Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Xiaomi MI 9

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1826 replies to this topic

#1819
bogdangy

bogdangy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.11.2009
Salut!Are cineva probleme cu noul update?12.5.1?ma refer la baterie.eu am telefonul de o luna si un pic,luat sh.am primit update la 12.5 in aceeasi zi.Am reusit sa obtin cam 4-5 de ecran(sot).Am facut tot felul de chestii vazute pe alte forumuri,cu calibrarea bateriei,cu dezactivarea google assistant si mai stiu eu ce.degeaba.In cele din urma,acum 2 zile,am mers sa inlocuiesc bateria,cu alta originala.Aceeasi poveste.Nu trec de 5 ore de sot.Iar mai nou,aseara am instalat aplicatia Ampere,sa vad cu cat incarca.Am ramas blocat,imi atata 20mA.Am schimbat usb-ul,arata 480mA,iar dupa cateva secunde a inceput sa scada valoarea,470,460,etc.si asa dureaza vreo 2 ore si ceva o incarcare.Fast charging nu mai imi merge,nu stiu cauza,am pus-o pe seama faptului ca am reinstalat eu miui 12.5 cu miflash,si am bagat varianta globala,el avand cea de europa

#1820
soul18reaver

soul18reaver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 05.02.2009
m-am trezit cu widevine l3
ciudat

#1821
trainz

trainz

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 26.03.2017
Poate sa imi confirme cineva daca MI 9 se poate folosi cu 2 cartele DIGI in cele doua sloturi de SIM?
Adica daca este Dual SIM Dual VoLTE cu 4G pe ambele sloturi SIM.
Merci!

#1822
soul18reaver

soul18reaver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 05.02.2009
da

#1823
traian_2012

traian_2012

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 31.08.2012
Salutare. A instalat cineva un custom rom bazat pe Android12?  Functioneaza aplicatiile de banking pe Android12?

#1824
Andyyx0

Andyyx0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 25.07.2011

View Posttraian_2012, on 29 ianuarie 2022 - 19:39, said:

Salutare. A instalat cineva un custom rom bazat pe Android12?  Functioneaza aplicatiile de banking pe Android12?

Salut, da. Eu am si root iar cu noul Magisk v24.1 nu am probleme cu bancile (am testat pe ING, BT Pay, BRD, BCR, Revolut).
Daca vrei ceva stabil si basic, recomand Pixel Experience. Ceva mai customizabil, crdoird / Evolution X.
Mai asteapta pana in februarie cand se va lansa PE Plus.

#1825
traian_2012

traian_2012

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 31.08.2012
O să aştept. Multumesc.

#1826
lucian1967

lucian1967

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 11.07.2005
Salut si Ajutoooor! Am Mi9T Pro. De la o vreme nu reusesc sa mai personalizez sunetul notificarilor. Ceea ce este setat la notificari mesaje SMS , dupa restart telefon apare si la Whatsapp. Am dezinstalat WhatsApp si reinstalat, am cautat cu Google si nu gasesc ceva care sa ma ajute. Va multumesc daca incercati sa ma ajutati!!!

#1827
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Setarile pentru notificari din "Settings" sunt setari generale.
Whatsapp-ul si oricare alta aplicatie foloseste setarile generale pentru a "prelua" sunetele pentru notificari.
Poti insa "personaliza" sunetele pentru notificarile de la Whatsapp, tine mai mult timp apasat pe icon-ul de la Whatsapp si apoi vezi la "App info" in meniul "Notifications" cum poti alege alte sunete pentru diferite notificari.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate