Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

Huawei Nova 5T

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
893 replies to this topic

#37
bogdanboby233

bogdanboby233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 17.01.2014
Am descoperit între timp ca e senzorul de proximitate 😁

#38
popika77

popika77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 17.05.2012
Buna ziua !
Va rog, un link catre o husa buna pentru telefon Nova 5 T !
Multumesc

#39
bogdanboby233

bogdanboby233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 17.01.2014
Si eu sunt interesat ca pe net nu prea găsești nimic..

#40
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
https://www.etuo.ro/...-huawei-nova-5t

https://catmobile.ro...huawei-nova-5t/

De silicon transparenta sunt și pe emag

#41
popika77

popika77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 17.05.2012
Multumesc, greu mai gasesc un site care sa aiba si husa si folie ! Daca stiam ,ma orientam la alt telefon ! :))

#42
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Eu am dat comanda de ebay, 10 RON husa 8ron folia de sticla transport gratuit, problema e timpul de livrare 1-2 luni 😄

#43
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Și eu tot de pe Etuo am comandat folie și husa. Au ceva deosebit,arată chiar mișto unele. Am optat pt 'acuarela abstractizare'. :)

Doar mâine îmi ajunge,vă anunț daca e ceva de capul lor sau doar designul e.

Apropo..are cumva Dark Mode?

Edited by NaturalBornGamer, 07 January 2020 - 13:18.


#44
bogdanboby233

bogdanboby233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 17.01.2014
La voi ce versiune de software aveți? Al meu este de la Orange si apare Orange software 9.1.0. 1 EU

#45
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013

View Postbogdanboby233, on 07 ianuarie 2020 - 14:14, said:

La voi ce versiune de software aveți? Al meu este de la Orange si apare Orange software 9.1.0. 1 EU

View PostNaturalBornGamer, on 07 ianuarie 2020 - 13:04, said:

Și

Apropo..are cumva Dark Mode?

Din câte știu eu nu are, când vine update-ul la 10 o sa aibă.

Attached Files


Edited by cricoci2, 07 January 2020 - 14:58.


#46
bogdanboby233

bogdanboby233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 17.01.2014
Asa arata la mine. Sper sa nu vina emui 10 mai greu pentru cele cumpărate de la Orange.

Attached Files



#47
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Și a făcut update azi, dar tot 9.1 a rezolvat niște bug-uri legate de cameră, a mai primit cineva update?.

#48
Marius-DMS

Marius-DMS

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 12.04.2016
Vă salut, este diferență între Nova 5t și Mate 10 pro, trec de la un Samsung S7 Edge și nu știu ce să aleg, Nova 5t sau Mate 10 pro, ce mă sfătuiți? Mulțumesc anticipat

#49
xmariuS75

xmariuS75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,760
  • Înscris: 15.07.2005
Nova, clar.

#50
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Pai tu întrebi dacă sunt diferente între doua telefoane total diferite, dacă făceai comparație între honor 20 și nova 5t mai ziceam, amândouă seamănă foarte mult, dacă ar fi sa aleg eu între cele doua menționate de tine cu siguranță as alege nova 5t, camera mult mai buna 48 fata de 32(20+12), ram mai mult (dacă optezi pentru cel de 8 giga) model mai nou, la celălalt nu știu dacă își va mai face update,asta are ecranul mai mare, unde pierde nova 5t fata de celalalt este la ecran pentru ca este LCD fata de oled,..

#51
Marius-DMS

Marius-DMS

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 12.04.2016
Nova este mai nou și are procesor și memorie mai bună, dar nu are display Oled, difuzoare stereo, ip67 si bateria mai mică, eram curios de experienta în utilizare și d-asta am întrebat aici, eu nemaifiind utilizator de Huawei, știu că Nova 5t este defapt un Honor 20 ca să poate pune suita Google

#52
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013
Diferențele acum le ști, în funcție de ce vrei tu sa faci cu telefonul alegerea îți aparține, minusul de ecran oled îți pot confirma atât eu cât și colegii de pe forum care dețin acest telefon ca defapt nu este chiar un minus, se vede foarte bine și este foarte,, viu" problema la LCD este ca dacă vei fi vreodată nevoit sa schimbi display-ul nu o sa mai ai același contrast, asa am pățit la multe telefoane, a și nici card de memorie nu suporta nova 5t, dacă nu îți ajung 128 GB optează pentru altceva, oricum cert este ca telefonul merita toți banii (din punctul meu de vedere), o zi bună și zi-ne și noua ce ți-ai luat 🙂

#53
cricoci2

cricoci2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.03.2013

Anamaria (Huawei)

9 ian., 11:00 CET

Stimate domnule Cristea ,


Vă mulțumim pentru răspuns.

În urma verificării detaliilor oferite, reiese că smartphone-ul pe care îl dețineți este eligibil în a primi versiunea de EMUI 10. În acest caz, distribuirea finală și stabilă a acestei versiuni pentru modelul Nova 5T va începe să fi trimisă începând cu finalul lunii Februarie.

Vă rugăm să aveți în considerare că actualizarea  de sistem privind versiunea EMUI 10 nu este trimisă pe toate smartphone-urile simultan, din cauza gamei largi de dispozitive Huawei. Prin urmare, este posibil să primiți notificări de actualizare ale sistemului mai devreme sau mai târziu comparativ cu alte dispozitive

Am vorbit cu cei de la Huawei mi au cerut seria de la telefon și asta a fost răspunsul lor.

#54
bogdanboby233

bogdanboby233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 17.01.2014
Sper in update-ul la 10 sa îmbunătățească sunetul in apeluri, se aude mult mai încet fata de Huawei p9 si p20 lite.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate