Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Accident fara urmari grave - ce urmeaza?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
DannyMC

DannyMC

    Bug freak

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,992
  • Înscris: 09.05.2009
Daca aveau centura nu mai faceau ca bila de pinball prin microbuz! ;)

#56
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,530
  • Înscris: 30.10.2003
Deci vorbit cu politistul, care a luat carnetul. N-a zis nimic de amenda, poate cand s-o inchide dosarul penal. Toata lumea e bine, nimeni nu a depus nici o plangere pana acum, mai putin masinile.

La locul accidentului s-a facut testul cu fiola (a ramas restanta aceasta informatie) si s-a luat de catre politist asigurarea.

Voi reveni cand vor fi noutati.

#57
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,533
  • Înscris: 30.08.2017
Eu nu - mi amintesc sa fi plătit vreo amenda când s-a închis dosarul.

#58
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,530
  • Înscris: 30.10.2003
Cu atat mai bine :)

#59
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,665
  • Înscris: 15.12.2009
Bursule, ce s-a mai intamplat ?

Eu pana la urma nu am inteles (am si citit pe sarite ca sa fiu sincer): cine e vinovatul ? Tu sau celalalt?

#60
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,530
  • Înscris: 30.10.2003
Eu sau mai bine zis persoana caruia ii tin eu locul aici :) Asa a concluzionat politia si cel mai probabil asa este. Respectivul nu-si aminteste cum s-a produs accidentul si oricat am incercat sa-l descos nu stie. A fost noroc ca a sters aripa din stanga a masinii si nu a fost accident frontal.
Daca o sa mai am noutati revin.

#61
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,227
  • Înscris: 19.03.2007

View PostBursul, on 26 martie 2019 - 08:03, said:

Eu sau mai bine zis persoana caruia ii tin eu locul aici Posted Image Asa a concluzionat politia si cel mai probabil asa este. Respectivul nu-si aminteste cum s-a produs accidentul si oricat am incercat sa-l descos nu stie. A fost noroc ca a sters aripa din stanga a masinii si nu a fost accident frontal.
Daca o sa mai am noutati revin.
Te plictisesti rau nu-i asa ? Nu ar fi mai util sa incerci sa scrii povesti ptr. copii ? Ca aici nu prea ai succes, sau ma rog, cel putin eu nu ma las vrajit de povestea ta. In prima postare spui, cele 2 masini distruse, 2 persoane accidentate si acum spui "a fost noroc ca a sters aripa din stanga".

#62
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,530
  • Înscris: 30.10.2003
Ma doare la banana de ce crezi tu. Nu esti nevoit sa citesti ce scriu si nu vad ce relevanta are cat de tare sunt lovite masinile.
Subiectul e altul.

#63
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,227
  • Înscris: 19.03.2007

View PostBursul, on 27 martie 2019 - 11:52, said:

Ma doare la banana de ce crezi tu. Nu esti nevoit sa citesti ce scriu si nu vad ce relevanta are cat de tare sunt lovite masinile.
Subiectul e altul.
Ai grija cu banana aia ca ti-o mananca vreo maimuta. Cat despre subiect ,am avut rabdare si am citit ce ai indrugat pe aici si n-ai stiut sa raspunzi nici daca i-au fost luate probe biologice dublurii tale, cel care a produs accidentul. Si subiectul care ar fi ? Pentru mine subiectul e clar, e vorba despre o persoana care nu ar trebui sa se mai urce la volan, din moment ce spui ca nu-si mai aminteste cum a ajuns pe contrasens. Probabil in stare incipienta sau mai avansata de alzheimer, boala incompatibila cu conducerea unei masini pe drumurile publice.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate