Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Mazare capturat de politie in Madagascar

* * * * - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
797 replies to this topic

#667
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
https://www.petreanu...tat-asteptarea/


Quote

Cine pune botul la vrăjeala unei asemenea lichele își merită soarta de sclav.

Si nu uitati:

Edited by MembruAnonim, 22 May 2019 - 09:22.


#668
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostMembruAnonim, on 22 mai 2019 - 09:08, said:

Asta te mangaie pe tine, ca erau mici? Posted Image

Bai, tu ai auzit de furnici? Nu? Nici nu ma mira. Ah, oricum, pari demn de mila omule care esti in spatele contului alaturi de celalti colegi de pe scaunele de langa....
Trista viata mai ai, sa ajungi sa il urasti in asa hal pe omul asta care nu ti-a facut nimic...
Mai iesi si tu pe afara, sa vezi soarele, copacii, iarba, pasarelele, sa simti si tu ca traiesti, prea mult timp ai lasat ura sa iti intunece mintea.

#669
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Lasa cwae, nu-mi purta tu de grija, cand e vorba de viata trista e sa iti dedici viata sa lingi curul unui infractor pentru o punga de malai si zahar asa cum faci tu.

Daca urasc ceva mai mut decat infractorii sunt idiotii utili, ca fara ei primi n-ar putea sa ajunga acolo

#670
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,072
  • Înscris: 30.07.2006

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 10:38, said:


Trista viata mai ai, sa ajungi sa il urasti in asa hal pe omul asta care nu ti-a facut nimic...
Mai iesi si tu pe afara, sa vezi soarele, copacii, iarba, pasarelele, sa simti si tu ca traiesti, prea mult timp ai lasat ura sa iti intunece mintea.

Bro, noi ii dorim sa aiba parte de multa iubire in parnaie :)

#671
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostMembruAnonim, on 22 mai 2019 - 10:51, said:

Lasa cwae, nu-mi purta tu de grija, cand e vorba de viata trista e sa iti dedici viata sa lingi curul unui infractor pentru o punga de malai si zahar asa cum faci tu.

Daca urasc ceva mai mut decat infractorii sunt idiotii utili, ca fara ei primi n-ar putea sa ajunga acolo
Deprimant...

View Postmarius.bunu, on 22 mai 2019 - 10:52, said:

Bro, noi ii dorim sa aiba parte de multa iubire in parnaie Posted Image
Nu o sa se atinga nimeni de el in puscarie, are bani, relatii, plus respectul din partea celorlalti detinuti, acolo in inchisoare cine a stiut sa se descurce, sa faca multi bani este admirat de ceilalti.

#672
MotanulAlb

MotanulAlb

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 16.02.2019

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 11:05, said:

Deprimant...

Nu o sa se atinga nimeni de el in puscarie, are bani, relatii, plus respectul din partea celorlalti detinuti, acolo in inchisoare cine a stiut sa se descurce, sa faca multi bani este admirat de ceilalti.

Bai, tu il vrei la tine acasa :)))

#673
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,072
  • Înscris: 30.07.2006

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 11:05, said:


Deprimant...

Nu o sa se atinga nimeni de el in puscarie, are bani, relatii, plus respectul din partea celorlalti detinuti, acolo in inchisoare cine a stiut sa se descurce, sa faca multi bani este admirat de ceilalti.

Asa zicea si Meme Stoica si a iesit de acolo Mimi, mergand cracanat.

#674
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,636
  • Înscris: 15.01.2017

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 10:38, said:



Mai iesi si tu pe afara, sa vezi soarele, copacii, iarba, pasarelele, sa simti si tu ca traiesti, prea mult timp ai lasat ura sa iti intunece mintea.
Si nu mai pupa in cur infractorii.

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 10:38, said:


Trista viata mai ai, sa ajungi sa il urasti in asa hal pe omul asta care nu ti-a facut nimic...


Nu stiu daca i-a facut ceva colegului caruia i te adresezi, dar mie mi-a facut foarte rau: mi-a furat banii pe care i-am dat la stat pentru functionarea statului. Din cauza jegosului aluia si a restului gastii, avem mai putine si mai proaste spitale, scoli, drumuri, politie, armata samd.





View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 11:05, said:


Deprimant...

Nu o sa se atinga nimeni de el in puscarie, are bani, relatii, plus respectul din partea celorlalti detinuti, acolo in inchisoare cine a stiut sa se descurce, sa faca multi bani este admirat de ceilalti.

O fi asa cum spui matale, pari cunoscator. Pe de alta parte, ma gandesc ca e cam rau sa te bucuri de respectul colegilor de celula...

#675
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 12:12, said:

Cum asa, da' sacosa aia de sarbatori cu faina, malai si orez n-ai primit-o, n-a mancat si gura ta de pe urma lui Mazare?
La spectacolele lui nu ai fost sa te bucuri si sa aplauzi cand venea imbracat ca faraon, sultan, imparat, voievod, etc.?
Vezi, de-aia trebuie educatie, ca altfel pici de prost. Mazare nu ti-a dat din banii lui ba, a dat din banii tai, si ai celorlalti care platesc taxe in bugetul Constantei.

#676
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostMembruAnonim, on 22 mai 2019 - 13:12, said:


Vezi, de-aia trebuie educatie, ca altfel pici de prost. Mazare nu ti-a dat din banii lui ba, a dat din banii tai, si ai celorlalti care platesc taxe in bugetul Constantei.
Eu n-am dat niciodata bani la buget, nici taxe nu am platit.

Edited by Aldulescu, 22 May 2019 - 14:26.


#677
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 14:25, said:

Eu n-am dat niciodata bani la buget, nici taxe nu am platit.
Și dacă spui că susținătorii PSD sînt asistații social se supără lumea.

#678
Slick0r

Slick0r

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,014
  • Înscris: 17.12.2005

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 14:25, said:

Eu n-am dat niciodata bani la buget, nici taxe nu am platit.

Din ce traiesti?

#679
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 10:38, said:

Trista viata mai ai, sa ajungi sa il urasti in asa hal pe omul asta care nu ti-a facut nimic...
E trist sa plangi pentru unu ca el... eu totusi cred ca faci misto si trollezi colegii ca sa ne amuzam Posted Image Cum nu ti-a facut nimic... banu' public nu e si al tau ? Posted Image

Edited by andreic, 22 May 2019 - 14:41.


#680
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostSlick0r, on 22 mai 2019 - 14:36, said:

Din ce traiesti?
Ma descurc, mai fac una-alta...

View Postandreic, on 22 mai 2019 - 14:40, said:

E trist sa plangi pentru unu ca el... eu totusi cred ca faci misto si trollezi colegii ca sa ne amuzam Posted Image Cum nu ti-a facut nimic... banu' public nu e si al tau ? Posted Image
Ce anume e banul asta public?
Doar daca primesc ceva concret atunci pot spune ca am profitat de el, altfel pe mine nu ma incalzeste cu nimic - nu imi pasa de autostrazi, scoli, spitale, etc. - nu am masina, am facut destula scoala, la doctor si asa trebuie sa dau spaga daca ma duc, etc...

Si in definitiv, ce anume a furat Mazare, de il condamna lumea in halul asta, el nu a luat bani cu japca din visteria Romaniei...

#681
Slick0r

Slick0r

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,014
  • Înscris: 17.12.2005
Concret, ce face cineva cu IQ de aproape-geniu?

#682
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 15:22, said:

Ma descurc, mai fac una-alta...
Evaziune fiscala ? Posted Image CASS platesti conform legii psd ? :roflmaofast:

Edited by andreic, 22 May 2019 - 15:35.


#683
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,072
  • Înscris: 30.07.2006

View PostSlick0r, on 22 mai 2019 - 15:23, said:

Concret, ce face cineva cu IQ de aproape-geniu?

Il asteapta pe Mazare sa iasa din puscarie direct primar si sa ii dea iar pui,faina si ulei.

#684
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,516
  • Înscris: 02.09.2006

View Postandreic, on 22 mai 2019 - 14:40, said:

E trist sa plangi pentru unu ca el... eu totusi cred ca faci misto si trollezi colegii ca sa ne amuzam Posted Image Cum nu ti-a facut nimic... banu' public nu e si al tau ? Posted Image
bineinteles ca face misto, doar cei care traiesc din ajutoarele date de stat/primarie/etc nu vin sa spuna asta public, de obicei acestia se dau mari oameni de afaceri!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate