Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri cartiere/zone in care ati ...

Care este culoarea normala de soia?

Comertul cu arcuri si arbalete

Masini pe benzina usor pretabile ...
 Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful

Realizare comanda pompa submersib...
 Covorase scari/trepte

Apartament Iași

Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit
 Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 

metode noi ale bipuitorilor....

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
B)  B) asa i-am dezvatat si eu pe taranii din clasa sa mai dea beepuri ...

#38
marylena

marylena

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 15.02.2004
Eu am scapat de bipuitori sacaitori cu toate apelurile blocate spre nr meu cateva zile si cu casuta vocala activata bineinteles...S-au lecuit dupa ce au fost taxati...Si ignorarea lor m-a scapat de ai dar nu la fel de usor ca atunci cand aveam casuta vocala activata si telefonul inchis sau apelurile catre mine blocate... :)

#39
devilus

devilus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.04.2006
Vreau si eu un program Black-list.

#40
bolo

bolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,015
  • Înscris: 01.11.2005

 devilus, on Apr 10 2006, 20:54, said:

Vreau si eu un program Black-list.
Un astfel de program merge doar pe telefoane Symbian.Tu ai un astfel de telefon sau nu?

#41
devilus

devilus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.04.2006
Da am un n70

#42
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
eu tot timpul răspund la telefoanele cu număr anonim sau număr care nu e trecut în agendă tocmai aşa, de ciudă, poa să fie oricine. dacă e interesul meu, înseamnă că ştiu de el. nu mi-e frică nici de ameninţări, ba chiar mă distrează când mă sună cineva cu figuri din astea, că îl pot face de kkt. un coleg de-al meu primea odată ameninţări la telefon, şi că o să-i spargă maşina şi nu ştiu ce. tot suna, şi ne-am adunat vreo 4 inşi în maşină la coleg şi am dat bip. a sunat înapoi, şi pe rând l-am făcut de kko, adică l-am speriat. i-am spus că chiar acum îl văd cum vorbeşte cu mine la telefon blabla. până la urmă s-a scos cu ceva de genul "nu stai în cartierul x şi ai un opel astra?". s-a prefăcut că a greşit numărul... :D

#43
Iubita

Iubita

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 212
  • Înscris: 04.03.2005
Si eu am aceasi problema, imi tot da beep cineva si cand am sunat sa intreb despre ce-i vb. de ce ma tot suna, a inventat o poveste ca tocmai a luat tel. care era la fate-su si ca el nu stie nimic......Evident ca nu a incetat, am stat la tv ( ca seara il apuca ) cu tel in mana si pac il prindeam cand suna. Totusi nu s-a potolit, dar stiu despre ce-i vb. si-l ignor.

#44
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

 bolo, on Apr 10 2006, 21:09, said:

Un astfel de program merge doar pe telefoane Symbian.Tu ai un astfel de telefon sau nu?

ma intereseaza si pe mine un program de genul asta?
de unde il iau?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate