Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vreau să cumpăr o mașină

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Fii mai la obiect. Găsește 3 mașini care te încântă și dă-ne un link ceva.
Nu are rost să ne batem pe aici în păreri despre modele de mașini.

Hai să vorbim pe concret.

#38
AngellaCiriello

AngellaCiriello

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 16.08.2018

View PostMicroEdge, on 18 august 2018 - 19:28, said:

Inițiator pe tine te interesează ceva fiabil (simplu) ce nu are costuri mari de reparatie
Salut! Masina o voi cumpăra pentru fratele meu.. cum am zis el are un handicap dobândit dintr-un accident de mașină cu 11 ani in urmă.
Mărcile și modelele care le-am postat in anunț le-a ales el ce ia plăcut cum arată exterior și interior.
Trebuie să țin cont de asta doar că mă voi uita să văd ce găsesc pe benzina in zona asta.

#39
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
https://www.automobi...&prezzo_da=4000

uite și o idee proprie

https://www.automobi...d-sxa/127797251

asta are garanție

https://www.automobi...anzia/128971017

#40
AngellaCiriello

AngellaCiriello

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 16.08.2018
Salut! Până la urmă cu îndrumarea și sfaturile celor care fac adaptările la mașină am ajuns la următoarea concluzie.
Avea nevoie de o mașină în două uși pentru că portierele se deschi mai mult și are loc cu căruțul să vină cât mai aproape de scaunul mașini, portbagajul să fie destul de încăpător pentru scaunul rulant.
Așa că într-un final am luat un Mercedes clk 270. Am urmărit câteva săptămâni toate ofertele pe o distanță de 200 km în jurul acestui oraș, am umblat pe la mai multe firme de-astea unde se vând mașini dar am ajuns la concluzia că este mai bine să iau de la o persoană privată, așa am găsit această mașină la o persoană care o avea de 5 ani, în ultimul an ne mai folosind o pentru că își luase alta noua.
Persoana a fost destul corectă și sinceră cred eu, mi-a inspirat încredere. Mi-a oferit cartea service cu tot ce sa schimbat la mașină.
Acum nu o mai lungesc și am să vă pun câteva poze cu mașina. Pe mine ma incantat cât de confortabila este și ținuta de drum:)

Cred că din păcate nu se pot adăuga poze aici... Cel puțin eu nu găsesc cum. Dacă știe cineva îl rog să mă ajute. Vă mulțumesc!

Cred că am reușit:)))

Attached Files



#41
bolo

bolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,012
  • Înscris: 01.11.2005
Frumoasa masina,motorul este unul foarte bun,daca ai grija de el treci de 1 milion km,injectoarele pit fi problematice dar nu sunt scumpe de reconditionat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate