Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

POCO X3 NFC

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#55
cata4camy

cata4camy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.11.2015
vine cu folie montată pe ecran???  oare folia de note 9pro se potrivește?? marți cel târziu primesc și eu telefonul.. e primul meu xiaomi am auzi la mai multa lume partea  asta cu reclama.. e ciudat rau sa primesc reclame.. sper sa reușesc să le dezactivez...să nu fiu nevoit după 2-3zile să dau retur la telefon...

#56
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,826
  • Înscris: 30.03.2009

View Postcata4camy, on 28 septembrie 2020 - 02:13, said:

vine cu folie montată pe ecran???  oare folia de note 9pro se potrivește?? marți cel târziu primesc și eu telefonul.. e primul meu xiaomi am auzi la mai multa lume partea  asta cu reclama.. e ciudat rau sa primesc reclame.. sper sa reușesc să le dezactivez...să nu fiu nevoit după 2-3zile să dau retur la telefon...

😆 stai calm, nu-i dracu așa negru în privința asta. Reclamele apar în câteva aplicații dar fără să-ți obstrucționeze vederea. Nici măcar nu trebuie să le închizi. Iar asta, dacă chiar apar.

#57
cata4camy

cata4camy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.11.2015
Azi am primit telefonul meu sunt încântat cam măricel...dar la ce baterie are e ok:) Vine cu folie  aplicată pe ecran si husa... Din păcate nu are căști...dar na... Nu poți sa le ai pe toate

#58
DoDo_unu

DoDo_unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 27.10.2019
Astea sunt telefoane mici ca sunt 20.9. Sa vezi mi max 3-ul meu..

#59
andy_x3m

andy_x3m

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 487
  • Înscris: 15.06.2005
Salut. După aproape 2 ani pe Poco F1 am trecut la X3. Îl am de 2 zile, e decent, dar cam atât. E sub pocofone f1 din toate punctele de vedere, poate mai puțin ecran. E luat de pe Amazon, versiunea de 128, vreo 1100-1200 de lei.
Ce nu îmi place:
Gestures - swipe back nu merge daca ai tastatura deschisa (scrii un site in chrome, de exemplu)
Camera de deblocare faciala - nu mai are camera IR ca pe Poco F1, deci în condiții de întuneric e la ghici total.
Amprenta - cred că au uitat că tre' sa ii pună amprenta și la sfârșit au aruncat-o acolo. Cititorul merge ok, de fiecare data, dar e anapoda rau.
Quick charger - 33w la 3amp. Durează cam o ora-o ora 15. La Poco, charger normal fix o ora juma. E drept, asta are baterie mai mare...
Camera - sau camerelelelelelelle (ca-s multe rău). Nimic oau, nu rău, dar nici ceva de admirat, iar 64mpx sunt la mișto. Face o poza de 30 de mega, dar detaliile sunt extrapolate artificial. In Photoshop aia normala arata mult mai ok decât cea de 64.
Per total: nu îmi pare rău că l-am luat, îmi pare rău că nu am strâns un pic din posterior și nu am luat F2-ul.

#60
DoDo_unu

DoDo_unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 27.10.2019
Pai tu vrei un tel de 11 mil sa aiba aceleasi performante ca ala de 20 mil 🤷‍♀️

#61
andy_x3m

andy_x3m

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 487
  • Înscris: 15.06.2005
Eu l-am comparat cu Poco F1 care nu a fost 2000 de lei, nici măcar la lansare. Am spus că îmi pare rău că nu am luat F2-ul, care da, e 2000+ lei

#62
cata4camy

cata4camy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.11.2015
Si poco f1 a fost la lansare 1100lei?? Nu cred... Eu zic ca x3 e un telefon decent... il folosesc de o săptămâna si sunt mulțumit.

#63
arhitectcase_ro

arhitectcase_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 29.11.2013
Am luat si eu 2 bucati, 1 pentru mine (ca n-am mari pretentii) si 1 pt. copil - super incantat de telefon. La 1200 lei nu prea ai ce pierde daca faci trecerea de la unul mai slab la acesta. Eu unul sint multumit.

Edited by arhitectcase_ro, 04 October 2020 - 21:36.


#64
marceltapi

marceltapi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 09.09.2008
Se aud bine cele doua difuzoare ale lui Poco x3?

#65
cata4camy

cata4camy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.11.2015
Da se aud decent... Pe spate vibreaza capacul cand e la volum maxim..

#66
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
are led de notificari?

#67
annddyy

annddyy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 03.03.2014
Da

#68
arhitectcase_ro

arhitectcase_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 29.11.2013

View Postmarceltapi, on 04 octombrie 2020 - 21:48, said:

Se aud bine cele doua difuzoare ale lui Poco x3?

Sunetul la o convorbire se aude atit de tare incit am dat pe minim volumul, intrebarea ta este atit de retorica ca n-am ce sa-ti raspund. Nu profesez in domeniu muzical, ce stiu este ca se aude tare si stereo. Eu unul folosesc telefonul mai mult ca telefon, pt. vizualizari am ceva scule, pt. muzica am altele pt. soft altele dedicate. Probabil ca cineva care vrea sa aibe toate aceste lucruri in telefon, va fi tot timpul dezamagit de tehica pusa la dispozitie in zilele noastre. Posted Image

PS. Pentru jocuri nu m-as ingramadi in ecranul unui telefon nici ars, sint alte device-uri care conectate la un tv cu ecran generos + alte accesorii care fac experienta una de exceptie.

#69
Florin_lou

Florin_lou

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,559
  • Înscris: 26.03.2006
Interesant telefon, ieri l-am achiziționat și eu. Are un management al baterie interesant, închide cam tot peste noapte.

#70
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
il am si eu de 3 zile.
sunt extrem de multumit, pt pretul lui, e best buy.

#71
laurstef

laurstef

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 12.12.2007
Cat de tare merită trecerea de la Mi A3 la Poco X3 NFC?
Dar oare merită....???

#72
DoDo_unu

DoDo_unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 27.10.2019
Ce intrebare 😆 normal ca merita.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate