Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 

Romancele frumoase au devenit prea selective si feministe

* * * * - 3 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
286 răspunsuri în acest subiect

#217
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View PostNSR, on 20 octombrie 2018 - 13:05, said:

Desigur. Nu zicea nimeni altfel. Dar daca ar fi ai tai ?

Nu sunt ai mei. Daca ar fi ai mei, sa vina sa-mi ceara bani.

Editat de fguy, 20 octombrie 2018 - 13:50.


#218
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.109
  • Înscris: 31.03.2015

View Postfguy, on 20 octombrie 2018 - 12:38, said:


Sa-ti explic inca odata. Femeile,
Lasa ca iti explic eu inca o data.
Unii au salarii de 10 mii de euro lunar. Altii au salarii de 2000 de euro, altii de 300 de euro, altii stau pe ajutoare sociale, iar altii cauta prin gunoaie. Tu esti ala de cauta prin gunoaie. Aia de stau pe ajutoare sociale o duc mult mai bine ca tine. Bine, le vei gasi nod in papura, vei spune ca mananca in fiecare zi cartofi si oua, ca nu isi permit un telefon smecher. Bine, dar tu nici macar atat nu iti permiti. Tu cauti prin gunoaie. Esti necrofag. E, fix asa functioneaza dinamica socio-sexuala. Esti multumit au ba?

#219
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.326
  • Înscris: 05.06.2002
am cunoscut o persoana care a crescut fara mama (mama ii murise la nastere) si nu era o persoana prea normala. era instabil emotional. azi era cel mai bun prieten cu tine, ti se destainuia & stuff, maine te trata ca pe un dusman, fiindca statuse el seara si se gandise si i se paruse ca vrei sa profiti de el. facutul copiilor e partea simpla, problema e sa-i cresti normali.

parca e ceva fundamental gresit in rationamentul asta ca-ti protejezi banii si iti faci copii la laba. pe langa faptul ca banui ca ordinul de marime la avere e cam umflat.


daca accepti un sfat de la mine: titlul de alfa il castigi intre masculi. odata ce esti obisnuit sa fi tratat ca si alfa ti se schimba postura, cautatura privirii si mai multe chestii din astea relativ subtile dar care femeile le simt instinctual. apuca-te de un sport. aspectul fizic ajuta. eu ti-as recomanda mai degraba un sport de forta / competitie. boxul ar fi bun, dar imi pare un pic periculos. mai degraba lupte libere / greco-romane. se fac exercitii de forta, competitie intre barbati, glume porcoase de vestiar... nu ti-as recomanda karate sau alte arte martiale orientale ca vin cu multa filozofie de a lor si ajungi sa nu mai vezi padurea de copaci. mai potrivit ar fi ceva low level: forta fizica, competitie intre barbati, testosteron. ar fi primul pas sa nu mai fi dominat psihic de altii.

daca esti asa inteligent incearca sa intelegi regulile jocului si sa le folosesti in folosul tau ca sa fi bun la acest joc. nu incerca sa le schimbi si sa-ti creezi lumea ta paralela.

#220
Love_on_the_brain

Love_on_the_brain

    Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 970
  • Înscris: 13.10.2018

View PostFane, on 21 octombrie 2018 - 11:50, said:

am cunoscut o persoana care a crescut fara mama (mama ii murise la nastere) si nu era o persoana prea normala. era instabil emotional. azi era cel mai bun prieten cu tine, ti se destainuia & stuff, maine te trata ca pe un dusman, fiindca statuse el seara si se gandise si i se paruse ca vrei sa profiti de el. facutul copiilor e partea simpla, problema e sa-i cresti normali.

parca e ceva fundamental gresit in rationamentul asta ca-ti protejezi banii si iti faci copii la laba. pe langa faptul ca banui ca ordinul de marime la avere e cam umflat.


Am cunoscut un tip care a crescut la casa de copii, acum e om de afaceri si are o fundatie care ii ajuta pe cei ce au crescut asemeni lui sa nu ajunga pe strazi. Generalizezi. Cum definesti tu normalitatea?

#221
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.297
  • Înscris: 21.02.2006

View PostPaz, on 14 octombrie 2018 - 08:53, said:

Karax nu va fi inselat niciodata de o femeie. Posted Image

Eventual de un barbat ? Posted Image

#222
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.942
  • Înscris: 29.04.2018
Poate daca intra peste el in casa. :D

#223
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.297
  • Înscris: 21.02.2006
Joi m-am tinut de capu` lu` una bună rău.... vreo 2 ceasuri !!!! Am apelat la toate trucurile si smecheriile pe care le stiam si ,, n-a picat '' tipa !!  Oare mi-a venit vremea sa ma inscriu in partidul / asociatia / fundatia lui @fguy & @Karax si să devin un misogin feroce ??  Posted Image Posted Image

#224
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 47.162
  • Înscris: 15.10.2009
incearca trei ceasuri. tre sa pice, eventual dai cu ceva la chicioare  :)

#225
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.942
  • Înscris: 29.04.2018

View Postdalu364, on 21 octombrie 2018 - 19:04, said:

Joi m-am tinut de capu` lu` una bună rău.... vreo 2 ceasuri !!!! Am apelat la toate trucurile si smecheriile pe care le stiam si ,, n-a picat '' tipa !!  Oare mi-a venit vremea sa ma inscriu in partidul / asociatia / fundatia lui @fguy & @Karax si să devin un misogin feroce ??  Posted Image Posted Image
Cred ca ai dat peste o nesimtita care nu-si tradeaza partenerul. :D Nu te abate dintr-atata, continua si vei fi premiat.

#226
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.297
  • Înscris: 21.02.2006
Mai , voi sunteti baieti buni !!
Si io care intentionam sa-mi schimb viziunea, sa injur, sa blamez,sa fac femeile in fel si chip, sa sufere moral si fizic.....parca-i mai bine totusi sa te fwti cu ele.

#227
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.942
  • Înscris: 29.04.2018

View Postdalu364, on 21 octombrie 2018 - 19:17, said:

Si io care intentionam sa-mi schimb viziunea, sa injur, sa blamez,sa fac femeile in fel si chip, sa sufere moral si fizic
Pai asa trebuie sa faca toti barbatii adevarati. :)  Sa le faca sa vina la noi astia mai fraieri, sa le consolam. :)))

#228
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.326
  • Înscris: 05.06.2002

View PostLove_on_the_brain, on 21 octombrie 2018 - 18:32, said:

Am cunoscut un tip care a crescut la casa de copii, acum e om de afaceri si are o fundatie care ii ajuta pe cei ce au crescut asemeni lui sa nu ajunga pe strazi. Generalizezi. Cum definesti tu normalitatea?
am cunoscut si eu tip de la casa de copii realizat. sunt prieten cu el. dar totusi, dragostea de mama n-are nici un rol in dezvoltarea psihica a copilului?

#229
Love_on_the_brain

Love_on_the_brain

    Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 970
  • Înscris: 13.10.2018

View PostFane, on 21 octombrie 2018 - 19:33, said:


am cunoscut si eu tip de la casa de copii realizat. sunt prieten cu el. dar totusi, dragostea de mama n-are nici un rol in dezvoltarea psihica a copilului?
Nu am spus asta, dar faptul ca cineva creste fara mama nu il transforma automat intr-o persoana inadaptata sau ciudata (in sensul rau) sau bolnava psihic. Atata timp cat nu avem indicii temeinice ca lucrurile stau intr-un fel sau altul,  nu putem afirma ca noi cunoastem adevarul bazandu-ne doar pe propriile presupuneri.

Observ ca e un obicei pe forum sa se rada de cei pe care ii consideram mai slabi, ce sa facem si noi, daca nu ne putem lupta cu ursul, zgandarim ursuletii, asa ne simti si noi masculi.

#230
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 28.326
  • Înscris: 05.06.2002
cum spui tu.

#231
ct10dre

ct10dre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.038
  • Înscris: 03.05.2006
Un barbat inteligent nu alearga dupa femei ,  vin singure la el . De ce sa-ti pierzi timpul alergand dupa toate distrusele cand poti lucra la tine  pe toate planurile incat sa ai o viata misto  si sa atragi persoane misto in ea ? Femeia nu trebuie sa fie un lucru care iti lipseste ca sa fii intreg  , ci persoana de langa tine cu care te vei bucura de viata .   Daca ai un job de cacat ,stai cu chirie intr-o garsoniera de 20mp  sau cu parintii ,  o burta de bere de nu-ti mai vezi putza ,  arati ca un homeless,  te imbraci de la  auchan ,   increderea ta de sine e distrusa de cele 5 labe facute zilnic   ,  cum poti sa speri  ca o sa fie interesata de tine o femeie  frumoasa (si sau desteapta )  care e la cateva nivele mai sus ca tine ?   Ipotetic vorbind.
Ps: o femeie misto nu e neaparat o femeie frumoasa  , dar e o femeie desteapta  , printre altele  .

Editat de ct10dre, 22 octombrie 2018 - 02:51.


#232
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.543
  • Înscris: 24.05.2005

View Postct10dre, on 22 octombrie 2018 - 02:50, said:

1. increderea ta de sine e distrusa de cele 5 labe facute zilnic  
2. o femeie misto nu e neaparat o femeie frumoasa
Tradu in engleza si baga pe retele sociale. Asa ajungi nemuritor.

#233
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postct10dre, on 22 octombrie 2018 - 02:50, said:

Un barbat inteligent nu alearga dupa femei ,  vin singure la el .

Uite demonul. Ofera sperante, de data aceasta barbatilor inteligenti, iar cand acestia "pun botul" ...demonul isi arata coltii. E vreo categorie sociala carora femeile sa nu le promita sex?

ha ha ha , femeile interesate de barbati inteligeti, alearga dupa ei de-si rup picioarele. se duc in cluburi si discoteci sa si-o traga cu chimisti si biologi. Cel mai greu e in Bamboo unde daca nu ai Masteratul terminat la fizica, informatica sau matematica ai cam pus-o. Nu agati nimic.... dar stai , acelasi femei promit sex si altora barbati, daca au simtul umorului sau tupeu.

mor de ras. astea se masturbeaza la poza lu' Eisten. este epidemie de HIV si HEPATITA la printre savantii de la NASA, ca nu mai pot de atatea orgii sexuale. Fug femeile dupa ei ...ca sunt atrase de barbati inteligenti.



View Postct10dre, on 22 octombrie 2018 - 02:50, said:

increderea ta de sine e distrusa de cele 5 labe facute zilnic   ,  cum poti sa speri  ca o sa fie interesata de tine o femeie  frumoasa (si sau desteapta )  care e la cateva nivele mai sus ca tine ?   Ipotetic vorbind.

am zis-o ....  demonul promite, fraierii pun botul si apoi demonul ataca!

Problema e cand dobitocii invata LECTIA primita de la SATANA si o impartasesc lumii.

Exemplu. Cum sa ai femei? Lasa-le pe ele sa vina la tine! Asta e secretul zice SATANA.


Unul ca Morgan Freeman invata si ne zice si noua.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9ojY6ZvciXg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Care e adevarul? Boul asta a fost acuzat la maxim de femei. El, pe langa actor e si regizor de filme si le hartuia sexual, de abia astepta sa se aproprie de ele sa le pipaie si apoi sa le faca propuneri indecente. Demonii aia care promit sex barbatilor inteligenti , cu caracter, care au realizat ceva in viata...

Chiar la televiziuni au venit X femei care i-au zis-o in fatza ca i-au pus mana la ...si le-a cerut mai mult

8 femei il acuza in mod oficial de hartuire sexauala. au depus plangeri penale
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/H2EpTOyfk5c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

si alte zeci ....zic cum le-a hartuire,pipait... propus prostii ...

si el da sfatul luat din GURA SATANEI !


Sunt bancheri, doctori , actori acuzati de hartuire sexuala..ca au pus botul la vorbele satanei cu femeia interesanta de barbati de succes si inteligenti

Insa niciodata dar niciodata nu s-a intamplat ca femeile sa-l acuze ca fiind "CIUDAT" , "OBSEDAT SEXUAL" sau "HARTUITOR" pe un TIP MUMOS, gen : Bradd Pitt, Leonardo di Capri, Catalin Botezatul sau altii.

View Postct10dre, on 22 octombrie 2018 - 02:50, said:

Un barbat inteligent nu alearga dupa femei ,  vin singure la el .

PATETIC!

View Postct10dre, on 22 octombrie 2018 - 02:50, said:

Ps: o femeie misto nu e neaparat o femeie frumoasa  , dar e o femeie desteapta  , printre altele  .

Vrabia malai viseaza!

Editat de fguy, 23 octombrie 2018 - 22:08.


#234
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Mesaje: 11.660
  • Înscris: 30.10.2009

View Postfguy, on 23 octombrie 2018 - 22:02, said:

Uite demonul. Ofera sperante, de data aceasta barbatilor inteligenti, iar cand acestia "pun botul" ...demonul isi arata coltii. E vreo categorie sociala carora femeile sa nu le promita sex?
Există, e categoria celor care nu au sau nu par a avea ceva de oferit - sufletește sau sexual vorbind. Excludem banii, da? Vorbim de atracție și de ce transmite (sau nu) un bărbat prin simpla prezență fizică, prin comportament și prin limbaj.  
Nu-i nimic demonic, e ce s-a mai spus de zeci de ori până acum: selecție naturală, iar asta funcționează din ambele sensuri și din cele mai vechi timpuri numai că femeile nu aveau cum să aleagă. Ele erau, într-un fel, pe tarabă.

Îmi pare rău că nu reușești să înțelegi un lucru foarte simplu: depinzi de pachetul tău, nu de modul de a gândi al femeilor.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate