Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Huawei Nova 5T

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
893 replies to this topic

#1
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Sunt posesorul acestui model si pot spune ca este bestial, am avut Mate 20 lite inainte.
Atasez si o poza facuta cu night mode.

Attached Files



#2
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009
Am si eu un Nova 2, e destul de misto.

#3
_-Aether-_

_-Aether-_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 29.09.2019
Daca aia este poza mistio eu ma duc si arunc telefonul in WC.
Am Samsung S10.

#4
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013

 _-Aether-_, on 08 decembrie 2019 - 17:54, said:

Daca aia este poza mistio eu ma duc si arunc telefonul in WC.
Am Samsung S10.

Si diferenta de la 2.000 de lei la 4.000 cat este, stii sa faci calculul?

Huawei nova 5T. Un mix reușit între design și funcționalitate

www.playtech.ro/2019/huawei-nova-5t-impresii/?fbclid=IwAR3R185ZVE3doKSDSeskJViZTvC7I9kNaz7HBgTof8qgvCiIp5vn-hqV9SE

Sub textura de care am zis mai sus se regăsesc o bateria de 3.750 mAh cu încărcarea foarte rapidă, un procesor Kirin 980 produs de Huawei pe care îl știi probabil de pe telefoane ca Huawei P30 Pro sau Mate 20 Pro, 6 GB memorie RAM și 128 GB spațiu de stocare.

Edited by xperia_ray, 08 December 2019 - 23:14.


#5
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Am și eu nova 5t și Samsung s10 diferența între poze este mica, mai mult decât atât nova 5t răspunde mult mai bine la comenzi gen amprenta, amprenta faciala etc, s10 costa prea mult pentru ce oferă nu mai vorbim de preturile la piese de schimb, dacă spargi touchul schimbi telefonul ca e f scump, eu am varianta 8giga ram și sunt mulțumit calitate-preț, ca orice telefon are și dezavantaje vine fără mufă căști, fără slot card,ecran isp lcd(dar se vede f bine) iar accesoriile sunt foarte greu de găsit, eu am găsit husa pentru honor 20 și se potrivește, își va face update la android 10 la sfârșitul lui Ianuarie (mi au confirmat cei de la Huawei), dacă o sa am timp am sa pun niște poze făcute cu el și ziua și noaptea.

#6
Florin3004

Florin3004

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 20.01.2016
Va rog sa-mi spuneti, cei ce aveti acest telefon, daca are folie aplicata din fabrica. Va multumesc si multa bafta.

#7
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Da are, dar folia nu este din sticlă este din plastic, vine la pachet cu căști pe mufă type C f performante și cu un încărcător cu încărcare super rapidă(cu toate ca producătorul scrie ca se încarcă în 30 min 50% al meu este 100% în 45-50 min fără exagerare).

#8
eowinn

eowinn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 26.08.2005
Va rog sa-mi spuneti, daca are VoLTE si apel WiFi ?

#9
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013

View Posteowinn, on 11 decembrie 2019 - 10:42, said:

Va rog sa-mi spuneti, daca are VoLTE si apel WiFi ?

Da
Castile sunt pe tip C

Edited by xperia_ray, 11 December 2019 - 13:12.


#10
bokkkdan

bokkkdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 15.06.2006
Salut, are pe el suita de programe google?

#11
dave_vl

dave_vl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 584
  • Înscris: 09.12.2006
Da, are suita Google.

#12
nicolaina

nicolaina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 20.06.2015
Salut... Astazi am luat si eu un huawei nova5t dar niciun semn de android 10..am avut hinor v20 si imi venise de cateva sapt updateul pe el... A primit cnv android 10 ota? Eu am yal-l21.. Multumesc anticipat.

#13
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Pai citește ce am scris mai sus, cei de la Huawei România au spus la sfârșitul lui ianuarie

Nu înțeleg dacă ai avut honor v20 de ce ai luat nova 5t din cate știu sunt cam la fel, sau ma înșel.

Bine  ei de la Huawei nu le nimeresc mereu, cu ceva timp în urmă aveam un p20 lite și tot asa mi au zis ca își face update la pie peste vreo 4 luni dar după 1 zile deja primisem update la pie

#14
nicolaina

nicolaina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 20.06.2015
Asta e ptn mai mic si subtire...vazusem postarea ta, dar am observat ca in alte tari au inceput sa distribuie 10 de ceva timp... Si nu prea am incredere in ce zic cei din ro.. Sper sa vina mai rpd ca ma obisnuisem cu android10..



#15
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Asa e, nici eu nu am încredere în ce zic ai noștri, speram cât mai repede este mai stabil 10

https://m.go4it.ro/t...orilor-18598239

Uite aici spun ăștia ca deja sa primit update la el.

#16
md2000

md2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 01.06.2014
Bună ziua. Ce îmi recomandați? Huawei Nova 5T sau Motorola One Zoom? Mulțumesc pentru răspunsuri.

#17
nicolaina

nicolaina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 20.06.2015
Probleme am avut si eu cu aplicatia george de la bcr...si nu cred ca era 100% varianta finala pt ca avea unele buguri.. Uneori nu mai mergea sa incarci youtube, play, chrome... Dar isi revenea cu un restart la tel😀😀😀😀... In rest rula super.. Legat de asta am vazut pe diferite siteuri de afara ca au dat drumu la update de vreo luna asa..

#18
narcis_tgv_80

narcis_tgv_80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 17.03.2007
Ati gasit husa originala pt el? Sau macar ceva sa se potriveasca bine?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate