Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Altfel de educatori la...gradinita

* * - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#1
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Intreb la modul cel mai sincer, v-ati da copii la o astfel de gradinita ?
Nu e nimic tendentios in asta !

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cZliG1YBROE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
Nici nu am dat play la video .... deci se intelege raspunsul.

#3
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostSpaghete, on 19 iulie 2018 - 07:56, said:

Intreb la modul cel mai sincer, v-ati da copii la o astfel de gradinita ?
Nu e nimic tendentios in asta !

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cZliG1YBROE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Niste oameni normali nu,dar gay si lesbienele care au copii infiati...da,pentru ca au nevoie de cineva care sa le spele creierele acelor copii amarati

#4
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Sunt foarte curios sa aflu parerea unui psiholog, care poate explica impactul unui astfel de educator asupra copiilor sau...daca exista unul.
Ma gandesc ca in mintea unui copil se pot petrece multe mai ales atunci cand iti dai seama ca sub niste haine de femeie, se afla un barbat, care pretinde a fi femeie.

#5
Bylly00

Bylly00

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,729
  • Înscris: 27.06.2015
Cacatul asta cu genderele a ajuns la un nivel nemaibanuit. Iata ce se intampla in civilizatiile care au trecute de problemele prin care trec tarile in cus de dezvoltare. Au evoluat atat de mult incat au inceput sa involueze. Dupa tot felul de teorii cum ca Pamantul e plat, chemtrails, vaccinuri au inceput si cu cacaturile astea. Am inteles, sunt oameni gay, sunt atrati de acelasi sex - foarte bine. Eu nu ies pe strazi sa strig "imi place pixda" e treaba fiecaruia ce inclinatii are, nu trebuie sa faci din asta o chestie nemaipomenita si sa o fluturi in ochii tuturor.

Treaba e simpla sunt 2 gender-uri (+ plus anomalia hermafrodit) si sunt dictate de ce ai intre picioare, nu de ce ai in creier. Dar vad ca idiotii de conducatori cedeaza in fata acestor mizerii - auzi sa faca nu stiu cate feluri de toalete publice doar fiindca cineva se crede nu stiu ce... total dezamagitor.

LE: pai iti spun eu care e impactul. Stiu un caz de copil care-a facut operatie de schimbare de sex ca se credea invers si dupa vreo 2 ani a zis ca nu mai vrea asa (copil intr-un cuplu gay). Soooooo..... WTF?

Edited by Bylly00, 19 July 2018 - 08:21.


#6
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Copiii nu ar trebui implicati in asa ceva,daca vor vrea sa fie asa ceva cand vor fi adulti e doar problema lor pentru ca atunci vor avea toate capacitatile mentale necesare de a discerne daca vor cu siguranta acel lucru sau nu

Edited by I2O, 19 July 2018 - 08:26.


#7
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,773
  • Înscris: 07.01.2012

View PostBylly00, on 19 iulie 2018 - 08:20, said:


LE: pai iti spun eu care e impactul. Stiu un caz de copil care-a facut operatie de schimbare de sex ca se credea invers si dupa vreo 2 ani a zis ca nu mai vrea asa (copil intr-un cuplu gay). Soooooo..... WTF?
So iti schimbi sexul  dupa anotimp! Dar pe banii tai, nu pe bani publici. Pe bani publici cel mult consiliere psihologica inainte de prima operatie.

#8
UlrichVans

UlrichVans

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,091
  • Înscris: 28.06.2018
Traim intr-o lumea extrem de imbecila si bolnava! Democratia si-a aratat limitele! :puke:

#9
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Cineva din cadrul LGBT isi poate spune parerea ?

#10
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,773
  • Înscris: 07.01.2012

View PostUlrichVans, on 19 iulie 2018 - 08:47, said:

Traim intr-o lumea extrem de imbecila si bolnava! Democratia si-a aratat limitele! Posted Image
Deloc. Extrem de departe.  Democratia va fi   desavarsita cand pentru incalcare drepturilor unui singur individ va fi desfiintata o tara.

sChestiile astea sunt doar trolleala pentru cei care se tot plang de democratie.

Edited by iulian_k, 19 July 2018 - 08:53.


#11
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Asistam la degradarea totala a umanității. Oare cand vine meteoritul?

Edited by YourFan, 19 July 2018 - 09:06.


#12
UlrichVans

UlrichVans

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,091
  • Înscris: 28.06.2018

View Postiulian_k, on 19 iulie 2018 - 08:52, said:

Deloc. Extrem de departe.  Democratia va fi   desavarsita cand pentru incalcare drepturilor unui singur individ va fi desfiintata o tara.

sChestiile astea sunt doar trolleala pentru cei care se tot plang de democratie.
Adica niciodata. Democratia e o eroare grosolana la nivel fundamental, duce inevitabil spre totalitarism - prostul paranoic si ignorant va vota alti prosti ca si el care vor genera legi peste legi  fara vreo limita, care doar vor limita libertati pentru majoritate, in timp ce o mana de minoritari manipulatori vor manipula lumea pentru fel de fel de prevederi aberante ce vor afecta in mod negativ majoritatea.

Iti place sa trollezi, vad.

#13
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

View PostSpaghete, on 19 iulie 2018 - 08:19, said:

Sunt foarte curios sa aflu parerea unui psiholog, care poate explica impactul unui astfel de educator asupra copiilor sau...daca exista unul.
Ma gandesc ca in mintea unui copil se pot petrece multe mai ales atunci cand iti dai seama ca sub niste haine de femeie, se afla un barbat, care pretinde a fi femeie.
Exista studii/statistici de zeci de ani, uSA, UK, probabil si in alte tari, de la institutii de renume (universitati etc.): copii crescuti de cupluri gay nu au absolut nici o inclinatie mai puternica spre homosexualitate.
Doar o minte mai deschisa spre intelegerea/tolerarea/cum vrei sa spui a acestor chestiuni.

#14
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,773
  • Înscris: 07.01.2012
Da' nici nu sunt oripilati "ca tot omu' normal". Si n-au nicio jena sa discute relaxati cu colegii lor si chiar sa experimenteze pentru a vedea daca le place sau nu si daca copilul conservatorului experimenteaza si el si vede ca-i place ? Si-apoi simplu fapt de a experimenta iti aduce condamnarea vesnica in focul de pucioasa. "Once a gay laways a gay!"

Edited by iulian_k, 19 July 2018 - 09:38.


#15
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
nimic nou sub soare... toate imperiile cad din interior....decadenţa va duce la autodistrugere. Nimeni nu scapă.

#16
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,773
  • Înscris: 07.01.2012
Nu decadenta ci upta anti-decadenta. Cel mai celebru caz din antichitate  a vazut prima ocupatie  straina a cetatii la cativa ani de la crestinare si caderea definitiva la 70 de ani dupa aceasta desi supravietuise mai bine de  un mileniu.
Florenta, oras-stat medieval   care a inflorit prin bancile sale si care a dat startul Renasterii  a decazut  din cauza  luptei anti-decadenta a lui Savonarol.

Imperiul Otoman a inceput sa moara cand dupa moartea lui Selim al II-lea imamii au preluat puterea ca sa readuca moralitea musulmana in imperiu.
Imperiul spaniol e un alt caz caruia razboiul cu "decadenta" i-a fost fatal.

"Decadenta" este visul de aur al umanitatii si mereu se trezeste cate un cretin frustrat sexual si speriat de libertatea celorlalti  sa distruga tot numi sa nu mai fie "decadenta".

Edited by iulian_k, 19 July 2018 - 10:18.


#17
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

View Postiulian_k, on 19 iulie 2018 - 09:35, said:

Da' nici nu sunt oripilati "ca tot omu' normal". Si n-au nicio jena sa discute relaxati cu colegii lor si chiar sa experimenteze pentru a vedea daca le place sau nu si daca copilul conservatorului experimenteaza si el si vede ca-i place ? Si-apoi simplu fapt de a experimenta iti aduce condamnarea vesnica in focul de pucioasa. "Once a gay laways a gay!"
Hai sa nu exageram.
Una este discutia, alta este experimentarea.
SI nici nu comentez/intreb "care e problema?" cu "Once a gay always a gay!"

#18
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005

View PostBylly00, on 19 iulie 2018 - 08:20, said:

Eu nu ies pe strazi sa strig "imi place pixda"
Chiar sa vrei sa faci asta, n-ai putea. Ai fi acuzat imediat de expunere indecenta/manifestari indecente si o gramada de pixde nefuxute ar spune ca se simt hartuite de lozinca ta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate