Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Reziliere mobil, apoi trecere pe prepay si incarcare fara acordul meu

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
ManYacXX

ManYacXX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 08.01.2017
Daca tu nu ai specificat clar ca vrei sa renunti de tot la numere doamna de la ghiseu nu are nici o vina. Eu cand am inchis numar de la Telekom am facut cerere de reziliere si aveam optiune pe acea cerere sa pun un "x" varianta pe care o doresc - cu pastrarea numarului sau fara pastrare. z

Zi mersi ca ai scapat cu 2 euro, am reziliat recent numarul mamei de la Orange cu pastrarea numarului si singura varianta sa il pastrez a fost sa mai achit inca 5 euro - credit pe care l-am primit la finalizarea rezilierii pe prepay. Varianta mai ieftina cei de la orange nu au. Hai sa nu ne mai plangem pentru 2 euro, zi mersi ca ai putut rezilia contractul fara sa te mai frece cu lunile sau sa te amane etc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate