Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

The Witcher

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
267 replies to this topic

#253
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,862
  • Înscris: 06.10.2003
Nu pot zice decât...
[ https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/692/159/aa6.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#254
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 12.03.2010

View Posttar1901, on 08 iulie 2023 - 20:28, said:

E praf sezonul 3.  Titlul "The Witcher" e doar o momeala
Momeala pentru ce, poti sa-mi spui (daca se poate fara cit de badass e Geralt si cit de gagici sint alea din jocuri) ce e de placut in povestea si „universul” ăsta (ca n-am nici un chef sa citesc cartile) ? Dau la schimb ce trebuia sa fie misto in The Wheel of Time si cit de rau au dat-o in bară astia cu ecranizarea (si păzea, ca vine sezonul 2 pe 1 septembrie).

#255
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,871
  • Înscris: 26.01.2010

View Posttar1901, on 08 iulie 2023 - 20:28, said:


Geralt nu apare mai mult de 5-10 min/episod. In 5 episoade au reusit sa omoare 2 monstrii si au pus acolo o scena ridicola cu Wild Hunt. Atat!

Pe buneeee????

Cum sa distruga eroul principal in halul asta? Posted Image

Eu m-am uitat la serialul asta doar pentru ca e tipul hot as fuck si bag mana in foc ca 90% din femei tot din acelasi motiv au urmarit serialu

#256
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,360
  • Înscris: 23.05.2003

View PostNoua_pe_site, on 28 iulie 2023 - 15:43, said:

Eu m-am uitat la serialul asta doar pentru ca e tipul hot as fuck si bag mana in foc ca 90% din femei tot din acelasi motiv au urmarit serialu
Și bărbați. :D
Avea potențial serialul dar dacă nu mai apare masculul în sezonul 4 îi bag în mă-sa.

#257
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 30.11.2021
Avea potential.

#258
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Sezonul 3 are media notelor per episod abia 5.8, cred ca publicul general e de acord cu mine ca e ok sa-l incheie cumva, orice e mai bine decat asa ceva.

#259
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018

View Posthellmarvel, on 28 iulie 2023 - 06:58, said:

Momeala pentru ce, poti sa-mi spui

Doar Witcher 3 a vandut 50 de milioane de bucati plus cine stie cat a fost piratat. E in top 10 cele mai vandute jocuri din istorie. Are un fanbase foarte mare plus actorul principal e faimos si e fan Witcher. S-au folosit de asta ca sa faca o tampenie plina de mesaje woke/lgtv. Show-ul se numeste Witcher doar ca nu prea are witcher. E un episod intreg in care Geralt e ranit, sta doar in pat si zice "Hm" de cateva ori.

#260
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 30.11.2021
Doar numele era de serial, serialul era despre Jennifer si aghiotantul ei.

#261
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 12.03.2010

 tar1901, on 31 iulie 2023 - 01:08, said:

Doar Witcher 3 a vandut 50 de milioane de bucati plus cine stie cat a fost piratat.
Dude, si fotbalul are jdemeleoane de fani, dar asta nu inseamna ca e o sursa buna pentru filme. Scenariile pentru jocuri sint de la proaste la timpite (cu rare exceptii), gindite si facute sa se simta moronu' bine. Eu m-am oprit cu jucatul jocurilor la NFSU2, cind mi-am pus intrebarea daca ăia nu ma iau cumva de prost (am fost fanu' jocului ăluia, dupa 200+ de curse (ceva munca si ore) dupa ce l-am batut pe-ala rau in the final race si m-au felicitat alea doua gagici misto, m-am simtit bine, de ce sa mint; pina cind l-am mai jucat de citeva ori si o data m-am gindit sa iau cea mai paradita masina stoc de la inceputul jocului (Peugeot 206) si sa ma iau de ăla rau in „the final race”. Bă, si l-am batut si cu aia, si m-am simtit ca premiantul de la olimpiada moronilor).

Acuma, stiu ca si jocurile au la baza niste carti, dar sorry, daca macar set-up-ul (universul, personajele (nu actorii) si actiunea) sint cit de cit inspirate de cartile alea, atunci nu ma intereseaza nici cartile. Daca vrei, iti pot spune de ce Wheel of Time putea fi si LotR, si GoT si Witcher la un loc daca foloseau macar jumatate din materialul sursa (sau ce e misto in el, ca au si cartile alea defectele lor, dar ca story ar fi putut da un serial EXCEPTIONAL), just say it.

#262
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,436
  • Înscris: 28.09.2008
Ep 7 are nota 4.2 pe imdb !!!!
Sezonul 3 e o mare porcarie.Mai bine gaseau un final si se opreau la sezonul 2.
Bine ca la ce seriale sunt pe netflix nu ar fi asta o asa mare catastrofa.

#263
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 30.11.2021
A aparut sezonul 3 partea 2?
Ca partea 1 a fost varza, din cantaretul ala carismatic au facut un barbat bisexual dubios.
Din The Witcher au facut un aghiotant dala comunist.
Si cam atat.

#264
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,360
  • Înscris: 23.05.2003
Mai naspa e ca au lasat loc de S4... Posted Image

#265
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Da, pai S4 va fi sigur pentru ca Geralt va fi jucat de Liam Hemsworth.

#266
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,436
  • Înscris: 28.09.2008
@MindArchitect partea 1 varza ???
Sezonul 1 a fost cel mai reusit.
"Did you know
Trivia
Henry Cavill was replaced by Liam Hemsworth, due to allegedly the disagreement between Cavill and the writers on the source material that he tried to push and respect. "

Daca era destept nu accepta sa joace nici in sezonul 3. Probabil scenariul era si mai praf in sezonul 4 si a zis ca e prea mult si ca renunta.



#267
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 30.11.2021
Sezonul 3 a fost impartit Partea 1 si Partea 2.
Eu am vazut Partea 1 si intrebam daca a aparut partea 2.
Ultimul episod din S3 Partea 1 este The art of the Illusion.

Si partea 2 din Sezonul 3 mai contine 3 episoade.
Le-am cumparat si o sa le vad...

#268
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 02.09.2016

 Mizu, on 01 august 2023 - 16:01, said:

Da, pai S4 va fi sigur pentru ca Geralt va fi jucat de Liam Hemsworth.

În septembrie 2022, Netflix avea de gând să producă The Witcher Sezonul 4 și sezonul 5 ,,back-to-back,, cu filmări care trebuiau sa inceapa in iunie 2023 și finalizeze până în mai 2024.Cu toate acestea, grevele duale WGA/SAG-AFTRA au întârziat realizarea acestora ... sezonul 4 se ,,afla,, în prezent în pre-producție foarte ușoară, deoarece lucrările la seturi, storyboard-uri și scouting pentru locații a început deja la Longcross Studios.
Dupa incetarea grevelor este asteptat un început in 2024 pt filmari? si cel mai devreme, ne putem aștepta ca sezonul 4 să fie lansat cândva în 2025. Deși Netflix nu a confirmat oficial sezonul 5, planul de a filma sezonul 4 și sezonul 5 simultan este inca posibil ...

Pana atunci:
Netflix a anunțat The Witcher: Sirens of the Deep ...
O poveste (anime/cartoon ...) care te duce mai adânc pe continent. The Witcher: Sirene of the Deep, venind la Netflix la sfârșitul anului 2024.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Y7ZgJCl62sA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate