Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 

Carguard G600

* * * * * 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
yu_2018

yu_2018

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 19.01.2018
Salut. Am instalat un sistem de alarmă centralizată cu alarmă Carguard G600 și nu reușesc să intru în configurarea acestuia. Am încercat ce scrie în cartea sistemului dar sub nici o formă sistemul nu trece în opțiunile de configurare.
Aș dori să știu dacă este din cauza alarmei sau nu a fost instalată cum trebuie?
Problema este că este foarte sensibilă și nu știu cât mă mi pot suporta vecinii, mai ales că vine vara și la fiecare tunet mai puternic sistemul intră în acțiune.

#2
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.823
  • Înscris: 12.01.2018
Pune alarma la coteț ca n-avem ce face cu ouale

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate