Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Dauna totala sau nu? Euroins

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
CorinaM89

CorinaM89

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 20.05.2019
Euroins sunt cei mai nemernici. Si noua ne-a taiat unul fata.Masina e paguba totala dar a fost evaluata la o suma mult mai mica decat ce e pe piata. Am avut 2 dosare unul pt masina si unul pt victima. Acolo inca asteptam raspuns. Legat de asta, stie cineva care e termenul legal in care trebuie sa despagubeasca victima? Momentan ne tot aburesc ca e dosarul incomplet si trag de timp....

#56
Stanesal

Stanesal

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 22.06.2019
Bună. Ce ai rezolvat?am și eu o problema asemănătoare. A intrat cineva în mine, vina ei, și acum trebuie sa iau o decizie în ceea ce privește dauna totala vs reparat mașina? Băiatul din service mi a spus ca deși mașina arata praf este doar de suprafață, neavând probleme nasoale. Și m a sfătuit sa nu accept dauna totala ptr ca suma propusa este f mica. Voi ce ma sfătuiți? Mașina este un Mitshubishi Lancer 2011, am luat o cu 6400 EUR sh. Ms

#57
toonamy

toonamy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 20.07.2008
Uitasem sa postez un update, pana la urma am ramas cu epava si am luat  vreo 8000 de lei .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate