Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

PRO ARENA HD

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
276 replies to this topic

#55
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016
Da,dupa 8 ani de cand l-a anulat FOX,Netflix l-a preluat si a produs sezoanele 4 si 5

#56
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Grupul Pro a cumpărat drepturilor pentru galele Ultimate Fighting Championship (UFC).
Respectivele gale se vor difuza în România pe postul Pro X începând cu luna septembrie, scrie protv.ro.
Drepturile TV au fost cumpărate pentru următorii trei ani - 2021-2024.
Primul eveniment transmis de Pro X va avea loc vineri, 4 septembrie - UFC Fight Night: Brunson vs. Till.
„MMA este sportul cu cea mai rapidă creştere a popularităţii la nivel global, Ultimate Fighting Championship fiind lider detaşat.
Suntem încântaţi că putem include această competiţie în oferta noastră de conţinut pentru publicul masculin”, a declarat Aleksandras Cesnavicius, CEO PRO TV.

Sursa: https://www.paginade...e-2021-20372750

Era la un moment ceva cu #mieimipasa cred. Nu mai stiu in ce context. Oricum, putem spune ca
#LuiAleksandrasCesnaviciusIiPasa. Vedem din ce in ce mai multe investitii si in posturile "secundare" al trustului PRO.

Singurul lucru care mai ramane de facut, ca sa nu fie aceeasi 20000 de oameni care se uita la aceste gale e sa promoveze, pentru Dumnezeu, emisiunile posturilor "secundare" pe PRO TV. Daca nimeni nu stie ca sunt gale de box in direct pe PRO X, seriale de actiune si comedie in premiera, telenovele noi pe PRO 2 si PRO GOLD, normal ca nu se uita nimeni. Eu sunt SIGUR ca daca ar fi promovat, sa zicem, serialul "Dr. Haos" care a fost in ianuarie pe post, ar fi avut audienta mult mai mare decat cea pe care a avut-o de 15000 pe NATIONAL si 4000 pe COMERCIAL. La fel si cu postul PRO 2 si cu "Tanar si nelinistit". Daca ar fi dat pe PRO TV promo cu "Tanar si nelinistit" o data la 2-3 calupuri, cum faceau cand chiar era pe PRO TV in 2015, garantat n-ar fi avut audienta deplorabila de 50000 de oameni pe NATIONAL si 10000 pe COMERCIAL pe care a avut-o.

#57
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Nu stiu daca e eroare sau nu, dar pe programul tv apare de luni, 30 august, "Prietenii tai" in loc de seria 3 din "Situatie de criza". Serialul din urma mentionat mi se pare extrem de slab, deci as fi foarte fericit daca schimbarea e pe bune. Probabil nici aia 4000 de oameni de pe publicul comercial care se uitau nu se mai uita, din cauza calitatii deplorabile a acestui pseudo-sitcom "Situatie de criza", asa ca este situatie de criza (ce ironie!) in echipa de programe PRO X, asa ca au mers pe ceva sigur, care inca scoate rating: "Prietenii tai".

#58
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Foarte posibil sa fie eroare cum spui tu. Se intampla la multe canale cateodata sa apara programul gresit

#59
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 03.01.2019
Ai "Friends" pe HBO 3 zilnic.
Pe HBO GO poți să vezi toate episoadele din toate sezoanele.
A fost și pe Comedy Central.
Eu consider că deja este prea mult.
Să cumpere seriale noi!

#60
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
@BogdanI23, nu e vorba de seriale noi. Astea sunt capodopere. Sincer, daca ar face din nou programul cu 20:00-20:30 un serial si 20:30-22:00 alt serial, ar merita in intervalul cu un singur episod sa dea mereu un serial din asta clasic: "Prietenii tai", "Seinfeld", "Teoria Big Bang", "Doi barbati si jumatate" etc.

Cat despre seriale noi, uite ca au cumparat ceva, aceasta prostie "Situatie de criza" este in premiera, dar e atat de prost incat efectiv m-am uitat inainte de "Tactici de evadare" la cele trei episoade de dupa episodul final din "Teoria Big Bang" acum doua zile, si nu am ras DELOC. Sunt 3 episoade, da-le in colo, e sitcom, trebuia sa rad macar o data.

"Kevin poate sa astepte" si "24: O noua zi" mi-au placut in primavara. Ambele au fost premiere. De atunci, au fost ori reluari de capodopere, la care m-am uitat, ori petarde de genul "Situatie de criza".

#61
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016
E eroare pe website,e de fapt programul pentru saptamana cealalta

#62
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Am inteles, trist. Mai avem de suportat inca o saptamana fara serial bun pe 20:00-22:00. Am ajuns sa ma uit la Telejurnal la ora 20:00, e grav de tot.

#63
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016
De asemenea,ai vazut primul sezon din Arrested Development inainte sa vezi sezonul 2?

#64
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Nu, dar la un sitcom bun nu îți trebuie povestea că sa razi un pic. Da, îți trebuie și poveste pentru un sitcom bun, dar nu trebuie sa fie dependente complet de sezoanele anterioare.

#65
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016
Poate de asta nu ti-a placut,pentru ca n-ai vazut primul sezon.
Sunt unele seriale de comedie ce au si poveste si trebuie sa le vezi in ordine.

#66
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Familia Bundy e amuzant tare, bun serialul

#67
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Pe PRO X a început să ruleze un promo care spune "Toamna asta, la PRO X ai acțiune așa cum ar trebui să fie" promovând serialele "Arma mortală" și "Urgențe", ambele presupun in premieră. E bine ca incepe să le pese și de celelalte canale. Anul trecut am primit grafică de iarna, anul asta avem grila de toamna pe toate canalele. E bine! Suntem pe drumul cel bun.

#68
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Asa e, foarte bine. Abea acum s-au trezit :)

#69
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Într-adevăr, s-au trezit cam târziu. Cu patru ani întârziere, ca să fie mai preciși, dar macar s-au trezit.

#70
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 15.04.2007
Doar 2 seriale în premiera pt toamna aceasta?

#71
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Daca dau toate sezoanele, le ajung vreo 3 luni. Deci e ok

#72
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016
La Lethal Weapon,parca au mai difuzat primul sezon

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate