Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Rating Facebook - politia romana

* * * * - 6 votes
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#19
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,470
  • Înscris: 17.04.2006
Tot irelevant ramane ratingul. Stiu si eu ce specimene sunt prin politie dar tot nu ma bucur ca au 5 stelute sau ca au 1 steluta. Nu ma ajuta cu nimic ratingul pozitiv pe mine.
Nu ma simt mai protejat ca sunt stelute multe.

Cati dintre noi am verificat pana acum ratingul politiei pe facebook pentru simplul fapt ca eram foarte curiosi? Nu puteam aprecia politia daca nu stiam ratingul de facebook, culmea.

Edited by Sef-chenko, 01 August 2018 - 15:34.


#20
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Se streseaza degeaba sa coboare ratingul la recenzii fiindca adminul pagini respective poate scoate sectiunea respectiva (sunt si alte pagini care au facut acelasi lucru cand au vazut ca au multe recenzii negative) si cei care au dat o steluta raman cu buza umflata!
a da rating mic+recenzii negative=pierdere inutila de energie
aaa....era sa uit, mai inseamna si pierderea de profiluri facebook (pentru cei care vorbesc urat pe acolo) -am auzit la radio DIGI FM ca unii au ramas fara profile FB dupa ce au scris tampenii pe pagina respectiva.

Edited by stlk, 01 August 2018 - 15:47.


#21
darcip

darcip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 07.01.2016

View PostSef-chenko, on 01 august 2018 - 15:33, said:

Tot irelevant ramane ratingul. Stiu si eu ce specimene sunt prin politie dar tot nu ma bucur ca au 5 stelute sau ca au 1 steluta. Nu ma ajuta cu nimic ratingul pozitiv pe mine.
Nu ma simt mai protejat ca sunt stelute multe.

Cati dintre noi am verificat pana acum ratingul politiei pe facebook pentru simplul fapt ca eram foarte curiosi? Nu puteam aprecia politia daca nu stiam ratingul de facebook, culmea.

Somn usor in continuare!  Nu intelegi nimic.

#22
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,470
  • Înscris: 17.04.2006
Stai sa vad ce rating are somnul pe facebook, nu e asa usor cum crezi Posted Image

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostSef-chenko, on 01 august 2018 - 15:33, said:

Tot irelevant ramane ratingul. Stiu si eu ce specimene sunt prin politie dar tot nu ma bucur ca au 5 stelute sau ca au 1 steluta. Nu ma ajuta cu nimic ratingul pozitiv pe mine.
Nu ma simt mai protejat ca sunt stelute multe.

Cati dintre noi am verificat pana acum ratingul politiei pe facebook pentru simplul fapt ca eram foarte curiosi? Nu puteam aprecia politia daca nu stiam ratingul de facebook, culmea.

Ai dat si acestui topic o stea :)) Avea un vot 5 stele, si apoi ai dat tu o stea.

#24
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,470
  • Înscris: 17.04.2006
Nu am dat.
Dar uite, aici ratingul are totusi o relevanta.

#25
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Da, macar asa aflam si noi cand sunt oameni de la partidul rosu si posteaza Posted Image

Edited by MembruAnonim, 01 August 2018 - 15:48.


#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostSef-chenko, on 01 august 2018 - 15:33, said:

Tot irelevant ramane ratingul. Stiu si eu ce specimene sunt prin politie dar tot nu ma bucur ca au 5 stelute sau ca au 1 steluta. Nu ma ajuta cu nimic ratingul pozitiv pe mine.
Nu ma simt mai protejat ca sunt stelute multe.

Cati dintre noi am verificat pana acum ratingul politiei pe facebook pentru simplul fapt ca eram foarte curiosi? Nu puteam aprecia politia daca nu stiam ratingul de facebook, culmea.
Spoiler

Pe bune acum, viata nu mai are sens fara FB? Chiar acolo s-a ajuns?

Edited by MembruAnonim, 01 August 2018 - 15:52.


#27
wagmich

wagmich

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 05.10.2015

View Postpustiu_22, on 01 august 2018 - 15:10, said:

Cei care nu erau de serviciu stradal la data respectiva.Si i-a sunat sefu' acasa.

#28
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,610
  • Înscris: 07.02.2003

View PostSef-chenko, on 01 august 2018 - 15:33, said:

Nu ma ajuta cu nimic ratingul pozitiv pe mine.
Normal, nici nu trebuie sa te ajute in vreun fel... este mesajul populatiei.

View Posteiffel, on 01 august 2018 - 15:33, said:

Problema e ca unii din cei care au dat doar o stea au fost raportati la Facebook care le-a blocat conturile.
Mai degraba este o protectie a facebook care s-a activat datorita invaziei.

Edited by andreic, 01 August 2018 - 15:58.


#29
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Posteiffel, on 01 august 2018 - 15:33, said:

Problema e ca unii din cei care au dat doar o stea au fost raportati la Facebook care le-a blocat conturile.
Sursa: https://adevarul.ro/...8081/index.html


E mai grav. E purtator de cuvant al Politiei Rutiere. N-are voie sa iaba opinie personala atata vreme cat el este pus sa faca declaratii oficiale ptr Politie.

Oricum ce ne mai mira, Fifor le-a dat apa la moara rusilor cu declaratia de ieri cum ca la Deveselu sunt rachete balistice, Veorica da in fiecare zi cu oistea in gard...
Am dat si eu o stea si nu mi-au blocat nimic, am doar cont fake pt trolling pe FB si alte nimicuri.
Bine, ce-i drept m-am abtinut in a folosi cuvinte obscene,ca la noi nu stii niciodata cand vin baetii cu ochii albastrii cu berbeacul la usa ta
in plus de asta pot exprima o opinie si civilizat.

Am ban pe A3, pe pagina lui Bot si inca vreo cateva, i-am trolat acum vreo cativa ani pe pesedisti de mai mult de un suspend temporar pe pagina respectiva nu mi-a dat facebook-ul, pentru ca sunt jegosi cat cuprinde, stiu si ei ca daca sterg/blocheaza din useri (chiar si fake), pierd din bistari.

Aum il mai folosesc rar, doar ca sa vad continutul pt care imi cere neaparat cont.

Edited by gumball3000, 01 August 2018 - 16:16.


#30
scarbavnicul_madular

scarbavnicul_madular

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 19.07.2016
inca o victorie pentru razboinicii de tastatura, foarte tare frate Posted Image

Edited by scarbavnicul_madular, 01 August 2018 - 17:42.


#31
77721

77721

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.02.2010

View Postgumball3000, on 01 august 2018 - 16:13, said:

Am dat si eu o stea si nu mi-au blocat nimic, am doar cont fake pt trolling pe FB si alte nimicuri.
Si eu tot un cont pentru vizualizare de continut folosesc. Insa, am dat rating la diverse saituri si nu am luat niciodata ban si delete la rating. Singura data cand am primit asa ceva, a fost acum 3-4 luni, cand a fost incidentul cu jandarmeria abuziva si mi-am exprimat nemultumirea cu un rating mic+mesaj(putintel troll, dar decent). Ei bine, la 5-10 minute dupa ce am lasat ratingul, mi-a si fost blocat contul si sters ratingul. Dupa, am observat cum si altii se plangeau de acel fapt in comentarii la alte ratinguri, iar un tip ii sfatuia sa isi salveze mesajul caci jandrameria sterge si baneaza, si ca mai poti lasa un nou rating de-abia peste 30 de zile.

De data asta, ori au fost mult prea multe ratinguri ca sa le baneze asa usor(50K+ si continua), ori mi-am luat imunitate dupa primul ban cand cu jandrameria. Mai mult ca sigur a fost un act deliberat si tipic pentru structuri guvernamentale de tip militar, care nu accepta critica sau libera exprimare aka pumnu'n gura!

#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Stati asa, politia romana contraataca Posted Image  . Au trimis mesaj la toti votantii partidului rosu sa voteze 5 stele. Numai mesaje si comentarii de 5 stele.

De la 1600 voturi cate erau acum 3 ore, s-a ajuns la 1900 de voturi  5 stele.



Attached File  pol1.jpg   38.8K   12 downloads

Edited by MembruAnonim, 01 August 2018 - 18:02.


#33
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

View PostMembruAnonim, on 01 august 2018 - 17:59, said:

Stati asa, politia romana contraataca Posted Image  . Au trimis mesaj la toti votantii partidului rosu sa voteze 5 stele. Numai mesaje si comentarii de 5 stele.

De la 1600 voturi cate erau acum 3 ore, s-a ajuns la 1900 de voturi  5 stele.



Attachment pol1.jpg

Stai tu linistit, ca mai trebuie cam 53000 de 5 stele sa ajungi la 2.5 macar. Si asta presupunand ca nu mai da nimeni o stea. Si nu-s atatia militieni si PSD-isti cu net! Posted Image
Io is convins ca au fost si politisti care au dat decat o stea!

#34
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008
În primul rând nu ai voie să înjuri pe stradă sau să afișezi mesaje injurioase, dar oile nu pot pricepe asta.
PSD a fost ales în mod democratic, dar unii nu înțeleg asta. E cam la fel cu Trump în SUA, dar cui să-i explici asta?!

#35
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,892
  • Înscris: 07.08.2008

View PostKyKyKyKy, on 01 august 2018 - 18:47, said:

PSD a fost ales în mod democratic, dar unii nu înțeleg asta.
Corect, democratic... dar asta nu inseamna ca pot face ORICE dupa ce au fost alesi Posted Image dar in fine, unii nu inteleg asta.

#36
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
E magazin ca sa conteze ratingul de pe fb? :lol:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate