Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Mazare capturat de politie in Madagascar

* * * * - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
797 replies to this topic

#649
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,900
  • Înscris: 20.10.2015

View Postmariusr1976, on 21 mai 2019 - 09:15, said:

Nu e bai, se va schimba si culoarea guvernului si atunci ?
Nu am auzit pana acum ca alte guverne sa recupereze mari prejudicii , dar poate ma insel.
Si pana la urma nu seful anaf trebuie sa recupereze prejudiciul ci institutia in sine,si nu cred ca tara asta nu mai are oameni integri.

Uite cum, am mai explicat.
Tu, daca furi, vei face tot ce-ti sta in putinta sa nu fi raspunzator de furt, adica sa nu fii pedepsit si sa nu trebuiasca sa dai ce-ai furat inapoi.

Presupunem ca Romania are 1000 de oameni si, trebuie sa-si aleaga 100 sa-i conduca
Din astia 1000, 160 sunt hoti si prosti
Deci daca din 1000 de oameni ies la vot 1000, proportia hotilor din parlament va fi 16%
Dar daca din astia 1000, 250 sunt nesimtiti si puturosi, in parlament vor fi 21% hoti
Daca din 1000 ies insa la vot doar 50%, in parlament vei avea 42% hoti

Acum aplicam la Romania moderna, si anume,
Din 1000 ies la vot numai 30%, 70% fiind in tabara puturosilor si nesimtitilor, cei 16% initiali se transforma in 53% care vor vota impotriva satatului de drept in legile pe care le p[ropun si voteaza.

Cum crezi tu ca ar vota o javra d-asta infractoare ca Dragnea sau tariceanu cand ei nu-si pot justifica averile?
Crezi tu ca va accepta o lege care sa-i confiste ce-a furat?

Atunci, daca si tu votezi cu ei, de ce te miri ca Nila ca "de ce la noi nu se poate"?
De ce crezi ca un infractor a ajuns sa conduca tara, populatia STIIND ca el e infractor?
L-au votat portughezii?


View Postmariusr1976, on 21 mai 2019 - 11:57, said:

Sincer...te încălzește pe tine cu ceva că face pârnaie? Și după îți rade de pe plaja din Madagascar din cambuza de lux ridicată din banii furați

Plus ...că pușcăria o sa ii fie hotel de lux.

Mi se rupe-n 14, IL VREAU INCHIS, nu atat pentru el, ca razbunare, cat pentru a fi o lectie pentru cei care vor sa procedeze ca el.
Ca dupa imi rade-n fata? Mi se rupe, pana atunci ma bucur ca s-a tarat pentru azil politic in Franta, ca i-au traspo dintr-o tara de lumea a 3-a, ca acum e INCHIS, ca Udrea nu are feon...


View PostAldulescu, on 21 mai 2019 - 12:02, said:

Eu nu ma consider pesedeu retard, din contra am un IQ aproape ca al unui geniu, dar nu mi se pare normal ca Mazare sa ajunga in puscarie, nu a facut nimic mai rau ca alti politicieni.

Pesedeii pot fi numai retarzi sau hoti.
Nu exista nici un alt motiv pentru a sustine un partid in ca carei spuma este Daea sau Dancila.
Eu nu cred ca tu esti mai "tare" decat Dancila, cel putin nu m-a impresionat nimic din ceea ce ai scris, nu gasesc logica parerilor tale.
Ceea ce vad pot auzi de la Antena 3. Pentru mine cei care urmaresc si cred Antena 3 sunt lemne

#650
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Aud pentru prima oara ca un corupt sa se planga de condamnarea absolut nedreaptă și revoltătoare...

#651
MotanulAlb

MotanulAlb

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 16.02.2019

View PostAldulescu, on 21 mai 2019 - 19:04, said:



Amintirile și iubirea nu mi le poate lua nimeni! "

MAi ales daca scapa sapunul Posted Image

#652
Mount_Yerrmom

Mount_Yerrmom

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,290
  • Înscris: 05.08.2015

View PostAldulescu, on 21 mai 2019 - 19:04, said:

După ce am făcut pușcărie în Madagascar, acolo unde apelul deținuților se făcea într-o curte cu pământ și mizerie pe jos, unde 1400 de oameni stăteam în genunchi și cu mâinile la ceafă, fără paturi și toalete...

Pare traumatizat.

Eo creca ca l-au fwtut malgasii si-n cwr si-n gura.

#653
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Concediu placut lu Mazare... Nu mai merita pierdut vremea cu el...

#654
spinname

spinname

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 01.08.2011

View PostTsunnnami, on 21 mai 2019 - 19:13, said:

Din astia 1000, 160 sunt hoti si prosti
Deci daca din 1000 de oameni ies la vot 1000, proportia hotilor din parlament va fi 16%
Dar daca din astia 1000, 250 sunt nesimtiti si puturosi, in parlament vor fi 21% hoti
Daca din 1000 ies insa la vot doar 50%, in parlament vei avea 42% hoti

Gresit! Da ai 5 pentru intentie.Posted Image

#655
Signed_on_ice

Signed_on_ice

    Zombies Are Looking For Brain

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,352
  • Înscris: 23.02.2018
Resortul ala din Madagascar il poate sechestra ANAF-ul?

#656
MotanulAlb

MotanulAlb

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 16.02.2019
Anaful nu e in stare in tara....

#657
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003
Attached File  mazare_n.jpg   45.86K   9 downloads

#658
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,845
  • Înscris: 25.10.2004

View PostAldulescu, on 21 mai 2019 - 19:04, said:

Mazare ............

..........După ce am făcut pușcărie în Madagascar, acolo unde apelul deținuților se făcea într-o curte cu pământ și mizerie pe jos, unde 1400 de oameni stăteam în genunchi și cu mâinile la ceafă, fără paturi și toalete, crede oare cineva că nu o supraviețuiesc în pușcăriile din Romania? ......

Amintirile și iubirea nu mi le poate lua nimeni! "
e inca in sevraj mazarica, sa vedem ce face peste 48-72 de ore..
ps
e o vorba: ce-ai fost si ce-ai ajuns.....

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zox36OhmKi0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#659
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,025
  • Înscris: 31.07.2007

View PostAldulescu, on 21 mai 2019 - 19:04, said:

După ce am făcut pușcărie în Madagascar, acolo unde apelul deținuților se făcea într-o curte cu pământ și mizerie pe jos, unde 1400 de oameni stăteam în genunchi și cu mâinile la ceafă, fără paturi și toalete...

Io nu-i inteleg pe astia! De ce dracu' fug toti in tari din astea rupte in cur, cu temnite de cacat? Adica "fug", prostu' a semnalizat la toata lumea unde se afla!

#660
chique

chique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,839
  • Înscris: 28.07.2013

View Postedy_wheazel, on 21 mai 2019 - 22:43, said:


Io nu-i inteleg pe astia! De ce dracu' fug toti in tari din astea rupte in cur, cu temnite de cacat? Adica "fug", prostu' a semnalizat la toata lumea unde se afla!

se cheama hybris. anticii faceau piese de teatru cu tema asta.

#661
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Într-un interviu telefonic dat de Răducu Mazăre la RomaniaTV, acesta a spus despre teroarea la care a fost supus tatăl său în timpul detenției sale în Madagascar. "Ne-a povestit cum era acolo. Mai rau decât vezi în filme. Era o aglomerație de nedescris, in celula și fiind alb, toți strigau dupa el și îi cereau bani", a declarat fiul fostului primar al Constanței, Radu Mazăre.

Voi va inchipuiti cum e sa fii singurul alb, intr-o inchisoare din Africa, inconjurat numai de negri? Partea buna insa e ca malgasii sunt relativ marunti, au cam 1,60m in medie, nu sunt inalti ca unele triburi africane de nubieni, sudanezi, etiopieni, etc. ce ajung lejer pe la 1,90, asa ca te poti apara usor de ei.
[ https://i.ibb.co/yyCHTVd/2018-05-30-mazare-rsz-crp.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#662
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Si cand traia pe bani furati era mai bine ca-n filme? Las' ca-i  trece!

#663
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,978
  • Înscris: 14.09.2004

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 09:01, said:

Într-un interviu telefonic dat de Răducu Mazăre la RomaniaTV, acesta a spus despre teroarea la care a fost supus tatăl său în timpul detenției sale în Madagascar. "Ne-a povestit cum era acolo. Mai rau decât vezi în filme. Era o aglomerație de nedescris, in celula și fiind alb, toți strigau dupa el și îi cereau bani", a declarat fiul fostului primar al Constanței, Radu Mazăre.

Voi va inchipuiti cum e sa fii singurul alb, intr-o inchisoare din Africa, inconjurat numai de negri? Partea buna insa e ca malgasii sunt relativ marunti, au cam 1,60m in medie, nu sunt inalti ca unele triburi africane de nubieni, sudanezi, etiopieni, etc. ce ajung lejer pe la 1,90, asa ca te poti apara usor de ei.
[ https://i.ibb.co/yyCHTVd/2018-05-30-mazare-rsz-crp.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

I-au bagat si vreo sarma in coor ( ca firutei)  sau nu ? Posted Image
Hai ca esti geana pe "suferinta" lui....

#664
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 09:01, said:

Voi va inchipuiti cum e sa fii singurul alb, intr-o inchisoare din Africa, inconjurat numai de negri? Partea buna insa e ca malgasii sunt relativ marunti, au cam 1,60m in medie, nu sunt inalti ca unele triburi africane de nubieni, sudanezi, etiopieni, etc. ce ajung lejer pe la 1,90, asa ca te poti apara usor de ei.

Asta te mangaie pe tine, ca erau mici? :D

Bai, tu ai auzit de furnici? Nu? Nici nu ma mira. Ah, oricum, pari demn de mila omule care esti in spatele contului alaturi de celalti colegi de pe scaunele de langa....

#665
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,845
  • Înscris: 25.10.2004

View PostAldulescu, on 22 mai 2019 - 09:01, said:

Într-un interviu telefonic dat de Răducu Mazăre la RomaniaTV, acesta a spus despre teroarea la care a fost supus tatăl său în timpul detenției sale în Madagascar. "Ne-a povestit cum era acolo. Mai rau decât vezi în filme. Era o aglomerație de nedescris, in celula și fiind alb, toți strigau dupa el și îi cereau bani", a declarat fiul fostului primar al Constanței, Radu Mazăre.

Voi va inchipuiti cum e sa fii singurul alb, intr-o inchisoare din Africa, inconjurat numai de negri? Partea buna insa e ca malgasii sunt relativ marunti, au cam 1,60m in medie, nu sunt inalti ca unele triburi africane de nubieni, sudanezi, etiopieni, etc. ce ajung lejer pe la 1,90, asa ca te poti apara usor de ei.
[ https://i.ibb.co/yyCHTVd/2018-05-30-mazare-rsz-crp.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
nu credem nimic pana nu arata ....sarma.
fara dovada "violului" nu cred nika'

@geo76com: ai fost mai rapidPosted Image

Edited by catalinn, 22 May 2019 - 09:15.


#666
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,073
  • Înscris: 30.07.2006

View PostMount_Yerrmom, on 21 mai 2019 - 19:17, said:



Pare traumatizat.

Eo creca ca l-au fwtut malgasii si-n cwr si-n gura.

Sa-l obisnuiasca pentru urmatorii 9 ani.
Au fost pro-activi,in jargon corpy.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate