Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Samsung Galaxy XCover 4s

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
nemonavicusrino

nemonavicusrino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 31.10.2006
Sal. Ma tenteaza acest telefon. Cateva intrebari daca ar putea cineva sa raspunda :

1 :
Se poate obtine call recording cu el fara bau-baurile ce emana pe toate siturile de "specialitate" , gen activare difuzor, google voice,  aparatura speciale de trecere etc... prin folosire aplicatie interna sau aplicatie terta cumparata ?

2. A incercat cineva modul dex ? teoretic avand port usb c ar fi mai usor de implementat.  Din specificatii cel putin nu pare sa cunoasca acest protocol.
3 ) Am vazut ca vine cu android 9, a primit upgrade la 10 si poate la 11 ?

Multumesc.

#20
lorinczi_thomas

lorinczi_thomas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 14.07.2016

View Postnemonavicusrino, on 06 iulie 2020 - 18:13, said:

Sal. Ma tenteaza acest telefon. Cateva intrebari daca ar putea cineva sa raspunda :

1 :
Se poate obtine call recording cu el fara bau-baurile ce emana pe toate siturile de "specialitate" , gen activare difuzor, google voice,  aparatura speciale de trecere etc... prin folosire aplicatie interna sau aplicatie terta cumparata ?

2. A incercat cineva modul dex ? teoretic avand port usb c ar fi mai usor de implementat.  Din specificatii cel putin nu pare sa cunoasca acest protocol.
3 ) Am vazut ca vine cu android 9, a primit upgrade la 10 si poate la 11 ?

Multumesc.


Nu cunosc subiectul, dar la câte limitări există pe android în ultima vreme, nu cred că există vreo soluție temeinică pentru înregistrarea apelurilor. Fie folosești soluțiile text, sms sau e-mail, unde informația se păstrează, fie îți pui numărul într-un telefon care vine cu soluția aceasta din fabrică.

Nu are modul dex, deși are capabilitățile necesare, pentru că este model midrange și ar putea fi o experiență neplăcută. Vezi dacă îl găsești pe Xcover Pro.

A primit update la Android 10, care pare să fie destul de ok (nu folosesc eu telefonul), urmează Android 11 la anul, nu e grabă.
Deși nu l-am văzut până acum, îți recomand să te uiți la modelul următor. Ar putea fi mai satisfăcător.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate