Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 

Mașini "tanc"

- - - - -
  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#127
Hunor_66

Hunor_66

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,530
  • Înscris: 22.08.2016

View Postdjl, on 15 decembrie 2019 - 14:15, said:

Visul meu la un moment dat era să am un "F.I.A.T" 1800   Posted Image  Acum nu-mi mai doresc unul, dar mi-ar plăcea să mă dau cu unul. În anii '90 mai vedeai din astea în circulaţie, dar după "creşterea nivelului de trai"  Posted Image
1800 a existat şi în versiunea cu ambreiaj automat   Posted Image   Şi a fost una din primele maşini cu zone de impact.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xfFhtdiH3O8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cTqtpGkrgBc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Masina mafiotilor italieni...

#128
aaron111

aaron111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 14.12.2007
Honda Accord ...  chiar e o masina fiabila. Dintre masinile construite in ultimii 20 de ani putine sunt cele care se pot lauda cu titlul de indestructibila, dat de multe reviste de specializate, de proprietari (fosti sau actuali) si chiar si de Clarkson. 😂

Edited by aaron111, 24 December 2019 - 10:55.


#129
zveroboi78

zveroboi78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 919
  • Înscris: 01.10.2013
Oarecum on topic
O lista cu rigiditatea sasiurilor la diverse modele si marci.
Trebuie interpretata cu masura, nu comparati sasiul unei masini de oras din 2000 cu Bugatti Chiron...nu sunt supuse la aceleasi forte in viata reala, deci n-au rost comparatii intre mere si pere .


http://youwheel.com/...rehensive-list/



#130
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
Am vazut asta seara un pasat 1 sau 2 portocaliu, culoare originala, am sa-i fac o poza daca-l mai prind maine.

#131
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007
Părere subiectivă, dintre toate astea mai noi (cum a zis inițiatorul - de 5 ani), care sunt în număr mare pe străzile de la noi, cea mai închegată îmi pare BMW. Nici VW, nici Audi, nici macar Mercedes-ul nu par să fie așa solide la negocierea gropilor, liniilor de tramvai, etc și să mai și stea bine pe șosea. Iar senzația celui de la volan este că stă într-un monopost sau cockpit. Așa văd eu o mașină tanc. Probabil că asta vine și din grosimea/structura tablei si/sau ranforsarea elementelor de caroserie. Cred că e o opțiune de luat in seama.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate