Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

PRO ARENA HD

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
276 replies to this topic

#73
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Așa țin și eu minte. Oricum, daca dau și celelalte sezoane ar fi bine. Ce e sigur, "Urgențe" e in premieră, fiind serial din 2018. Sper să dea toate cele patru sezoane.

Ar fi super mișto daca ar adăuga eticheta "Premieră" sub logoul PRO X ca pe PRO TV când e premieră. Ca să știe și omul de rand când e premieră, nu doar noi, disperații, de pe un forum. Nici măcar pe programul tv nu apare premieră nici la Situație de criză și nici la alte seriale in trecut.

#74
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 12.03.2015
Mai transmiteți galele UFC sau nu?
Parca de azi trebuia sa transmiteți. Asa scria în anunțul pe care l-ați dat.

#75
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Nu știu ce s-a întâmplat de nu au transmis. Într-adevăr trebuia să înceapă ieri.

#76
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
O sa avem si seria 2 din "Arma mortala" conform programului tv, din 26 septembrie cate un episod seara de seara de la 22:00.

#77
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 12.03.2015
Despre galele UFC mai știe cineva ceva?
Ziceau ca încep sa transmită de săptămâna trecută dar deocamdată nu au dat nimic.
Chiar ma bucurasem când am vazaut ca au achiziționat drepturile de transmisie...
Offffff :(

#78
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
@ovydinho84 circulau niste zvonuri pe paginademedia ca nu au dat banii la timp, este aceeasi situatie in care se afla si cateva seriale de la PRO 2 (dintre care imi amintesc doar Dallas)
Sunt zvonuri, deci nu stim exact.

#79
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Astazi trebuia sa fie meci din Conference League la PRO X. Au urmat insa programul clasic. Stie cineva de ce? Mai multe seriale trebuiau sa inceapa si pe PRO 2 dar au fost amanate din motive conform unor zvonuri "ca nu au platit licenta", iar galele UFC trebuiau sa fie si ele transmise, dar din acelasi motiv n-ar mai fi fost.

Meciul presupun ca inca s-a tinut, dar as vrea sa stiu de ce nu a mai fost si la TV.

EDIT: Dupa o scurta verificare am aflat ca meciul s-a tinut, la momentul scrierii acestei postari este 0-0 in minutul 73. Totusi, as fi vrut sa vad la TV nu de pe uefa.com

#80
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 15.04.2007
UEFA Europa League - Spartak Moscova - Legia Varsoviala este in direct la ProX. Si-au adus aminte sa-l difuzeze.

#81
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Cam tarziu. N-ai la ce sa te astepti de la PRO X

#82
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
La inceputul anului au ajuns la un alt nivel de penibilitate (tineti cont ca eu sunt pro PRO Posted Image):

Serialul "Dr. Haos" a fost difuzat începând de pe 15 ianuarie, dar ei în promo au greşit data şi au spus 15 februarie, şi au difuzat promo-ul mult timp după ce serialul s-a terminat de difuzat, până prin martie. Practic, serialul a început pe 15 ianuarie şi s-a terminat pe 5-6 februarie, dar ei au difuzat promo-ul pentru acesta până în martie, în acelaşi timp cu alt promo la "Kevin poate să aştepte" şi "Teoria Big Bang".

#83
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
O să adun aici toţi comentatorii care vor fi la UEFA Conference şi Europa League, că n-am ce face mai bun.

15 septembrie
  • Spartak Moscova - Legia Varsovia: Mihai Mironică şi Ion Alexandru.
16 septembrie
  • Kairat Almaty - Omonia Nicosia: Cristi Petre şi Bogdan Nevel.
  • Galatasaray - Lazio: Mihai Mironică şi Alex Rădulescu.
  • Slavia Praga - Union Berlin: Mihai Crăciun.


#84
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Foarte bine. Multumim de postare, SynOfficial

#85
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
CFR Cluj - Jablonec: Ion Alexandru și Dan Ionescu.

Leicester - Napoli: Bogdan Nevel.

#86
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Rangers - Lyon: Cristi Petre.

#87
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Au inceput si galele UFC, apropo. De la ora 22:00, in fiecare duminica. Serialul „Armă mortală” continuă Luni - sâmbătă de la ora 22:00 cu seria a doua. Este foarte, foarte bun serialul!
De abia aștept să înceapă și „Urgențe”, că și acela e un serial cu buget mare și multe efecte speciale, plus câteva faze amuzante.

#88
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Foarte bine. Pe PRO X avem ce vedea. Pe canalul mare nu prea

#89
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Așa e. Doar Masked Singer le-a ieșit bine anul acesta, la capitolul emisiuni de divertisment. Dar îl urmăresc pe Voyo a doua sau a treia zi, că se suprapune cu Arma mortală de pe PRO X.

#90
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
CFR Cluj - Randers: Mihai Mironică și Alex Rădulescu.
Napoli - Spartak Moscova: Ion Alexandru

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate