Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Viata cu HIV

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#91
ioney_p

ioney_p

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 01.05.2019

View Postmarcusdefeis, on 02 mai 2019 - 11:43, said:

nu e relevant
vreun ciocolatiu de prin jungla africana poate avea imunitate naturala

sau e mai veche povestea, inteleg ca si prin lille, rennes etc. era cu sau fara prezervativ?


deci clar scrie "made in france" pe cadou

Am avut un prieten marocan de mult. Dar i-am dat papucii, intr-o luna de zile . Pentru el conta doar sa-i fac de mancare si sa-i dau o camasa curata.

#92
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Postioney_p, on 02 mai 2019 - 11:46, said:


Am avut un prieten marocan de mult. Dar i-am dat papucii, intr-o luna de zile .
la ce futadori sunt magrebienii era suficienta si o saptamana daca avea ceva "bunataturi de oferit"

#93
karapok

karapok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 07.08.2017

View PostObivankenobi, on 02 mai 2019 - 11:53, said:


Poate ca ar fi trebuit sa i le ceri! Si poate ar fi trebuit sa nu renunti la prezervative.... Chiar asa! Lui i-ai zis? S-a bucurat? Sau stia deja si te-a infectat intentionat, ceea ce ma duce cu gandul ca o asemenea fapta se pedepseste penal!


Poate nu stia nici el, sau poate nu el este cauza, poate s-a pricopsit cu virusul din alte cauze, cu alta ocazie, nu neaparat de la sex, sunt extrem de multe necunoscute.

#94
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,786
  • Înscris: 12.01.2018

View Postioney_p, on 02 mai 2019 - 11:22, said:


Am stat in Franta la Lille, Rennes, Paris si Nisa. Acum am sa ma duc prin toata Franta sa-i caut ?
da-le cate un telefon.sau ti-ai piedut agenda?

View Postpaco rabanne, on 02 mai 2019 - 11:28, said:

De ce nu iei in calcul medicatia din Franta...probabil acolo este mai usor, mai comod, mai simplu, mai uman.
ce ai lucrat in franta de ai venit aici sa-ti faci card de sanatate si asigurari?de ce nu te-ai tratat acolo?

#95
ioney_p

ioney_p

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 01.05.2019

View PostEMPP, on 02 mai 2019 - 23:10, said:

da-le cate un telefon.sau ti-ai piedut agenda?


ce ai lucrat in franta de ai venit aici sa-ti faci card de sanatate si asigurari?de ce nu te-ai tratat acolo?

Deocamdata incerc eu sa imi refac viata si sa ma gandesc ce fac mai departe. Topicul l-am deschis cu un cu totul alt subiect.

O chestie de genul asta nu se vorbeste la telefon. E de preferat sa o vorbesti life. Eu una am ramas in stare de soc cand am primit pe e-mail rezultatul analizei. Poate ca era mai bine daca cineva venea si mi-o spunea verbal.

Ce este important este sa comunicam intre noi. Il voi anunta pe barbatul cu care am stat anul trecut in Grenoble. Dar inca nu ma simt in stare sa vorbesc cu nimeni despre subiectul asta.

Am simtit nevoia unei pauze. De aceea am venit in tara.

#96
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,891
  • Înscris: 20.10.2015
Eu in locul tau m-as simti mult mai safe in Franta, din toate punctele de vedere

#97
ljngbx

ljngbx

    Bau!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,301
  • Înscris: 04.01.2017

View Postioney_p, on 03 mai 2019 - 16:14, said:


Deocamdata incerc eu sa imi refac viata si sa ma gandesc ce fac mai departe. Topicul l-am deschis cu un cu totul alt subiect.

O chestie de genul asta nu se vorbeste la telefon. E de preferat sa o vorbesti life. Eu una am ramas in stare de soc cand am primit pe e-mail rezultatul analizei. Poate ca era mai bine daca cineva venea si mi-o spunea verbal.


tu te auzi ce spui? pana ajungi tu iar in Franta ca sa le dai vestea personal aia mai pot imbolnavi alti oameni nevinovati. vrei sa fii responsabila pentru asta? pune mana pe telefon si anunta-i imediat. e spre binele lor si al partenerelor lor, in cazul in care sunt infectati. lasa egoismul la o parte si fa ceea ce trebuie. altfel esti o criminala.

#98
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cea mai comuna forma de transmitere a virusului: contact sexual neprotejat, bazat pe "incredere".
Sigur de la fostul ai luat virusul, asta daca ai scris tot real, ori sunt si alte situatii pe care le ascunzi, din rusine sau frica.
Acum serios, ai facut protejat de cateva ori, apoi ai renuntat la balonas fara sa ii ceri analizele, doar ca il cunosteai de mult timp ?

#99
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,134
  • Înscris: 04.02.2011
Hai să fim serioși, o bună parte din cei ce scriu aici au făcut sex doar în teorie. Am cunoscut și în România bărbați care merg "pe încredere".
Femeile, multe dintre ele sunt ca în bancul cu vulpea care trece calea ferată și îi taie coada la vârf trenul, trece a doua oară, îi taie jumătate de coadă, trece a treia oară cu coada între picioare și îi taie capul. Morala: Femeia când are ceva între picioare își pierde capul :)
O fi banc dar este cât se poate de adevărat, o femeie care este în pat cu un bărbat își cam pierde mințile, eu am învățat asta "the hard way" cu o mână ocupată și cealălată face multitasking: deschide geanta, scoate prezervativul, ia-l la gură să îl desigilezi cu grijă, decalotează, montează, recalotează, trage până în capăt, enjoy! :)
Bărbatul e vânător, ăsta e scopul lui (well, nu ar trebui să fie numai ăsta dar mă rog), vrăjește femeile. Și are și o responsabilitate pentru asta.

#100
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,891
  • Înscris: 20.10.2015

View Postbenis, on 12 mai 2019 - 12:22, said:

Hai să fim serioși, o bună parte din cei ce scriu aici au făcut sex doar în teorie.
, eu am învățat asta "the hard way" cu o mână ocupată ..

right

#101
Moonbeam19

Moonbeam19

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.10.2019

View Postioney_p, on 01 mai 2019 - 22:44, said:



Am facut si Western Blot :(

Analizele de sange uzualea , care spuneai ca le ai mai facut ulterior , au iesit ok ? Sau si acolo sunt valori modificate. Multumesc !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate