Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Mihai Constantinescu se află acum în moarte cerebrală

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#19
vacantamijlocie

vacantamijlocie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,804
  • Înscris: 13.08.2008

 I2O, on 14 mai 2019 - 17:15, said:

Pacat
Imi pare rau de el
Sanse mai sunt,daca cotabita a avut sanse si altii care sau trezit dupa 20 de ani din coma mai are si el sanse
Ce-a avut ( realmente ) Cotabita ?

#20
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 vacantamijlocie, on 14 mai 2019 - 17:22, said:

Ce-a avut ( realmente ) Cotabita ?
Daca nu ma insel stop cardiac pentru cateva minute....

 Cola_13, on 14 mai 2019 - 16:54, said:

Incet scapam de artisti din comunism . O sa se duca in raiul cainilor.
Sa-ti fie rusine

Edited by I2O, 14 May 2019 - 17:26.


#21
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ad1qM7aynEE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#22
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004

 I2O, on 14 mai 2019 - 17:15, said:

Ca sa il iei pe un om de la aparate mi se pare crima cu premeditare
Omu trebuie lasat pana isi da suflarea cu aparatele pe el,asta inseamna sa-i acorzi toate sansele,nu sa decizi tu cand il omori
e discutabil daca cineva fara activitate cerebrala mai e om. din pacate, faptul ca inima inca pompeaza sange nu inseamna neaparat ca pacientul are sanse sa-si revina    :(

#23
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 r_murphy, on 14 mai 2019 - 17:02, said:

nu o fi fost el neil diamond, dar a cintat frumos ..
Sa zicem ca noua pe vremea aia ne placea. :)

Aici zice ca e "doar" in coma.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rHYfmFd7kuw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

 jimi91, on 14 mai 2019 - 17:31, said:

Ce misto l-au remixat ! Posted Image

#24
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007
am avut o caseta cu el, luata de la "electro-tehno-chim" de pe pantelimon, ( https://www.discogs..../master/1109251 ) o ascultam destul de rar, aveam un philips mono, dar chiar si pe rijnita aia, se auzea fantastic .. incerc sa gasesc melodiile din lista, dar tot ce gasesc sunt doar reeditari ale unora dintre melodii, cu orchestratie "dupa 90" care nu se mai aud ca in aranjamentele de la electrecord :(

#25
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Sincer cred ca deja mi-a placut varianta remixata postata de jimi. Dar mi-a placut mai ales felul in care a interpretat-o el. Cred ca a fost un om bun.

#26
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UNyl8KgNsBw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#27
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,271
  • Înscris: 06.07.2007
Odihneasca-se in pace.


#28
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,566
  • Înscris: 20.08.2014
Vitezomanul Gica, si-a luat masina mica...Posted Image

#29
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 Paz, on 14 mai 2019 - 18:12, said:

Sincer cred ca deja mi-a placut varianta remixata postata de jimi. Dar mi-a placut mai ales felul in care a interpretat-o el. Cred ca a fost un om bun.

Transmitea o stare de bine :)...mi-a placut. Am fost la un concert de-al lui cand am fost mic :)...mi-a ramas in cap melodia asta :)

#30
c_marius80

c_marius80

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 369
  • Înscris: 19.03.2019

 OriginalCopy, on 14 mai 2019 - 16:39, said:

Nu sunt sigur, dar el nu avea si o melodie cu versuri de genul "esti frumoasa, dar esti proasta"?

Pe google gasesc acum ceva de "antract", dar versurile erau altfel. Imi aminesc ceva de genul "esti frumoasa dar esti proasta proasta dracului" [...] "daca vrei sa vii la mine, mai lasa din figuri".

Stie cineva?


Confunzi cu Timpuri Noi...

#31
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

 OriginalCopy, on 14 mai 2019 - 16:39, said:

Nu sunt sigur, dar el nu avea si o melodie cu versuri de genul "esti frumoasa, dar esti proasta"?

Pe google gasesc acum ceva de "antract", dar versurile erau altfel. Imi aminesc ceva de genul "esti frumoasa dar esti proasta proasta dracului" [...] "daca vrei sa vii la mine, mai lasa din figuri".

Stie cineva?


E Antract, nu mai bate campii, vorbim de un om pe moarte, care canta cand tu erai la Soimii Patriei la Gradi.

 I2O, on 14 mai 2019 - 17:15, said:

Pacat
Imi pare rau de el
Sanse mai sunt,daca cotabita a avut sanse si altii care sau trezit dupa 20 de ani din coma mai are si el sanse

Cotabita a fost adus inapoi din Astral prin metode reiki, stii bine.

#32
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 born2lose, on 14 mai 2019 - 17:53, said:

e discutabil daca cineva fara activitate cerebrala mai e om. din pacate, faptul ca inima inca pompeaza sange nu inseamna neaparat ca pacientul are sanse sa-si revina Posted Image
Nu se  stie niciodata ce se poate intampla
Poti fi sigur de ceva doar atunci cand esti rece,pana inima bate nu trebuie luate aparatele de pe ominfirent cine-i omu ala ca-i rotschil sau un forumist de pe softpedia

 Kres, on 14 mai 2019 - 19:09, said:

E Antract, nu mai bate campii, vorbim de un om pe moarte, care canta cand tu erai la Soimii Patriei la Gradi.



Cotabita a fost adus inapoi din Astral prin metode reiki, stii bine.
Pai si cine la adus?

#33
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

 I2O, on 14 mai 2019 - 20:13, said:


Pai si cine la adus?

Cel de Sus prin interventia altor maestri reiki, din comunitatea care se ocupa cu asa ceva... Cotabita era un practicant.. Mihai Constantinescu nu stiu daca practica asa ceva.
Ideea e ca numai Cel de Sus, te mai poate aduce inapoi...

#34
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 Kres, on 14 mai 2019 - 20:17, said:


Cel de Sus prin interventia altor maestri reiki, din comunitatea care se ocupa cu asa ceva... Cotabita era un practicant.. Mihai Constantinescu nu stiu daca practica asa ceva.
Ideea e ca numai Cel de Sus, te mai poate aduce inapoi...
Ar putea incerca si la el...

#35
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

 business11, on 14 mai 2019 - 16:40, said:

dupa primul stop cardio-respirator a fost gasit aproximativ 10 minute mai tarziu in casa de sotia lui. La un stop cardio-respirator primele 2-3 minute sunt decisive, daca nu se intervine sansele de supravietuire sunt aproape inexistente. Parca fusese si operat pe inima.

Multa sanatate ce sa spunem.

Ai bagat un titlu mega clickbait, atat timp cat nu este oficial, trebuie modificat titlul.
Din cate am inteles, dupa primele 5 minute fara oxigen, apar leziuni pe creier permanente...

#36
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Am vazut asa din trece astazi pe la tv ceva interviu cu el unde povestea cum a fost pe lumea cealalta cand ai mai avut probleme in trecut...
Parerea mea e ca a facut o greseala,treburile alea nu se spun,mai bine le pastrezi secret.....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate