Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Dragnea va candida la prezidentiale

* * * * - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
159 replies to this topic

#37
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postcipri2bau, on 21 mai 2019 - 14:26, said:

Dacă dragnea candidează o să ia peste 60% din primul tur. Cred că cioloş sau şoroş face atac de cord să audă.

De fapt poanta e alta, Dragnea va anunţa dacă a câştigat preşedenţia sau nu.

mai naşpa decât cea din 2009-2012 când nici iarba nu mai creştea şi nici ploile nu mai era de folos agriculturii?
ce-i ala președente?
veorica, iz zeat iu?

#38
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005
Din parnaie ?

#39
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Sa nu fie feic news-ul statului paralel

#40
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,534
  • Înscris: 30.10.2003
Sper sa candideze si sa castige alegerile. Am tabloul pregatit, cuiul e deja in perete, mai trebuie sa-l agat deasupra biroului.

[ https://kmkz.ro/sites/default/files/dragnea_ceausescu_tablou_0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#41
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,568
  • Înscris: 25.04.2007

View Postbai3tzash, on 21 mai 2019 - 13:55, said:

Sa nu uitam de preamaritul Chereches, de la Baia Mare, care a fost ales primar cand era in puscarie:
https://www.gandul.i...enciar-15531263

Deci se poate sa devina chiar presedinte Liviulica Posted Image). Nu e de ras.
Ala a fost saltat dupa ce s-au tiparit buletinele de vot, ceea ce la marlan nu e cazul.

View Postgumball3000, on 21 mai 2019 - 14:01, said:

pentru a doua versiune, daca tot e mancat, de ce sa nu incerci sa faci tema de campanie din asta?
lasand la o parte numele (ca o fi Dragnea, ca o fi Iohannis, Firea samd) ar suna ca ne transformam in Rusia, ca doar aia isi baga la bulau candidatii incomozi
De unde ai luat stirea? Tot din sursa care spunea ca mazare a evadat?

#42
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostOriginalCopy, on 21 mai 2019 - 14:16, said:

Din păcate, orice Nostradam a ajuns să-și facă topic.

Acesta e nivelul.
Inclusiv tu.

#43
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View PostdaniMMM, on 21 mai 2019 - 14:31, said:

Inclusiv tu.
Dai cu mucii in fasole sau imi arati un topic facut de mine in care am facut o previziune in titlu? :lol:

#44
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostOriginalCopy, on 21 mai 2019 - 14:34, said:

Dai cu mucii in fasole sau imi arati un topic facut de mine in care am facut o previziune in titlu? Posted Image
Daca vrei dau cu mucii in fasolea ta cand vrei, pai cam tot timpul faci previziuni din-astea, gen psd forever, psd stapanul meu,etc.
Plm, peste ceva timp vei spala pe altcineva, sa nu amagim, esti magaoaie hardcore.

Edited by daniMMM, 21 May 2019 - 14:38.


#45
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,631
  • Înscris: 15.01.2017
Dragnea salivează după funcții unde se poate fura, adică funcții de unde pleacă bani. Președintele nu face contracte, nu ordona plăti șamd. Nu cred ca prezintă interes pentru infractorul cu suspendare Dracnea.

#46
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,338
  • Înscris: 31.08.2006

View Postgumball3000, on 21 mai 2019 - 14:16, said:

vor aplica schema clasica, ii vor lasa pe altii sa le deconteze stricaciunile de le-au lasat in tara, apoi vor reveni ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic

     Ba, chiar, vor reveni ca salvatorii natiunii, mizand pe faptul ca opozitia de acum va da chix in urma dezastrului lasat de PSD prin ministere. Astfel, venind ca salvatori, vor mai acumula si capital politic. Vor da vina pe "sorosistii" de la USR, cei cu cas la gura, care habar n-au cum se fura, pardon, cum se conduce o tara.PSD-istii sunt unsi cu toate alifiile, dar sunt si foarte de previzibili. Nu mai pot surprinde cu nimic la cate rele au facut acestui popor.

Edited by fansat, 21 May 2019 - 14:53.


#47
Iulius-Foyas

Iulius-Foyas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,361
  • Înscris: 21.04.2019

View Postgumball3000, on 21 mai 2019 - 13:36, said:

Ca sa nu va mai tin in suspans.
Dragnea va anunta ca va candida la prezidentiale, iar asta se va intampla indiferent de rezultatul de la alegerile de duminica.
Nu are cum ca ar inseamna sa rupa alianta cu ALDE, insa au nevoie de ALDE pt majoritate in parlament sau poate sa strice relatiile cu ALDE si sa-i ia pe UDMR cu ei in alianta
insa asta ar inseamna sa vanda Transilvania Ungariei.Si cum toti din Transilvania sunt cam "uciga-l toaca pe Dragnea" ar putea fii prilejul de a scapa de un electorat nedorit si
de cheltuieli in plus de la stat.

Edited by Iulius-Foyas, 21 May 2019 - 14:53.


#48
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,396
  • Înscris: 06.02.2008

View PostRemicade, on 21 mai 2019 - 14:27, said:

Sper sa nu intre la inchisoare, cu Dragnea la conducere PSD scade, scade si tot scade. E mai util liber. Daca vine presedinte PSD unul fara dosare penale si un pic mai cinstit ? Iarasi ajungem la 40% ???

Nu. Pentru că PSD are pecetea de ciumă pusă. Nu atrage electorat din alte părți nici dacă îl pun pe Papă în locul cariatului. Ei fac 40% atunci când nu iese lumea la vot, electoratul lor e aproape constant (vreo 20% din totalul alegătorilor în ziua lor cea mai bună). Aici e cheia, prezență mică marja lor fixă are pondere mare, prezență mare bye bye.

Edited by caiuscorneliu, 21 May 2019 - 15:01.


#49
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View PostOriginalCopy, on 21 mai 2019 - 14:16, said:

Din păcate, orice Nostradam a ajuns să-și facă topic.

Acesta e nivelul.
e mult mai ok acest topic decat cel deschis de tine in care ne anunti ca guvernul are bani ca merge economia de duduie

#50
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View PostBursul, on 21 mai 2019 - 14:30, said:

Sper sa candideze si sa castige alegerile. Am tabloul pregatit, cuiul e deja in perete, mai trebuie sa-l agat deasupra biroului.

[ https://kmkz.ro/sites/default/files/dragnea_ceausescu_tablou_0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Pui si o placuta la partea inferioara, sa inteleaga privitorul cu cine are de -a face ? Sunt placute bune in comert, suedeze !

#51
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View PostOriginalCopy, on 21 mai 2019 - 14:34, said:

Dai cu mucii in fasole sau imi arati un topic facut de mine in care am facut o previziune in titlu? Posted Image
pai nu ai facut o previziune cand ai spus ca o sa le ajunga banii?
deja a fost infirmata tinand cont de toate imprumuturile disperate pe care le iau luna de luna pana trece amenintarea cu puscaria si alegerile

de fapt, nu a fost doar previziune, ci si dezinformare

#52
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,599
  • Înscris: 05.12.2005
S-a mai deşteptat şi populaţia, tot mai puţini cred elucubraţiile hoţului-şef. Doar cei dependenţi de ajutoare, că restul au văzut cât a valorat creşterea salariilor.

Edited by mihaicozac, 21 May 2019 - 14:58.


#53
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View Postunbrutus, on 21 mai 2019 - 14:54, said:

e mult mai ok acest topic decat cel deschis de tine in care ne anunti ca guvernul are bani ca merge economia de duduie
Cred ca duduiala era de la Harleyul lui Motocicleanu mai degraba !

#54
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,845
  • Înscris: 25.10.2004

View Postgumball3000, on 21 mai 2019 - 14:01, said:

1. pentru a doua versiune, daca tot e mancat, de ce sa nu incerci sa faci tema de campanie din asta?
lasand la o parte numele (ca o fi Dragnea, ca o fi Iohannis, Firea samd) ar suna ca ne transformam in Rusia, ca doar aia isi baga la bulau candidatii incomozi
1. eu nu fac teme de campanie electorala, nu sunt politician
2. tinand cont de numele politicienilor enumerati de tine, singura constatare e ca sunt diferente mari intre ei. dracnea e un condamnat penal si puscariabil incepand cu luni 27 mai pentru furt. adica un hot dovedit. ceilalti nu.
e adevarat ca si firea a devenit .....speciala, dracu' a mai pomenit sa-ti scoti o sarma din cwr si s-o arati la televizor.
cat despre bulau, incomozi, rusia si alte panarame, intreaba la aneta3, aia sunt beton in lins kkt-uri

Edited by catalinn, 21 May 2019 - 15:10.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate