Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Rating Facebook - politia romana

* * * * - 6 votes
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Intr-o ora de cand am postat, s-au mai strans 2000 de voturi 1 stea. 5 stele insa doar 100 de bucati Posted Image) Batalie crancena.


Attached File  pol12.jpg   48.89K   16 downloads




EDIT

Cred ca in 2 zile se strang peste 100.000 de voturi 1 stea.

Edited by MembruAnonim, 01 August 2018 - 19:08.


#38
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008

View Posttigerheart, on 01 august 2018 - 19:02, said:

Corect, democratic... dar asta nu inseamna ca pot face ORICE dupa ce au fost alesi Posted Image dar in fine, unii nu inteleg asta.

Nu contează. Din moment e au ajuns acolo, DA, pot face ce vor.
Băsescu n-a făcut-o?

#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mobilizare generala.

In total 4600 voturi 5 stele. Toata noaptea au avut de lucru astia.



Attached File  pol3.jpg   50.68K   17 downloads

#40
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017
Mai interesant mi s-ar parea sa spuneti fiecare ce experiente ati avut cu Politia Romana, placute sau neplacute. In ce fel v-a ajutat politia, sau chestii gen. In experienta mea de 40 de ani, institutiile statului Roman mi se par definitia incompetentei. Sunt acolo doar ca sa iti puna bete in roate, nu sa te ajute. Chestii de care te temi, ai un sentiment neplacut, nu te duci decat obligat etc. Politia, justitia si sanatatea, adica cele mai importante chestii intr-o societate, la noi sunt praf pulbere fina.

Sunt si oameni ok printre medici, politisti samd, dar sistemul e corupt si gresit de la radacina. Mai rai si mai cretini decat politistii sunt localii/comunitarii. Partea proasta e ca iti pot da amenzi. La asta se reduce statul roman: amenzi, amenintari, bani luati cu japca. Cand ai nevoie de ceva (justitie, medicina), vai si amar. Discutiile cu politistii se rezuma la: nu fac eu legile (doar aleg sa le aplic), daca toti ar face ca dvs unde am ajunge? si alte rahaturi d'astea. Am vazut ieri un clip cu un politist de circulatie pe alt thread care intr-o tara normala ar fi provocat un scandal national. La noi se doarme.

Legea e lege doar pentru catei de fapt, si asta deranjeaza cel mai tare. Cel mai nasol e ca oamenii se complac in situatia asta de rahat, adica voteaza aceiasi comunisti din 90 incoace. De la politica se strica tot, alegi idioti si analfabeti, aia iti fac legile, conduc institutiile, fac regulile, sunt exemple pentru tineri etc. De la cap se impute totul. Politia e doar un simptom al unei societati dereglate si incapabile sa functioneze normal. De aia romanii aleg sa emigreze in masa. Aici nu se mai poate schimba nimic. Romania e dupa Siria in ce priveste numarul de "refugiati". Doar ca la noi sunt refugiati economic, in EU. Trist.

[ https://scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38168728_1828056473937919_3953098185685073920_n.jpg?_nc_cat=0&oh=36c0dc10eea9b6735860d869c80694a5&oe=5C052315 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by burkina, 02 August 2018 - 06:25.


#41
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Ajunsese la rating 1.1 militia pe facebook in urma cu vreo cateva zile. Nu avea nici mai mult de 1.1K voturi pt 5 stele, acum brusc a sarit la rating 1.3 si 4.4K voturi.
Ce s-a intamplat?

View Postburkina, on 02 august 2018 - 06:08, said:

Mai interesant mi s-ar parea sa spuneti fiecare ce experiente ati avut cu Politia Romana, placute sau neplacute. In ce fel v-a ajutat politia, sau chestii gen.
Doar neplacute, amenda pt viteza pe un tronson de drum necirculat, stateau in boscheti cu radarul, voiau spaga, le-am dat la mumu.
Sunat pt niste vecini ca taiau niste pomi fara sa aiba autorizatie, m-au dat in gat la aia + belele.
Un caz mai nasol pe care nu doresc sa-l povestesc in detaliu, in care am ajuns sa primesc acasa plic sa platesc nu stiu ce taxa la ei pt o ancheta de au deschis-o dar pe care nu au fost in stare sa o rezolve (bineinteles ca n-am platit).
Si cam atat.

Bineinteles ca nu spun ca toti sunt la fel, au mai ramas si pe acolo vreo cativa oameni onorabili, problema e ca ajungi sa-i numeri pe degete.
Care mai aveau "nerusinarea" sa-si traga sefii la raspundere pt mizeriile de le faceau, ori au fost expulzati, ori au plecat din cauza presiunilor facute de sefi.

O fostă poliţistă plecată la muncă în Anglia aduce acuzaţii grave la adresa Poliţiei Române: „Părăsesc un sistem corupt de pile, cunoştinţe şi relaţii“
Un POLITIST a emigrat dupa 16 ani de munca: „Mi-au bagat PUMNUL in gura cu totul”
Si mai era unul de prin moldova care i-a facut un control la ceva cunostinta de a unui sef de acolo, de a tot fost haituit si in cele din urma a plecat si el de tot din tara, din pacate nu mai gasesc articoloul, dar l-am mai pus pe aici.

Edited by gumball3000, 02 August 2018 - 09:38.


#42
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
„Părăsesc un sistem corupt de pile, cunoştinţe şi relaţii“ - de parca nu se stie ca peste tot e sistemul P.C.R., doar asa merg lucrurile in tara asta, prin acest sistem.

#43
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,627
  • Înscris: 07.02.2003

View Postgumball3000, on 02 august 2018 - 09:27, said:

Ajunsese la rating 1.1 militia pe facebook in urma cu vreo cateva zile. Nu avea nici mai mult de 1.1K voturi pt 5 stele, acum brusc a sarit la rating 1.3 si 4.4K voturi.
Ce s-a intamplat?
Imperiul contraataca :lol:

#44
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
În urma raidului de ieri polițistul pedofil din lift are rating mai bun decât Poliția Română

Edited by gumball3000, 02 August 2018 - 14:10.


#45
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004

Quote

In total 4600 voturi 5 stele. Toata noaptea au avut de lucru astia.
Probabil conturi false. Ar trebui reclamati la facebook...

#46
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Se pare ca militia romana nu a mai suportat atata liberate de exprimare si ne-a luat-o de tot:
https://www.facebook...litiaromana.ro/

adios sectiune de review-uri, adio libertate de exprimare, bun venit comunism, ave ceausescu!

Quote

Poliţia spune că, în pofida comentariilor cu referiri politice şi care conţin un limbaj licenţios, a fost respectat „dreptul la libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor”, iar siguranţa cetăţenilor rămâne prioritară.

Sau o fi scos-o pe motiv de siguranta a cetatenilor?

#47
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,627
  • Înscris: 07.02.2003

View Postgumball3000, on 02 august 2018 - 14:09, said:

Au un umor astia de la tnr... auzi, vecinu cu bomboane :P

#48
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Au scos sectiunea de comentarii/pareri/rating!

#49
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Mai bine stergeau contul cu totul.

Barem cei care au dat like paginii sa isi retraga like-ul.

385,382 people like this

390,270 people follow this

#50
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Radeti voi glumiti dar eu nici la ora asta nu pot sa-mi accesez facebookul din cauza "ilustrei militii romane" care in loc sa se ocupe de infractori s-a "ocupat" de facebook meu si ale catorva mii de alte facebookuri.

#51
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
A fost reintrodus ratingul.

5 stars 91
4 stars 6
3 stars 5
2 stars 14
1 star 1.3K

https://www.facebook...510424/reviews/

#52
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,627
  • Înscris: 07.02.2003

View Post-koss-, on 03 august 2018 - 18:59, said:

care in loc sa se ocupe de infractori s-a "ocupat" de facebook meu si ale catorva mii de alte facebookuri.
Nu se ocupa aia, fa cerere la facebook, aia blocheaza automat cand vad trafic asemanator flood intr-o directie.

#53
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017

View PostPuferiu_, on 09 august 2018 - 12:50, said:

A fost reintrodus ratingul.

5 stars 91
4 stars 6
3 stars 5
2 stars 14
1 star 1.3K

https://www.facebook...510424/reviews/
Aia e pagina fake a politiei romane

Pagina originala aici :
https://www.facebook...litiaromana.ro/

View Postandreic, on 09 august 2018 - 13:18, said:

Nu se ocupa aia, fa cerere la facebook, aia blocheaza automat cand vad trafic asemanator flood intr-o directie.

Ba s-a ocupat militia romana la atacarea profilelor, nu oficial dar externalizand treaba. O sa ramana in istorie faza asta. Am prins si mai multa ura pe militia romana si nu prea ii indrageam prea mult. De acum incolo sunt -100 pentru mine, ca si inexistenti. Pe unde ii prind pe acolo le dau stres psihic, inclusiv face to face. Daca nu vor stres de la mine sau de la altii sa-si gaseasca alta meserie ca nu ii tine nimeni cu forta sa fie gabori.

Edited by -koss-, 10 August 2018 - 08:47.


#54
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
S-au mai dus cateva luni, pagina tot nu are rating...

Ce poate face un gest bine gandit!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate