Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra
 Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...
 La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete
 

Sfat achizitionare laptop

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010
@Mauricio92,
uita-te aici (sau cere):

https://forum.softpe...are-laptop/@@@Q

#20
Mauricio92

Mauricio92

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.07.2019
Rich tu faci numai off topic peste tot unde te am vazut.. Iesi de aici.
Daca vrei sa ma ajuti esti binevenit.. Daca nu, fara off topic te rog

Iar ca sa va raspund la comentarii. Nu am intrat nici unde ca sa pot lua virusi. Nu am avut niciodata problema cu un pc sau latop..pana mi am luat acel lenovo care am avut numai probleme.
Inainte de lenovo am detinut toshiba.. M a tinut laptop ul ani de zile.. Nici o plangere.. Am mai avut un hp.. Tot asa nici o problema.. Pe amandoua le am tinut minim 3 ani...

Nici eu nu stiu la ce sa ma decid..
Imi plac mult asus zenbook urile.. N am detinut pana in momentul de fata nici un asus.. Dupa cum am zis si vivobook imi place.. In special pretul e mult mai jos si am vazut feedback uri foarte bune...
Eu nu s gamer.. Eu as vrea un laptop bun la toate.. Multimedia.. Adica filme muzica si putin jocuri.. Nici praf sa nu fie pe partea de gaming

#21
Mauricio92

Mauricio92

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.07.2019
Care ziceti dintre un asus vivobook 15,amd ryzen 5, 256 gb ssd sau asus zenbook 14 inch i7 16gb +32 optane 512 gb.. E mai bun zenbook ul dar e si diferrnta mare la pret de la 500 cate e vivobook la 800 - 900 cat e zenbook ul

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate