Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Controller Wireless Xbox pentru PC!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
8 răspunsuri în acest subiect

#1
killer2015

killer2015

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 347
  • Înscris: 05.02.2015
https://altex.ro/con...AMXONENG600001/ o parere mai are cineva acest controller merita sa il iau, eu am controller ps4 insa nu imi apar iconitele de ps4 apar iconitele de xbox de asta vreau sa imi iau acest controller merita ?

#2
uNNNk

uNNNk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 752
  • Înscris: 04.11.2014
De meritat, merita! Dar vezi sa ai Windows 10 neaparat(sau sa ai bluetooth), nu merge pe altceva. De recunoscut ti-l recunoaste orice joc cu suport controller si e si gata configurat.
Am avut controller si de PS4, si Logitech 710, si cel de pe Xbox one.
Cel mai premium mi s-a parut cel de la Logitech, dar cel de Xbox e mult mai ergonomic. Dualshock-ul de pe Ps4 mi s-a parut cel mai cheap dintre toate 3.

Editat de uNNNk, 30 ianuarie 2020 - 19:56.


#3
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 122.831
  • Înscris: 07.02.2003
Controllerul e oki dac ai xbox one s. Daca vrei pentru PC merge si acolo ca se leaga bluetooth cu adaptorul ala. Pretul nu e mic dar macar e oferta.

#4
killer2015

killer2015

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 347
  • Înscris: 05.02.2015
multumesc da am windows 10 am si bluetooth am cumparat acum ceva timp un adaptor.... mie imi placea si controlleru de la ps4 ca am si consola si nu prea as mai da bani si pe acest controller dar il iau pana la urma ca mie imi place sa stau in pat sa ma joc ca conectez pc-ul la tv si stau bine mersi in pat Posted Image ! multumesc pentru raspuns o sa dau comanda si vad ca e si pret bun

PS: andreic intradevar este scumpisor dar m-am uitat si pe olx nu gasesti sub 150 de lei si ala e folosit mai bine iau nou este altceva... cel mai tampit lucru la acest cotrollere de la microsoft trebuie sa ii pui baterii nu ca la cel de ps4 :( fara baterii totusi suntem in 2020

Editat de killer2015, 30 ianuarie 2020 - 20:01.


#5
n1k3z0r

n1k3z0r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 233
  • Înscris: 27.06.2009
Exista si pentru controllerul de xbox care se incarca, se numeste play & charge kit dar costa aproape cat controllerul.

#6
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 32.703
  • Înscris: 30.08.2017
Il am eu si e foarte ok. Nu am ce să-i reproșez.

#7
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 122.831
  • Înscris: 07.02.2003

 killer2015, on 30 ianuarie 2020 - 19:58, said:

PS: andreic intradevar este scumpisor dar m-am uitat si pe olx nu gasesti sub 150 de lei si ala e folosit mai bine iau nou este altceva... cel mai tampit lucru la acest cotrollere de la microsoft trebuie sa ii pui baterii nu ca la cel de ps4 Posted Image fara baterii totusi suntem in 2020
Da, baterii sau acumulatori, tin destul de mult si bateriile luate la bulk gen varta 48 bucati nu sunt asa scumpe.
Controllerul costa pentru ca are electronica serioasa, e facut calumea. Eu i-am luat fiului meu sa aibe 2 si e cam 240 lei nou cu tema Minecraft.

Editat de andreic, 30 ianuarie 2020 - 22:34.


#8
killer2015

killer2015

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 347
  • Înscris: 05.02.2015
Mulțumesc băieți am dat comandă până la urmă de pe eMAG am găsit un preț și mai bun 150 de lei resigilat

#9
killer2015

killer2015

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 347
  • Înscris: 05.02.2015
Salutare mi-a ajuns controllerul merge brici dar cum te contectezi cu acel adaptor ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate