoare că e o mincinoasă și că tot ce a reușit a fost cu ajutorul soțului ei. În plus, o întreabă ironic pe Diana Șoșoacă dacă resimte gelozie pentru ipostazele în care a fost surprins soțul său.
https://evz.ro/diana...are-partid.html

]
]Suina este agresata psihic! :D

#3210
gdans

gdans

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,566
  • Înscris: 20.05.2005
Hai că-i antologică !

Nu e in stare sa-și unească familia și ne promite că unește România si Rep. Moldova !
Posted Image Posted Image

#3211
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,765
  • Înscris: 13.10.2003
Cum spuneam mai sus, doamna dpdv politic este terminata.
Circul asta ce tine de casnicia sa cred ca intoarce stomacurile pe dos tuturor, inclusiv celor ce la un moment dat o simpatizau.

Edited by radumiki, 02 April 2024 - 21:24.


#3212
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,249
  • Înscris: 27.02.2018
cioancă vs șoșoacă, prigoană vs bahmuțeanca, cioacă vs elodia, vulpița vs viorel etc.
Schema telenovelelor pentru audiență de nivelul otv și acces din rect de la latrinele varanului este acum adusă iar în mocirla politică pentru voturi și ca să acopere alte subiecte serioase cu scandalurile astea penibile. Deci doar circ, fără pâine....

#3213
Costel2223

Costel2223

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 29.11.2021
M as bucura tare daca nu i as mai auzi numele. Vadim era mare domn pe lângă sosoci și simioni

#3214
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,405
  • Înscris: 06.01.2007

View Postakeem, on 29 martie 2024 - 21:20, said:

Sa-și spună simplu: Diana
Triana, mai degraba.

#3215
gdans

gdans

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,566
  • Înscris: 20.05.2005
E mai complicată situația familială:

Quote

Diana Șoșoacă a fost aspru criticată de blonda cu care s-a afișat zilele trecute soțul ei, Silvestru Șoșoacă.
. . .
Tu: grasă, 136 kg în viu, cu partid construit de soț, urâtă, mincinoasă, frustrată, PETROMUL, NĂSTASE, DIJMARESCU.


EU: frumoasă, deșteaptă, sexy, empatică, slăbuță, numai bună de măritat, cu partid construit pe forțe proprii.
Nu am vândut PETROMUL, nu am fost în guvernul Năstase, nu am fost în nicio funcție a statului român.
Nu am mamă mare masoancă în clubul celor 33 din Franța, Bilderberg, stăpânii lumii, nu am admiratori care să îmi pupe pozele, poate unii care îmi pupă doar mâinile în semn de respect la cele mai înalte întâlniri politice”, a scris femeia pe rețelele sociale.


Și a continuat, menționând că ea nu a mâncat banii românilor și nici nu a făcut circ în Parlamentul României așa cum s-a făcut Diana Șoșoacă cunoscută.


[ https://media.evz.ro/wp-content/uploads/2024/04/Elena-Cioanca.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


https://evz.ro/diana...are-partid.html

Edited by gdans, 02 April 2024 - 22:16.


#3216
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,792
  • Înscris: 13.06.2004
Cică a fost agresată de soţ. La ce manifer eşuat este, m-aş mira.

#3217
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,604
  • Înscris: 01.08.2005
Sosoaca a ramas fara glas! Bre, va vine sa credeti? :D
"„De ce ați parcat pe trecea de pietoni, doamna Șoșoacă?”
Bineînțeles, șefa SOS România nu a stat la discuții și a fugit, de grabă, de la locul faptei. A venit și a doua tentativă de a-i da dreptul la replică femeii care se făcea că nu vede și nu aude:
„Nu vorbiți cu cetățenii, doamna Șoșoacă? Nu mai sunteți patrioată?”, dar cine să răspundă, când fosta membră a AUR gonea deja pe drum."
https://www.bugetul....a-locul-faptei/

#3218
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,700
  • Înscris: 10.08.2009

View Postcostyn_man, on 05 aprilie 2024 - 19:14, said:

și a fugit, de grabă, de la locul faptei.
dar cine să răspundă, când fosta membră a AUR gonea deja pe drum."


Mi s-a parut mie un mic cutremur dar de la INCDFP nu a venit nici un comunicat.Posted Image

#3219
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 22.01.2004
Eu tot nu inteleg ce s-a intamplat cu labele si ghearele. De ce au disparut brusc din retorica duamnei.

#3220
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 15,038
  • Înscris: 15.12.2009
Dincolo de miştoul nostru pe care creatura asta semi-porcină îl foloseşte tot în interes propriu, ca să-şi facă reclamă (electorală), dincolo de unda de compasiune pe care bărbatul ăla posibil s-o trezească în unii care se lasă striviţi de o nevastă mahalagioaică şi jegoasă, răul cel mare pe care l-a stârnit recentul scandal cu "Na brăţara de monitorizare că te fac!" este că atentează la credibilitatea instituţiei ordinului de protecţie.

#3221
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,249
  • Înscris: 27.02.2018
Cât timp infractorii conduc țara care a ajuns cu legi și instituții date doar în folosul ălora cu bani și relații și împotriva oamenilor simpli, mai ales cu conexiuni la Partid, regulile sunt privite că fiind doar pentru cei fraieri, proști și săraci, iar șmecherii le eludează.
Câți bărbați violenți nu au încălcat ordinele de protecție sau câte și mai multe femei nu au beneficiat de protecția statului, unele cazuri sfârșindu-se tragic?

#3222
SacDePureci

SacDePureci

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 12.02.2007

View Postcostyn_man, on 05 aprilie 2024 - 19:14, said:

Sosoaca a ramas fara glas! Bre, va vine sa credeti? Posted Image
"„De ce ați parcat pe trecea de pietoni, doamna Șoșoacă?”
Bineînțeles, șefa SOS România nu a stat la discuții și a fugit, de grabă, de la locul faptei. A venit și a doua tentativă de a-i da dreptul la replică femeii care se făcea că nu vede și nu aude:
„Nu vorbiți cu cetățenii, doamna Șoșoacă? Nu mai sunteți patrioată?”, dar cine să răspundă, când fosta membră a AUR gonea deja pe drum."
https://www.bugetul....a-locul-faptei/

Nu stiu cum se face ca patrioata asta pur sange, ca si simion (cu s mic), nu conduc masini autohtone.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate