Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Pro sau contra unei relatii cu un baiat rrom?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,785
  • Înscris: 12.01.2018
dar tu cate clase ai?
auzi studii masterale.ma faci sa rad

View PostAlexandraAmbrus, on 29 noiembrie 2019 - 23:14, said:

Acum dincolo de asta, tatal meu era muncitor. Mama mea avea facultate. Nu zic de ce intreb eu acum, dar doar pentru ca cineva munceste fizic nu e un ratat. Tatal meu sigur nu e si toata viata a muncit in constructii, facea săpături etc. Cu toate astea oamenii il respectau, mai ales ca munca lui era mereu buna
tata sapa santuri si mama contabila?

Edited by EMPP, 30 November 2019 - 22:13.


#38
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.06.2011

View PostFjell, on 30 noiembrie 2019 - 21:12, said:


Roaba pentru constructii, bre !

Adică să o pui să-nvârtă la betoane, să care saci de ciment etc?!
Nu ai suflet deloc, omule...

Sau planul e să aștepți până începe să plouă torențial, mama ta să invite roaba în casă, iar tu să scanezi ce se observă prin tricoul ud, până îi este înmânată geaca de fas?
Apoi să vorbiți 3 seri la rând pe Facebook, ca niște guguștiuci digitali, iar când ai dilema cu lebădoiul și cormoranca să apelezi la specialiștii Softpedia, că e gratis? După care să trăiți fericiți până la adânci tinereți am încălecat pe-o șa etcetera?

Te-am ghicit, așa-i?





#39
marin1973

marin1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,587
  • Înscris: 19.11.2019
Nu există nici prezent nici viitor într-o relație din asta, ăia trăiesc în altă lume total diferită de ce crede inițiatoarea, sunt ca străinii pentru ea și ea crede că îi cunoaște.

#40
Vladuut

Vladuut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 16.03.2013

View PostAlexandraAmbrus, on 29 noiembrie 2019 - 23:49, said:

Nu cred ca e cuvantul potrivit.  Pare smecheras.

adica iti place sa stai la mangla si sa ti se spuna vorbe dulci, desi poate esti (mai mult ca sigur nu, dupa topic) constienta ca o sa te arda si te lasa. intre timp ce s-a intamplat, a mai dat sau nu cu ploaie ? Posted Image

Edited by Vladuut, 23 December 2019 - 22:57.


#41
kod_the_one

kod_the_one

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.05.2008

View PostAlexandraAmbrus, on 29 noiembrie 2019 - 18:37, said:

Am avut o singură relatie pana acum. De lunga durata si multa vreme nu voiam sa aud se întâlniri. Ma concentram pe hobby-urile mele, pe studiile masterale, pe iesiri cu prietenii si pe job. Cam atat.

In fata casei mele se construiește acum un fel de adapost social. Între muncitori e si un băiat rrom. Acum 3 zile  ploua cu găleata si nu aveau niciunul din muncitori( care cred ca lucreaza cu ziua) haine adecvate vremii. Mama mea l-a luat pe baiat la noi si i-a dat o geacă de fas. Am discutat apoi vreo 10 minute si el mi-a cerut facebook-ul, unde am continuat să discutăm trei seri la rand. E un  băiat simplu si nu e rrom tipic. Nu e din șatră, sa spun asa. Se îmbracă normal, vorbeste decent etc.

Credeti ca ar fi anumite impedimente? Repet. Nu e dintr-o familie cu femei cu fuste înflorate si bărbați cu pălării. A crescut într-un sat din județ și a terminat 10 clase.
Daca te-ai saturat de libertate, atunci baga-te in gura lupului Posted Image

#42
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
3 zile. TREI! Respira fata adanc, ca nici nu stii ca lumea cum il cheama. Asta e impedimentul, nu ca e blond sau nu. Intai vezi si tu cu cine vorbesti si dupa aia pune-ti probleme existentiale si etnice.

#43
steviegriffin

steviegriffin

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 10.01.2020

View Postnotrust, on 29 noiembrie 2019 - 20:52, said:

Cand e vorba de t|gani, contra...
Si daca e unul realizat, cu studii la Oxford, are o afacere de miliarde de euro,  vila, masini si  o reputatie de om serios, disciplinat, muncitor si de incredere.
Cred ca te-ai ruga tu de el sa-ti ia mana fiicei tale.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate