Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

AirPods Pro

  • Please log in to reply
480 replies to this topic

#1
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016
AirPods Pro. Active Noise Cancellation for immersive sound. Transparency mode to hear what’s happening around you. And three sizes of silicone tips for a customizable fit. It’s magic like you’ve never heard. Order online now. Available in stores October 30. Price: $249.00

https://www.apple.com/airpods-pro

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/IC9urbiVp4M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by 2Unlimited, 28 October 2019 - 19:01.


#2
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
Oscilam între Airpods pro ca știam ca se vor lansa și powerbeats pro. Ținând cont ca vechile Airpods s-au defectat. Însă rămâne de văzut cu bateria și cât de bune sunt in viața de zi cu zi. Am mari așteptări. Mișto ca le poți personaliza. Îți gravează gratis in Apple Store

#3
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Vroiam sa deschis eu un topic nou, mi-ai luat-o înainte:-)
Sunt 279 de euro in Germania, deci asta va fi si pretul la noi. Sunt cu 100 de euro mai mult decât Airpods 2, dar au carcasa wireless. Sa vedem ce zic reviewurile,  AirPods-urile sunt pe lista moșului.

#4
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
Sper sa se audă cel putin la fel de bine precum powerbeats pro. Alea rup in doua... cu toții ne punem speranța ca moșul va veni cu ele in sac:))

#5
ursuletul68

ursuletul68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 06.09.2011

View Postgigiultrafin, on 28 octombrie 2019 - 20:02, said:

Sper sa se audă cel putin la fel de bine precum powerbeats pro. Alea rup in doua... cu toții ne punem speranța ca moșul va veni cu ele in sac:))
Ar trebui sa vina cu ele in urechi (va fi cel mai bun review)..Posted Image

#6
ovipic

ovipic

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 09.04.2019
omg, no. yes! Posted Image

#7
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
Acum ma gândesc dacă se vor fixa la fel de bine precum Airpods. Personal eu n-am avut probleme, astea văd ca s-ar fixa pe drept...

#8
alicadoba

alicadoba

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.07.2007
Sper sa se auda intr-un mare fel, asta cuplata cu experienta de utilizare ar fi win, pretul totusi cam mare, dar asta e, Apple, macar au pus wireless charging case.

Edited by alicadoba, 29 October 2019 - 08:18.


#9
alekz31

alekz31

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 04.09.2009
Gata, stiu ce cadou sa-mi fac de Craciun. :lol: Am prima varianta de AirPods de aproape 2 ani si sunt extrem de multumit de ele, folosindu-le aproape zilnic. Ma tenta sa fac upgrade la AP2, dar acum nu mai are rost.

#10
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016
Airpods-urile mele sunt in service la iStyle, au primit aprobare sa-mi trimita unele noi in loc. Casca stanga avea o problema mica la baterie. Le voi vinde dupa ce-mi voi lua AirPods Pro. Chestia cu personalizarea e cu doua taisuri. Nu le veti mai putea vinde, sau nu veti lua un pret bun la vanzare. Vreau sa spun ca de o saptamana ascult muzica la castile normale Apple, si se simte diferenta de la AirPods. Ma astept sa depaseasca 1200 lei ca si cost in iStyle, probabil ca voi gasi in week-end, nu cred ca se va imbulzi lumea ca la iPhone 11 Pro Max...

Edited by 2Unlimited, 29 October 2019 - 10:01.


#11
alicadoba

alicadoba

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.07.2007
Daca pui mana pe ele, poate ne lasi un review, eu unul as aprecia.

#12
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010

View Post2Unlimited, on 29 octombrie 2019 - 10:01, said:

Airpods-urile mele sunt in service la iStyle, au primit aprobare sa-mi trimita unele noi in loc. Casca stanga avea o problema mica la baterie. Le voi vinde dupa ce-mi voi lua AirPods Pro. Chestia cu personalizarea e cu doua taisuri. Nu le veti mai putea vinde, sau nu veti lua un pret bun la vanzare. Vreau sa spun ca de o saptamana ascult muzica la castile normale Apple, si se simte diferenta de la AirPods. Ma astept sa depaseasca 1200 lei ca si cost in iStyle, probabil ca voi gasi in week-end, nu cred ca se va imbulzi lumea ca la iPhone 11 Pro Max...
Și eu sunt in goana asta. Trebuie să-mi cumpăr . Eu le am de mai bine de doi ani și nu mai au garanție, așa ca n-am cum sa le vând dat fiind o casca stricata. Dacă le țin și pe astea minim doi ani, nu cred ca mai contează , ca sigur iar se vor strica iar. E boala lor după un timp. Personalizare nu cred ca se poate face la iSTYLE , doar in Apple Store cel mai probabil. Dacă powerbeats pro costa 1500 de lei la iSTYLE , iar la emag costa 1300, Airpods pro cel mai probabil ca vor fi undeva pe la 1500 de lei și ele...

View Postgigiultrafin, on 29 octombrie 2019 - 11:38, said:


Și eu sunt in goana asta. Trebuie să-mi cumpăr . Eu le am de mai bine de doi ani și nu mai au garanție, așa ca n-am cum sa le vând dat fiind o casca stricata. Dacă le țin și pe astea minim doi ani, nu cred ca mai contează , ca sigur iar se vor strica .E boala lor după un timp. Personalizare nu cred ca se poate face la iSTYLE , doar in Apple Store cel mai probabil. Dacă powerbeats pro costa 1500 de lei la iSTYLE , iar la emag costa 1300, Airpods pro cel mai probabil ca vor fi undeva pe la 1500 de lei și ele...


#13
dj_cristi

dj_cristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 26.01.2006
au aparut pe undeva la precomanda?

#14
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016
Nu am vazut nicaieri, i-au luat pe toti pe neasteptate. Cred ca mai repede apar produsele in stoc decat actualizate pe site... Cum aflu ceva va dau de veste. Mie la 1 an si 9 luni de functionare zilnica (2-3 ore minim) mi-a scazut bateria putin la casca stanga - AirPods 1. Nu era o problema mare. Am ascultat intotdeauna cu ele in pereche si acum cand una ajungea la 25% cealalta avea 9%, aproximativ. Noroc cu o postare de pe iDevice, unde se mentiona ca cei din service nu au cum sa masoare capacitatea bateriei din casti, si le schimba. Totul este ca sa nu fie rupte castile sau cu semne de lovire, numai zgarieturile produse in utilizarea normala se accepta. Asa ca daca tot mai aveam 3 luni de garantie le-am trimis in service. Mi-a venit confirmare pe mail ca la o casca nu mai tine bateria si ca nici nu se poate face conectarea. Asta inseamna ca-mi schimba castile cu tot cu cutie.

Edited by 2Unlimited, 29 October 2019 - 12:19.


#15
gigiultrafin

gigiultrafin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 07.07.2010
Tare de tot. Dacă as mai fi avut și ei garanție. In orice caz, cam aceasta e durata de viața a bateriei .... la fel se va întâmpla și cu noile Airpods după un an și jumătate

#16
ursuletul68

ursuletul68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 06.09.2011
300 euro pentru maxim 2 ani..miroase a jecmaneala ca pret-calitate...ce naiba, era imposibil sa fi marit ''cilindrul'' bateriei cu 3 mm la lungime si 2 mm la diametru (ca este loc) ? si se mai castiga asa macar 2-3 h la autonomie ...

#17
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 29.12.2016
[ https://o.aolcdn.com/images/dims?crop=1600%2C999%2C0%2C0&quality=85&format=jpg&resize=1600%2C1000&image_uri=https%3A%2F%2Fs.yimg.com%2Fos%2Fcreatr-uploaded-images%2F2019-10%2F4b17e240-f9a4-11e9-99d7-52681061d1f0&client=a1acac3e1b3290917d92&signature=89527e1a8e05be35375d3b167900e38e3c7b99a9 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Specificatii:
Spoiler


#18
ursuletul68

ursuletul68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 06.09.2011
Din ''radiografia'' castii, ar fi loc destul pentru a mari bateria (unde face casca o curba, este destul spatiu acolo)..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate