Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Spalatorie auto in mediu rural

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
barladi

barladi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 10.01.2011
Nu. A fost o strategie a mea, care in 99% din cazuri ar fi dat roade, la niste oameni normali, dar in cazul de fata s-a aplicat cel 1% de oameni anormali. Stiind ca terenul de langa mine e la vanzare, dupa ce am primit unda verde si aveam toate actele incat sa incep formalitatile pentru autorizatia de constructie, am pus un afis in gard, unde anuntam ca va fi spalatorie auto, in ideea ca cine va trece pe acolo sa stie ca deja se face una si sa descurajeze alti potentiali amatori de asa ceva. Orice om normal, daca deja e o activitate in zona X, cauta alta zona sa faca si el acelasi lucru si cauta pentru a avea sanse sa faca si niste bani. Altfel ne furam caciula unul altuia si pierdem amandoi. Eu asa o gandesc si cred ca majoritatea ar fi de acord. In cazul meu, cel care a luat terenul a zis ca "ce idee buna...ia sa fac si eu tot spalatorie". Cu riscurile de rigoare, ca acei clienti s-ar fi impartit la 2. Si dupa ce ca la tara nu sunt asa multi, sa mai ii imparti si la 2 deja da cu minus. Ma rog.....am aflat povestea lui. E un mos care a facut multe afaceri proaste la viata lui, unele confirmate si de el, dar daca nu gandeste prea mult, se arunca precum t-iga-n-ul. A fost o lectie de invatat si sper ca data viitoare lucrurile sa mearga mai bine

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate