Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Pro sau contra unei relatii cu un baiat rrom?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1
AlexandraAmbrus

AlexandraAmbrus

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.11.2019
Am avut o singură relatie pana acum. De lunga durata si multa vreme nu voiam sa aud se întâlniri. Ma concentram pe hobby-urile mele, pe studiile masterale, pe iesiri cu prietenii si pe job. Cam atat.

In fata casei mele se construiește acum un fel de adapost social. Între muncitori e si un băiat rrom. Acum 3 zile  ploua cu găleata si nu aveau niciunul din muncitori( care cred ca lucreaza cu ziua) haine adecvate vremii. Mama mea l-a luat pe baiat la noi si i-a dat o geacă de fas. Am discutat apoi vreo 10 minute si el mi-a cerut facebook-ul, unde am continuat să discutăm trei seri la rand. E un  băiat simplu si nu e rrom tipic. Nu e din șatră, sa spun asa. Se îmbracă normal, vorbeste decent etc.

Credeti ca ar fi anumite impedimente? Repet. Nu e dintr-o familie cu femei cu fuste înflorate si bărbați cu pălării. A crescut într-un sat din județ și a terminat 10 clase.

#2
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Impedimente pot fi in orice fel de relatie.

#3
britneysbitch

britneysbitch

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,295
  • Înscris: 06.01.2012
Ești rudă cu fata cealaltă din Timișoara care nu mai știa cum să ajute toți băieții cu dependențe de substanțe din cartier și a deschis 100 de subiecte pe această temă?

Că prea aveți o semantică identică.

#4
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Ce varsta ai si ce educatie?

#5
Tetelu1980

Tetelu1980

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 01.08.2007
Ce impedimente pot fi împotriva unui ți...rrom care minte instinctiv și îmbrobodește o toant... inocentă? E de bine, va fi un viitor cert pentru un nou topic pe Softpedia în care se va face apel la ajutor pentru o amărâtă cu copii care și-a luat omor în stradă în vazul lumii pentru că nu a fost de acord să meargă la produs...

#6
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
Daca Antonia are voie si tu ai
Parintii tai vor fi cei mai fericiti

#7
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Cand e vorba de t|gani, contra...

#8
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,051
  • Înscris: 31.03.2015

View PostAlexandraAmbrus, on 29 noiembrie 2019 - 18:37, said:

Am  vorbit pe facebook cu el
Pai stie sa scrie?
Te-a atras sexual. Cupleaza-te cu el, consuma tensiunea sexuala si apoi mai vedeti voi ce o sa mai fie.

#9
ursuletul68

ursuletul68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 06.09.2011

View PostAlexandraAmbrus, on 29 noiembrie 2019 - 18:37, said:

Am avut o singură relatie pana acum. De lunga durata si multa vreme nu voiam sa aud se întâlniri. Ma concentram pe hobby-urile mele, pe studiile masterale, pe iesiri cu prietenii si pe job. Cam atat.

In fata casei mele se construiește acum un fel de adapost social. Între muncitori e si un băiat rrom. Acum 3 zile  ploua cu găleata si nu aveau niciunul din muncitori( care cred ca lucreaza cu ziua) haine adecvate vremii. Mama mea l-a luat pe baiat la noi si i-a dat o geacă de fas. Am discutat apoi vreo 10 minute si el mi-a cerut facebook-ul, unde am continuat să discutăm trei seri la rand. E un  băiat simplu si nu e rrom tipic. Nu e din șatră, sa spun asa. Se îmbracă normal, vorbeste decent etc.

Credeti ca ar fi anumite impedimente? Repet. Nu e dintr-o familie cu femei cu fuste înflorate si bărbați cu pălării. A crescut într-un sat din județ și a terminat 10 clase.

Realitatea e dincolo de tine..ia pilula albastra si uita-l pe Morpheus cel cu 10 clase...Urmareste un white rabbit, nu te incurca cu un corb !

Edited by ursuletul68, 29 November 2019 - 21:00.


#10
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Teoretic nu este nici-un impediment.
Caci indiferent sfaturile, vei face ce simti ca vrei sa faci....
OK...poate iesi bine, poate fi un fiasco.
Dar tu hoatarasti.
Tu simti.
Tu inveti.
Ca doar nu mergi cu el direct la starea civila.

View PostTetelu1980, on 29 noiembrie 2019 - 20:51, said:

Ce impedimente pot fi împotriva unui ți...rrom care minte instinctiv și îmbrobodește o toant... inocentă? E de bine, va fi un viitor cert pentru un nou topic pe Softpedia în care se va face apel la ajutor pentru o amărâtă cu copii care și-a luat omor în stradă în vazul lumii pentru că nu a fost de acord să meargă la produs...

Este urat ce faci si fata de colega si ca generalizare stupida

#11
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,051
  • Înscris: 31.03.2015
A mai fost un topic cu o pustoaica impregnata de  un euro-asiatic.
Astea sunt chestii din viata reala despre care eu tot pomenesc pe forumul asta - faptul ca majoritatea gagicilor tind sa se cupleze cu mediocri ( ca asa sunt si ele) si nu recunosc inteligenta decat atunci cand sunt anuntate de catre alt barbat. Insa partenerii de dialog o tin pe a lor, ca nu si nu,  ca toate gagicile, inclusiv aurolacele, sunt moarte dupa ainștaini. =))

View Postursuletul68, on 29 noiembrie 2019 - 20:57, said:

Realitatea e dincolo de tine..ia pilula albastra si uita-l pe Morpheus cel cu 10 clase...Urmareste un white rabbit, nu te incurca cu un corb !
Tot aceeasi calitate indoielnica va selecta, indiferent de culoare.

Edited by althea, 30 November 2019 - 08:17.
eliminare citat+răspuns la mesaj sters


#12
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostCristi_E, on 29 noiembrie 2019 - 21:07, said:

faptul ca majoritatea gagicilor tind sa se cupleze cu mediocri ( ca asa sunt si ele) si nu recunosc inteligenta decat atunci cand sunt anuntate de catre alt barbat


Cuplarea nu se face cu test IQ....
Inteligentii pot fi plictisitori, lipsiti de fantezie, monotoni.

#13
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,051
  • Înscris: 31.03.2015

View Postvio69a, on 29 noiembrie 2019 - 21:52, said:




Cuplarea nu se face cu test IQ....
Inteligentii pot fi plictisitori, lipsiti de fantezie, monotoni.
Mie asa mi-au spus inteleptii softpediei, ca e pe inteligenta toata povestea asta cu relatiile. Si era cat pe aci sa-i cred! :lol:

#14
jobist

jobist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,746
  • Înscris: 23.04.2010

View Postvio69a, on 29 noiembrie 2019 - 21:52, said:

....
Inteligentii pot fi plictisitori, lipsiti de fantezie, monotoni.
Da, niște tocilari antipatici!Posted Image Mai se și vaită că n-au succes la gagici.Posted Image

#15
marin1973

marin1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,587
  • Înscris: 19.11.2019

View PostAlexandraAmbrus, on 29 noiembrie 2019 - 18:37, said:

Am avut o singură relatie pana acum. De lunga durata si multa vreme nu voiam sa aud se întâlniri. Ma concentram pe hobby-urile mele, pe studiile masterale, pe iesiri cu prietenii si pe job. Cam atat.

In fata casei mele se construiește acum un fel de adapost social. Între muncitori e si un băiat rrom. Acum 3 zile  ploua cu găleata si nu aveau niciunul din muncitori( care cred ca lucreaza cu ziua) haine adecvate vremii. Mama mea l-a luat pe baiat la noi si i-a dat o geacă de fas. Am discutat apoi vreo 10 minute si el mi-a cerut facebook-ul, unde am continuat să discutăm trei seri la rand. E un  băiat simplu si nu e rrom tipic. Nu e din șatră, sa spun asa. Se îmbracă normal, vorbeste decent etc.

Credeti ca ar fi anumite impedimente? Repet. Nu e dintr-o familie cu femei cu fuste înflorate si bărbați cu pălării. A crescut într-un sat din județ și a terminat 10 clase.

Inițiatoare citește cu atenție că îi cunosc extrem de bine, nu sunt rrom dar am avut de a face mult cu ei și la unii le dictam ce să scrie și nu știau nici să scrie drept pe o coală A4 nici gramatical nici cu alineat nici să se semneze nu știau.

Te sfătuiesc din toată inima să UIȚI de ăla, nu le cunoști nici comportamentul nici modul de viață, nu crede tot ce vezi la prima impresie.

Tu ești ca o prințesă înconjurată de o grădină de flori și ăla e nimeni în drum, nu face prostia să te îndrăgostești de distrusul ăla că NU ai nici un viitor cu ăla și gândește total diferit față de cum îl vezi tu.

Eu îi miros și aici pe forumul ăsta după stilul de scris când apar câte unii și imediat îmi dau seama ce POAME sunt.

UITĂ-L și vezi de viața ta frumoasă în continuare și caută-ți un băiat din lumea ta.

Edited by marin1973, 29 November 2019 - 22:18.


#16
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,076
  • Înscris: 24.02.2011

View Postpimi, on 29 noiembrie 2019 - 20:52, said:

Daca Antonia are voie si tu ai
Parintii tai vor fi cei mai fericiti
Ai vrut să zici Hantonia? Posted Image

#17
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.06.2011
Unde a plouat cu găleata acum 3 zile?

#18
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,672
  • Înscris: 24.11.2015

View Postbritneysbitch, on 29 noiembrie 2019 - 20:40, said:

Ești rudă cu fata cealaltă din Timișoara care nu mai știa cum să ajute toți băieții cu dependențe de substanțe din cartier și a deschis 100 de subiecte pe această temă?

Că prea aveți o semantică identică.

Mai mult ca sigur...

View PostSabinatu, on 29 noiembrie 2019 - 22:22, said:

Unde a plouat cu găleata acum 3 zile?

In visele ei umede, ca a fost seceta in ultimele 2-3 luni... abia azi a stropit putin...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate