Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Pacaleala. Contract achizitionare aparat inutil. Data contract gresita.

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
eugeniusro

eugeniusro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 21.08.2005

View Postneagu_laurentiu, on 15 iulie 2019 - 10:38, said:

Eu vorbesc de aparat medical, pentru cei cu probleme respiratorii.

Da înțeleg, eu am cumpărat pentru maică-mea o bălărie din astacă asta vroia dar ea nu a vrut nici un moment să cumpere de la vreun excroc din ăștia, doar ma bătut la cap că vrea vecina să își ia și se gândește și ea că e bun bla, bla, bla, nici măcar nu am văzut cum arată drăcovenia că am comandat pe Amazon și am expediat-o direct în România la maica-mea, când ajung în concediu acasă arunc o privire că eu cred că e un fel de pompă de acvariu vândută la suprapreț.
Dacă vorbim însă de aparate medicale de 27 000 Ron asta e altă categorie, normal un aparat de genul ăsta nu se vinde așa ca la bâlci, inițial și eu am crezut că e scris prețul greșit că încă multa lume se exprimă în lei vechi dar înțeleg din discuție că chiar ăsta e prețul, deci aici e țeapă serioasă.

#56
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,009
  • Înscris: 20.10.2015

View Postcorinadaniela, on 16 iulie 2019 - 12:42, said:

tsunnnami, a reusit mama ta sa trimita notificarea de reziliere a contractului, cu posta+confirmare de primire sau prin curier ?

da, a trimis-o
mersi

#57
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,809
  • Înscris: 12.01.2018
ce-ai mai rezolvat pana la urma?

#58
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,009
  • Înscris: 20.10.2015
Mersi de grijanie, :)

Am pus-o si a trimis o recomandata cu semnatura de primire de la care n-a mai primit nimic inapoi.
Asa ca am trimis-o la posta sa vada ce si cum, merge maine.
Aia au mai sunat-o le-a zis clar ca se simte inselata si n-o sa cumpere nimic. Se pare ca au lasat-o-n pace
A facut programari la doctor pentru ca dupa inshalatii nu se simte bine, sa aiba acolo dovada in cazul in care o actioneaza in justitie ca nu vrea sa le dea bani

Inca o data multumesc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate