Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

Bringo

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
mrfe

mrfe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,211
  • Înscris: 12.01.2004
Loc pentru discuții legat de serviciul Bringo.
Au app pentru telefon (android și ios). Cel putin la mine în oraș, este serviciu nou și încă nu sunt multe companii listate.
Nu sunt afiliat la ei și nici nu am comandat încă de la ei dar aș dori să aflu dacă ați comandat de la ei și aveți păreri / opinii pro /contra etc.

#2
RedDev

RedDev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 29.10.2014
Am comandat de o mie de ori si o sa mai comand de alte mii de ori. Merge treaba brici.

#3
CaptainBladeRunner

CaptainBladeRunner

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 17.06.2020
Asa sunt toate serviciile la inceput.
Cand se stiu mici si in plina competitie cu aia mari, ofera servicii exceptionale.
Insa pe masura ce acumuleaza profit, iar compania creste, ajung lacomi si tepari  ca Glovo si Food Panda.  Ca si alea cand erau la inceput aveau servicii extraordinare, dar dupa li s-a urcat la cap.

Eu decat sa sponsorizez astfel de companii, mai bine ies din casa, fac si fie cativa km miscare si imi iau de mancare de la supermarket.

#4
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,124
  • Înscris: 09.01.2007
Ii folosesc la greu de cand cu pandemia. Comand una alta si cand ma trezesc, cca 40 kg de cumparaturi, aduse acasa pt 20 lei comision. Super civilizat.

#5
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
A cumparat cineva peste,il aduce in lazi frigorifice?
Ca as vrea sa iau 10 kg de peste...

#6
RedDev

RedDev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 29.10.2014
Vine probabil într-o pungă cu gheață.

#7
CorinaAndreea14

CorinaAndreea14

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 03.04.2018
Si eu am comandat prin ei. Foarte ok. Cred ca au cea mai mare gama de produse, cand vine vorba de supermarket, daca e sa ii comparam cu FoodPanda, Glovo sau Tazz. Iar taxa de livrare nu mi se pare asa mare. Saptamana trecuta comanda a avut peste 30 de kg. Decat sa car eu de ele, prefer sa le dau lor 20 de lei la livrare.

#8
kloddiuss

kloddiuss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 15.03.2004
Ca si angajat livrator nou e cea mai mare teapa, cel putin pe Constanta. Comenzile se dau preferential, ti se repartizeaza cele mai urate comenzi pe distante mari, combustibilul nu ti-l decontează nimeni. Doar cei vechi fac bani, restul....no comment

#9
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,430
  • Înscris: 16.03.2011
Nu folosesc asa ceva,prefer sa fac miscare si sa-mi cumpar eu ce am nevoie

#10
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Par ok Bringo, cel puțin văd destui angajați de-ai lor în Carrefour. Mă rog, majoritatea sunt femei, la prima vedere, la pus comenzile în coș. Cine vrea un mediu de lucru, cel puțin din prisma colegelor, zic că merită încercat. :)

Sigur sunt mai serioși decât Glovo, Tazz, Bolt și alții și probabil au și asigurare, beneficii.

Edited by Vlad_22, 16 December 2023 - 15:24.


#11
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,559
  • Înscris: 21.12.2006
Ce vezi în magazin sunt pickerii; ce nu vezi în magazin, ci doar la ușă, sunt livratorii. Și nu am văzut de 2 ori aceeași persoană la livrare, așa cum vad la Tazz sau la alte firme cu livrare proprie.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate