Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...
 Pret zugravit

Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.
 

Ghicit in cafea

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 07.03.2012

View Postpasilla, on 19 august 2019 - 20:40, said:

Majoritatea celor din Bucuresti traiesc in secolul XX!. Tu de unde vii ?
Dar tu? Tu de unde vii?

#38
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
te superi degeaba pe noi, dar eu zic ca iesi mai bine (cel putin la buzunar) daca te luam noi la misto in loc sa te ia duamna "ghicitoare".

#39
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,677
  • Înscris: 03.12.2014

View Postkeepcalm, on 19 august 2019 - 20:26, said:

As dori și eu să știu dacă știti pe cineva cu ghicitul in cafea in București,doresc sa merg și eu.
Cei care deviază de la subiect și care își dau doar cu păreri etc,rog sa se abțină.
Doar spune ce vrei să-ți ghicesc.

#40
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
Suntem într-un stat democratic unde e libera exprimare și pot să cred în orice:
Vodo,religie,ghicit cafea,sa fiu ateu,cărți de tarot.
Cum și stephen hawking este ateu(un exemplu de geniu).
Mă miră faptul că din dita mai forumul va place caterinca și mă bufnește rasul când citesc.Ce credeți că rezolvați zicând 3 sau 4 surcele care vindeți gogoși (glume a la voi).
Nu vedeți că deviați de la subiectul principal și dacă voi puneați un post orice,eu va răspundeam concret (ori e alba sau neagră).Nu înțeleg de ce va băgați aiurea în seamă zicând doar niste vorbe de 2 lei (gen îți ghicesc eu,îți vând cafea etc.
De-aia se duce tara asta cu niste miștocari ca voi,asta da dovada cei care răspund sa se afle în treabă le place caterinca sau sunt inculți și nu vor sa lase omul sa se intereseze ce vrea.
Distracție și mistocareala in continuare,o să citesc și eu zilnic ce postați sa mai rad de voi.


#41
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,071
  • Înscris: 20.10.2015

View Postkeepcalm, on 21 august 2019 - 09:31, said:

De-aia se duce tara asta cu niste miștocari ca voi,asta da dovada cei care răspund sa se afle în treabă le place caterinca sau sunt inculți

Nu, tara se duce pentru ca cei "culti" cauta raspunsurile in ghicitori.
tara se duce pentru ca mergem sa pupam oase si sa NE RUGAM de sanatate dar la vot nu ne intereseaza.
Din cauza prostilor si ridicarea prostilor la rang de "culti" se duce tara.
Daca vrei, eu iti pot argumenta. Tu ca citesti o tampenie scrisa de altii sio mai si crezi nu imi poti demonstra decat ca esti "cult(a)"
D-aia te ia lumea la misto

#42
keepcalm

keepcalm

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2019
Acum o dam pe politica de la cafea :)) ,eu sunt apolitic, Romania este o cauza pierdută și fără speranță.
Aici în România trebuie să fii cum cum apa(dacă ai șef PNL,PSD sau etc),te dai langa el să îți meargă bine.Omule înțelege și tu că suntem niste muritori de foame fata de celelalte state.
Mai bine sa fiu apolitic și gata, deoarece e tara democratică.

#43
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,071
  • Înscris: 20.10.2015

View Postkeepcalm, on 21 august 2019 - 12:58, said:

Acum o dam pe politica de la cafea Posted Image) ,eu sunt apolitic, Romania este o cauza pierdută și fără speranță.
Aici în România trebuie să fii cum cum apa(dacă ai șef PNL,PSD sau etc),te dai langa el să îți meargă bine.Omule înțelege și tu că suntem niste muritori de foame fata de celelalte state.
Mai bine sa fiu apolitic și gata, deoarece e tara democratică.

Nu nu era vorba de politica, era doar despre materia cenusie.
Nu ti-ai baut cafeaua, n-ai de unde stii ce zic eu

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate