Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit

Megalopolis (2024)
 Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...
 instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 

XMAIL un serviciu util de la connex

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
21 răspunsuri în acest subiect

#19
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003
e o chestie care sa ii trimiti omului un mail cu 1-2 centi in loc sa-l suni cu 10-15 centi :P

#20
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 22.177
  • Înscris: 05.05.2003
Informatii exacte ( folosesc acest serviciu ) : La ORANGE nu trebuie sa platesc abonament pentru a avea e-mail pe mobil !. Am sunat la serviciul de date dupa care am completat o cerere si a treia zi am avut activat pachetul Mobile Internet Dial-up care pe langa e-mail mai ofera si acces internet (GSM 9.600 Kb/s)!.Fara nici o taxa in plus sau abonament. Iar e-mailul primit prin SMS poate avea 640 caractere (primesti 4 SMS). Poti trimite e-mail de 160 caractere de pe mobil punand in fata adresa destinatarului dupa care spatiu liber si apoi textul ( telefonul meu suporta SMS-URI lungi - scriu o singura data 640 caractere si se duc automat toate cele 4 mesaje).E-mailul se trimite la 545. Tarifarea este cea a unui SMS. Intradevar e-mailul sosit se taxeaza cu 2 centi.

#21
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003

Quote

Originally posted by rz
...ofera si acces internet (GSM 9.600 Kb/s)!.




De unde atata viteza? Poate 9600bps!  :drac:

#22
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 22.177
  • Înscris: 05.05.2003
Da, stiu ca mi-a scapat  un k. De la o vreme incoace am numai kilobiti in cap. Oricum ideea e ca sunt totusi oferte mai bune la portocalii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate